ג'טקרפט מרחיבה את הנוכחות באסיה עם משרד חדש בסינגפור

 

ג‘טקרפט מרחיבה את הנוכחות באסיה עם משרד חדש בסינגפור

לונדון, 4 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

Jetcraft ג‘טקרפט, המובילה הגלובלית במכירות ורכישות של מטוסי מנהלים, מודיעה על פתיחת משרד בסינגפור לתמיכה בצמיחה בדרום מזרח אסיה וברחבי האזור.

בראש המשרד יעמוד טים יואה, שבסיסו כיום בהונג קונג ויש לו ניסיון של למעלה מעשור בתעופה עסקית. טים יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם דיוויד דיקסון, נשיא Jetcraft אסיה, שיפקח על כל הפעילויות באזור.

 

דיוויד דיקסון אומר: "אסיה נותרה שוק חיוני עבור Jetcraft ולכן הרחבת טביעת הרגל שלנו לסינגפור היא צעד הגיוני, ומספק הוכחה נוספת למחויבות ארוכת הטווח שלנו לשרת את בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו וגישה ללא תחרות לשוק.

 

"סינגפור ראתה צמיחה משמעותית בתעופה העסקית ובמתקני התחזוקה המרובים בפארק סלטר לתעופה וחלל, בשילוב עם תפקידו של האזור במגזר השירותים הפיננסיים, הופכים אותו למיקום אופטימלי. ברחבי העולם, הערך האמיתי של התעופה העסקית מתממש יותר ויותר ואנו מעודדים מהמספר המשמעותי של קונים בפעם הראשונה שנכנסים לתעשייה שלנו, אם כי לאחרונה באופן בלתי צפוי".

 

Jetcraft שבסיסה בבריטניה, ביססה לראשונה את נוכחותה באסיה בהונג קונג בשנת 2012, ולאחר מכן פתחה מקום נוסף בגולד קואוסט, אוסטרליה. Jetcraft תגייס צוות מקומי בסינגפור, כמו גם תעביר עובדים קיימים.

אודות Jetcraft

ג‘טקרפט היא המובילה הבינ"ל במכירות, שיווק ואסטרטגיות בעלות של מטוסים ומנהלת ומחזיקה יותר מ-20 משרדים אזוריים ברחבי העולם. ההצלחה שאין כמותה של החברה במשך כמעט 60 שנים בתעופה עסקית יצרה לה מוניטין ברמה עולמית, יחד עם בסיס לקוחות בלתי רגיל, רשת רחבה של קשרים ומלאי מהגדולים ביותר בענף.

למידע נוסף, בקרו באתר www.jetcraft.com.

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52499722/en

צילום מצורף: טים יואה, מנהל המכירות, Jetcraft אסיה (משמאל), יוביל את המשרד החדש של Jetcraft בסינגפור, בפיקוחו של דיוויד דיקסון, נשיא Jetcraft אסיה (מימין). (צילום: Business Wire)

 

לפרטים נוספים:

 

For more information, please contact 8020 Communications.
Anna Price
Email: jetcraft@8020comms.com
Telephone: +44 (0)1483 447380

 

מקור: Jetcraft

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire