החטיבה המסחרית של ג'טקרפט מתרחבת באסיה

 

החטיבה המסחרית של ג‘טקרפט מתרחבת באסיה

לונדון, 13 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

Jetcraft Commercial, חטיבת המטוסים המסחריים של ג‘טקרפט, חברת המסחר העולמית במטוסים, מודיעה היום על מינויו של כריסטוף פוטוצקי לסגן נשיא המכירות.

 

פוטוצקי, שבסיסו בסינגפור, יתמוך בפעילות המסחרית הגלובלית של Jetcraft עם דגש על אזור אסיה. הוא מביא 20 שנות ניסיון בתעופה מסחרית לתפקידו, ולאחרונה שימש כראש אסיה-פסיפיק עבור Avions de Transport Regional  (ATR) שם תיאם עסקאות עבור יותר מ -20% מכלל מכירות המטוסים.

 

רפאל חדד, נשיא Jetcraft Commercial, אומר: "ככל שאנו ממשיכים להרחיב את טביעת הרגל הבינלאומית שלנו, חיוני שיהיה לנו את הצוות הנכון כדי להניע עסקאות מסחריות ברחבי אסיה ומעבר לה.

 

"הניסיון המרשים של פוטוצקי במכירות מטוסים וכישוריו בשיווק, אסטרטגיה ותמיכת לקוחות מספקים תמהיל מבטיח להמשך הצמיחה בפעילות המסחרית העולמית. אנו בטוחים שמינויו ישפיע על הקבוצה".

 

חברת Jetcraft Commercial הושקה בשנת 2015, תוך ניצול הנוכחות והניסיון הבינלאומיים הקיימים של Jetcraft כדי להציע ללקוחות שותף זריז בקהילת מכירות המטוסים המסחריים והליסינג. עם מלאי מגוון, הכולל מטוסים מאיירבוס, בואינג, בומברדייה, דה הבילנד קנדה, אמבראר ואחרים, ל-Jetcraft Commercial  יש רקורד מוכח של רכש והצבת מטוסים מסחריים ברחבי העולם.

 

לצפייה בכל הרישומים בקרו בכתובת jetcraft.com/inventory/commercial/

אודות Jetcraft Commercial

Jetcraft Commercial היא חטיבת המטוסים המסחריים של חברת המסחר העולמית בתעופה Jetcraft, התומכת בחברות תעופה ומפעילים בתחומי הקנייה, המכירה, החכירה, השיווק והמימון של מטוסיהן. עם רשת חזקה וצוות של מנהלי מכירות ושיווק בכל שוק מרכזי ברחבי העולם, Jetcraft Commercial היא שותפה זריזה ומסורה בקהילת מכירות המטוסים המסחריים והליסינג ומסוגלת להציע את הערך, הבחירה והגמישות שהחברות הטובות בעולם דורשות.

 

למידע נוסף, בקרו באתר www.jetcraft.com/inventory/commercial

אודות Jetcraft

ג‘טקרפט היא המובילה הבינ"ל במכירות, שיווק ואסטרטגיות בעלות של מטוסים ומנהלת ומחזיקה יותר מ-20 משרדים אזוריים ברחבי העולם. ההצלחה שאין כמותה של החברה במשך כמעט 60 שנים בתעופה עסקית יצרה לה מוניטין ברמה עולמית, יחד עם בסיס לקוחות בלתי רגיל, רשת רחבה של קשרים ומלאי מהגדולים ביותר בענף.

למידע נוסף, בקרו באתר www.jetcraft.com.

 

לפרטים נוספים:

 

For more information, please contact 8020 Communications.
Email: jetcraft@8020comms.com
Telephone: +44 (0)1483 447380

Anna Price
aprice@8020comms.com

 

מקור: Jetcraft Commercial

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire