Plaskolite רוכשת נכסים של Plazit-Polygal כדי להתרחב בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה

Plaskolite רוכשת נכסים של Plazit-Polygal כדי להתרחב בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה

החברה מרחיבה את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב-שכבתיים, ומרחיבה את הנוכחות שלה באופן משמעותי באירופה ובדרום אמריקה

 

קולומבוס, אוהיו, 14 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Plaskolite LLC‏ ("Plaskolite"), היצרנית הגדולה ביותר של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ומוצרי פרופיל בצפון אמריקה, הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם סופי לרכישת כל הנכסים, באופן מהותי, של Plazit-Polygal, חברה בינלאומית פורצת דרך בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים. Plaskolite תרכוש את הפעילות ואת הנכסים של Plazit-Polygal בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה, למעט הפעילות של Plazit-Polygal ברוסיה. לאחר סגירת העסקה, המשרדים הראשיים של Plazit-Polygal בישראל ישמשו כמשרדים הראשיים של אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) של Plaskolite.

 

מהמשרדים הראשיים בקיבוץ גזית בישראל, Plazit-Polygal מייצרת היצע נרחב ומותאם אישית ברמה גבוהה של מוצרים תרמופלסטיים הנדסיים, כולל לוחות אקריליק ולוחות פוליקרבונט מלאים, וכן לוחות רב-שכבתיים ולוחות גליים. באמצעות רכישה זו, Plaskolite תרחיב את טביעת הרגל הגיאוגרפית שלה בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה. Plaskolite תרחיב את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב‑שכבתיים, והגדלת ההיקף והנוכחות הבינלאומית של החברה תשפר את יכולתה לשרת בסיס הולך וגדל של לקוחות.

 

"רכישה מהפכנית זו תרחיב באופן משמעותי את הנוכחות הגלובלית של Plaskolite ותחזק את ההיצע האיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו", אומר ריאן שרודר, נשיא ומנכ"ל Plaskolite. "במשך למעלה מ-70 שנה Plaskolite מובילה את התעשייה שלנו, תוך התמקדות בשירות לקוחות, באיכות המוצר ובחדשנות. הוספת הצוות המוכשר ויכולות הייצור הדינמיות של Plazit-Polygal תסייע לנו להרחיב את מעמדנו כחברה מובילה ולשרת בסיס הולך וגדל של לקוחות. אני שמח לקבל בברכה את אמיר ואת שאר העובדים של Plazit-Polygal למשפחת Plaskolite".

 

"Plaskolite היא השותף האידיאלי לטווח ארוך לתמיכה בעסק שלנו במהלך שלב הצמיחה וההתרחבות הבא שלנו," אומר אמיר אברמוביץ‘, מנכ"ל הקבוצה Plazit-Polygal. "החברות שלנו חולקות מחויבות חזקה למוצרים מצוינים, לשביעות רצון הלקוחות ולתרבות המבוססת על שיתוף פעולה. אני בטוח שיחד נוכל לשרת את לקוחותינו בצורה טובה עוד יותר באמצעות החידושים ומוצרי לוחות הפלסטיק האיכותיים ביותר".

 

"אנו נרגשים לקבל בברכה את Plazit-Polygal כשותפה ל-Plaskolite במסגרת הרחבת מאמצי בניית העסק שלנו לישראל ולאזורים הגיאוגרפיים האחרים שיקבלו שירות מהחברה המשולבת," אומר טוני פריצקר, יו"ר ומנכ"ל Pritzker Private Capital. "כשאבא שלי, דונלד פריצקר, הקים את חברת Hyatt Hotels, הוא הפך רשת של שישה מלונות לאחת ממפעילות המלונות הגדולות בעולם. כולנו ב-Pritzker Private Capital ממשיכים לכבד את המורשת של משפחת פריצקר על ידי יצירת שותפויות עם חברות הממוקדות בצמיחה, כדי לבנות עסקים חזקים לטווח הארוך".

 

תומאס צ‘אדוויק, בכיר ב-Pritzker Private Capital, מוסיף, "רכישה אסטרטגית זו מייצגת הזדמנות פז עבור Plaskolite להאיץ את צמיחתה לטווח הארוך, להתרחב לשווקים חדשים ולשפר עוד יותר את החדשנות שלה. אנו שמחים להמשיך את השותפות שלנו עם Plaskolite, בעודה מחזקת את מעמדה כמובילה עולמית בתחום ייצור המוצרים התרמופלסטיים ההנדסיים".

 

העסקה כפופה לאישור רגולטורי ולתנאי הסגירה המקובלים, וצפויה להיסגר בדצמבר 2021.

אודות Plaskolite, LLC

 

Plaskolite, LLC נוסדה בשנת 1950 בקולומבוס באוהיו על ידי דונלד ג. דאן ומשפחתו, והיא היצרנית המובילה בצפון אמריקה של מוצרים תרמופלסטיים הנדסיים. Plaskolite נמצאת בבעלות Pritzker Private Capital יחד עם משפחת דאן, ההנהלה ומשקיעים שותפים אחרים. המוצרים המותאמים אישית של Plaskolite משמשים במגוון רחב של תחומים, כולל חלונות, דלתות, תאורה, שלטים, תצוגות של נקודות מכירה, תחבורה, אבטחה ומוצרי רחצה. Plaskolite מעניקה שירות לבסיס לקוחות מגוון הכולל מפיצים, יצרני ציוד מקורי (OEM) וקמעונאים. לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת https://plaskolite.com/‎.

 

אודות Plazit-Polygal

 

Plazit-Polygal היא חברה מובילה עולמית בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ופרופילים. מוצריה נמצאים בשימוש ברחבי העולם במגוון רחב של שווקים ותחומים, עם התמקדות מיוחדת בתחומי האדריכלות והחקלאות. באמצעות השימוש בטכנולוגיה וביכולות הייצור החדישות שלה, Plazit-Polygal מספקת ביצועים ופתרונות אופטימליים לטיילות, סוככים, כיסויי בריכות, חלונות סקיילייט, מערכות גג, קירות חיצוניים גבוהים עם חלונות, חממות לשימוש מסחרי וביתי, עיצוב פנים, תצוגות של נקודות מכירה, שילוט, זיגוג חלונות ועוד. המשרדים הראשיים של Plazit-Polygal נמצאים בקיבוץ גזית בישראל יחד עם מתקני ייצור בשש מדינות אחרות בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה. לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת https://plazit-polygal.com/en/‎.

 

אודות Pritzker Private Capital

 

Pritzker Private Capital נכנסת בשותפויות עם חברות בגודל בינוני הממוקמות בצפון אמריקה, הנמצאות בעמדות מובילות בענפי ייצור המוצרים, השירותים ושירותי הבריאות. בסיס ההון המבודל וארוך הטווח של החברה מאפשר קבלת החלטות יעילה, גמישות גבוהה במבנה העסקאות ובאופק ההשקעות, ותיאום עם כל בעלי העניין. Pritzker Private Capital בונה עסקים לטווח הארוך ומהווה שותפה אידיאלית לחברות בבעלות יזמים ובבעלות משפחתית. Pritzker Private Capital חתומה על עקרונות האו"ם להשקעות אחראיות (PRI). לקבלת מידע נוסף, יש לבקר בכתובת PPCPartners.com.

 

לפרטים נוספים:

 

Abernathy MacGregor

Dan Scorpio / Kyla MacLennan

(646) 899-8118 / (646) 939-3062

dps@abmac.com / kam@abmac.com

 

מקור: Plaskolite LLC

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire