אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה מבוססת בקמרון

 

אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה מבוססת בקמרון

 

סן פרנסיסקו, 26 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global - אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם שיתוף פעולה של חברת Phoenix Advisory Limited שבסיסה בקמרון.

 

Phoenix Advisory כוללת את השותף המנהל אלברט דזירה זאנג ויותר מ -10 אנשי מקצוע. המשרד מספק שירותי מס ליחידים, עסקים ותאגידים הממוקמים בקמרון ובמדינות אפריקניות אחרות.

 

"כל אחד מאנשי המקצוע שלנו מסור לשירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר", אמר אלברט. "הצמיחה שלנו מונעת על ידי צרכי הלקוחות, וחשוב לנו להרחיב את המומחיות והמשאבים שלנו. המחויבות של אנדרסן גלובל לשירות איכותי מחזקת את היכולות שלנו, ויחד נספק שירות חלק ללקוחותינו המקומיים ובחו"ל".

 

"אלברט ועמיתיו הם צוות ברמה גבוהה שהשאיפות וההתלהבות שלו מייחדים אותם", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "יש להם ידע יוצא דופן בתקנות עסקים ומסים בקמרון ובאפריקה, והם חולקים את התרבות והערכים של הארגון שלנו. התוספת שלהם היא מרכיב חשוב נוסף באסטרטגיית ההתרחבות שלנו באזור כאשר אנו ממשיכים לבנות את התרגול שלנו ביבשת".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-323 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire