אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בבוצואנה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בבוצואנה

 

סן פרנסיסקו, 13 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global אנדרסן גלובל המחזקת את טביעת הרגל של הארגון באפריקה, נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם חברת רואי החשבון AccPro בבוצואנה.

 

לרואי החשבון של AccPro, בהובלת המנכ"ל קרייג גרנוויל, יש ארבעה מיקומים בבוצואנה - פרנסיסטאון, גאבורון, מארון וקאסאן - המספקים יכולות שירות מלא בייעוץ מס, תאימות מס, מזכירות החברה ושירותים פיננסיים. המשרד פועל מול שני שותפים ולמעלה מ-40 אנשי מקצוע, ומשרת חברות מקומיות ובינלאומיות וכן עסקים קטנים ובינוניים.

 

לדברי קרייג, "שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע החולקים את המחויבות שלנו לשירות חלק והטוב מסוגו מחזק את התרגול שלנו או את הפרקטיקה שלנו מכיוון שאנו שואפים להיות ארגון בנצ‘מרק / אמת מידה בבוצואנה. "המומחיות הקולקטיבית שלנו מציעה שפע של ידע וניסיון, ויחד ניצור השפעה מתמשכת עבור לקוחותינו".

 

"קרייג וצוותו מפגינים את המנהיגות המצוינת שלהם ואת המסירות שלהם לניהול", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "היכולות שלהם משלימות את הפרקטיקה המשפטית של משרד שיתוף הפעולה הקיים שלנו בבוצואנה וממצבות אותנו כדי לשרת טוב יותר את צרכי לקוחותינו במדינה ובאזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-320 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire