אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות באסיה עם אחת מחברות המס הגדולות באינדונזיה

 

סן פרנסיסקו, 19 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global - אנדרסן גלובל נכנסת לשוק האינדונזי עם שיתוף פעולה עם חברת Soewito, Fajar & Partners, הפועלת כ- TaxPrime, אחת מחברות יועצי המס הגדולות במדינה.

 

TaxPrime נוסדה בשנת 2012 על ידי השותף הבכיר סוביטו והשותף המנהל מוחמד פג‘אר פוטרנטו, שכיהן בעבר כפקיד מס עבור מנהל המסים הכללי של אינדונזיה (DGT). עם שלושה משרדים, המשרד שבסיסו בג‘קרטה פועל עם תשעה שותפים, שלושה יועצים בכירים ויותר מ-170 אנשי מקצוע, תוך התמקדות בחברות רב-לאומיות בעלות יכולות שירות מלא בנושא תאימות מס ומכס, ייעוץ מס ומכס, תמחור העברות, יישוב סכסוכי מס ומכס, עסקאות מס בינלאומיות ועסקאות נדל"ן.

 

"המשרד שלנו מחויב לספק את השירות הטוב מסוגו, ואנו שואפים כל הזמן להרחיב את המומחיות שלנו", אמר פג‘אר. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מדגיש את המחויבות שלנו לשרת לקוחות עם פעילות גלובלית בצורה חלקה, ואנו מצפים לעבוד עם אנשי המקצוע של חברי הארגון והחברות השותפות של הארגון".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "הצמיחה של TaxPrime לאורך השנים היא באמת מרשימה, ויש להם מוניטין מצוין בשוק. שירות הלקוחות והמומחיות המצטיינים שלהם מדגישים את מסירותם לניהול, והצטרפותם לפלטפורמה שלנו באסיה תשפיע על לקוחות שעושים עסקים במדינה ובאזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-323 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire