סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM

סילבר לייק רוכשת את Grupo BC מ- L-GAM

 

משקיעה עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול כדי לתמוך בצמיחה אורגנית ולהאיץ את מפת הדרכים של מיזוגים ורכישות עבור ספקית ניהול המשכנתאות, החוק והדיגיטל המובילים של איבריה ובאמריקה הלטינית

 

מדריד ולונדון, 19 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Grupo BC, ספקית שירותי המשכנתאות, שירותי המשפט והדיגיטל, המובילה למגזר הפיננסי באיבריה ובאמריקה הלטינית, הודיעה היום כי Silver Lake, חברת השקעות טכנולוגיה גלובלית מובילה, יחד עם בעלי המניות המייסדים וצוות הניהול של Grupo BC, ירכשו 100% מהחברה מבעלי הרוב L-GAM על מנת לטפח את השלב הבא של הצמיחה ויצירת הערך של Grupo BC.

 

סנטיאגו בלבר, יו"ר Grupo BC, וחאווייר קוסטה, מנכ"ל Grupo BC, אמרו: "אנו מודים ל- L-GAM על התמיכה ושיתוף הפעולה במהלך שש שנות השקעתם ב-Grupo BC, ושמחים על השותפות החדשה עם Silver Lake, משקיעה טכנולוגית עולמית מובילה ששמה את מבטחם בנו ואיתה נוכל לחזק את הצמיחה האורגנית שלנו בזכות המומחיות הטכנולוגית שלהם ובאמצעות רכישות סלקטיביות. בקרוב נעביר את יעדי התוכנית האסטרטגית שלנו ואת הרכב הדירקטוריון החדש".

 

כריסטיאן לוקאס, מנהל שותף של Silver Lake  אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמר: " Grupo BC היא חברה יוצאת דופן עם הצעת ערך ייחודית כספקית בקנה מידה וטכנולוגיה של שירותים ותוכנות קריטיים למשימה למוסדות פיננסיים ברחבי איבריה ואמריקה הלטינית. אנו מתרשמים מהאופן שבו סנטיאגו, חאווייר ושאר הצוות פיתחו והפכו את פלטפורמת Grupo BC לדיגיטלית ברציפות לאורך השנים, ובונים אותה לשותפה המועדפת על לקוחות ברחבי המערכת האקולוגית שלה. השקעה במודלים עסקיים משפיעים, מובילים ומובילים בטכנולוגיה נמצאת בליבת הדנ"א של Silver Lake, ואנו חשים זכות לשתף פעולה עם ההנהלה כאשר Grupo BC נכנסת לשלב חדש של צמיחה אורגנית ולא אורגנית".

 

פליפה מרי דל ואל וטיטו סוסו, שותפים ב-L-GAM, הוסיפו: "המסע שלנו עם Grupo BC היה סיפור יוצא דופן של טרנספורמציה, צמיחה והצלחה פי כמה, וחשוב מכך שותפות מתגמלת מאוד עם צוות ניהול ברמה עולמית בראשות היו"ר סנטיאגו בלבר והמנכ"ל חאווייר קוסטה, להם אנו מודים על המאמץ וההישג האדירים. אנו מאחלים ל- Grupo BCהצלחה מתמשכת במאמציהם המרגשים העתידיים".

 

Grupo BC, שנוסדה בשנת 1974 והמטה שלה במדריד, היא פלטפורמת העיבוד, התוכנה והשירותים המובילה בתחום הטכנולוגיה לניהול משכנתאות, תיווך מקוון למשכנתאות, פתרונות משפטיים (טיפול בתביעות וניהול הלוואות) ופתרונות דיגיטליים למגזר הפיננסי בספרד, בפורטוגל, במקסיקו, בברזיל, בקולומביה, בצ‘ילה ובפרו. Grupo BC היא מובילת שוק בכל תחומי המיקוד העיקריים שלה עם יותר מ -500,000 תיקי משכנתאות מעובדים בשנה ו -5,300 עובדים. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו https://www.grupobc.com

 

ההשקעה של Silver Lake נועדה לקדם את פיתוח המוצר על מנת לחזק ולהרחיב את מגוון הפתרונות של Grupo BC וכן להמשיך את הרקורד של חדשנות דיגיטלית חלוצית, העולה בקנה אחד עם ההתמקדות הברורה של ההנהלה בבניית יכולות התוכנה וניתוח הנתונים של Grupo BC כדי לשפר את הפתרונות הממוקדים בלקוחות שלה ולהניע את המשך הצמיחה האורגנית והאי-אורגנית.

 

העסקה צפויה להיסגר בנובמבר 2021. תנאי השקעה נוספים אינם נחשפים. Socios Financieros וקנסון קפיטל פרטנרס שימשו יועצים פיננסיים של Grupo BC ובעלי מניותיה. dwf-RCD שימשו כיועצים המשפטיים של Grupo BC ובעלי מניותיה. פול, וייס, ריפקינד, וורטון וגריסון LLP ואוריה מנדז שימשו כיועצים המשפטיים של Silver Lake.

 

אודות Silver Lake

 

Silver Lake סילבר לייק היא חברת השקעות גלובלית בטכנולוגיה, עם יותר מ-88 מיליארד דולר בנכסים משולבים תחת ניהול והון מחויב וצוות אנשי מקצוע שבסיסו בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. חברות הפורטפוליו של Silver Lake מייצרות ביחד יותר מ-221 מיליארד דולר בשנה ומעסיקות יותר מ-526,000 איש ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף על Silver Lake ותיק ההשקעות שלה, בקרו http://www.silverlake.com

 

אודות L-GAM

 

L-GAM היא חברת השקעות בינלאומית שנוסדה בשנת 2013 על ידי אנשי המקצוע שלה בשותפות עם בית הנסיכים של ליכטנשטיין ומשפחות גדולות אחרות באירופה, אסיה ואמריקה. המודל העסקי הייחודי והמבדל שלה מבוסס על מיקוד השקעה תעשייתי ארוך טווח בשותפות עם חברות קטנות ובינוניות בעלות שם ברחבי אירופה. לקבלת מידע נוסף על L-GAM, אנא בקרו http://www.l-gam.com

 

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211019005511/en/


לפרטים נוספים:

 

Media
For Silver Lake:
Spain: Paula Bonet,

 paula.bonet@edelman.com,

 +34 629 814 440


International:

Jess Gill, Edelman Smithfield, 

silverlakemedia@edelman.com,

+44 (0)7980 684 247

 

מקור: Silver Lake

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire