קבוצת קורטק מכריזה על קידומם של חברי צוות מפתח

 

קבוצת קורטק מכריזה על קידומם של חברי צוות מפתח

 

 

אן ארבור, מישיגן, 26 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, שמחה להכריז על קידומם של ד"ר מישל טוקארז לסגנית הנשיא של שותפויות וחדשנות וד"ר ראמז אלגמאל למנהל הטכנולוגיה הראשי.

 

ככל שקבוצת Coretec מתקדמת בפיתוח טכנולוגיות מרובות במגוון מגזרים, כולל סוללות, נקודות קוונטיות ומוליכים למחצה, הצורך בפיתוח ומומחיות נוספים מעולם לא היה כה ברור. ככל שהחברה ממשיכה להרחיב את הקניין הרוחני שלה ובתורה את מגוון היישומים שלה, החברה גם צומחת ומקדמת את הצוות שלה.

 

ד"ר מישל טוקארז היא השילוב המושלם של מדען איש עסקים. ד"ר טוקארז פיתחה את החוש המדעי והעסקי שלה בתעשיית התרופות כשהיא אוחזת בכימיה מחקרית ובתפקידי ייצור לאחר מכן עבור מרק ואלי לילי. היא השתתפה וסייעה למספר קבוצות במפגשי איתור לקוחות של NSF ICorp, והובילה מספר צוותים דרך התוכנית הלאומית הראשונית, כמו גם התוכנית הלאומית בקנה מידה מלא. ד"ר טוקארז השתתפה גם במספר מועצות ביקורת של NSF SBIR. ד"ר טוקארז סיימה את הדוקטורט שלה במדעי החומרים ותואר שני בהנדסת מכונות ומדעי החומרים מאוניברסיטת מישיגן באן ארבור.

 

לד"ר רמז אלגמאל רקע רחב במדע, הנדסה ויזמות. הוא עמית מחקר בכיר באוניברסיטת טנסי, שם הוא מנהל קשת רחבה של פרויקטים בתחום אגירת אנרגיה והתקנים להפקת אנרגיה, כולל תאי דלק, סוללות זרימה וסוללות ליתיום-יון. ד"ר אלגמאל שימש מנהל היישומים החדשים של Sylvatex Inc בפיתוח חומרים מתקדמים של סוללות ליתיום-יון ולפני כן ייסד שתי חברות טכנולוגיה נקייה: נובפורם טכנולוגיות (המפתחת זרזים להמרת גז לנוזל ונרכשה בשנת 2014) ו- Saratoga Energy Research Partners  (התמקדה בתהליך המרת CO2 אלקטרוכימי כדי לסנתז ננו-חומרים פחמן עבור אנודות סוללת ליתיום-יון). חיבר מעל 40 פרסומים והפיק כנסים ולזכותו 7 פטנטים בהליכי רישום. ד"ר אלגמאל הוא בעל תואר M.Sc בפיזיקה שימושית ודוקטורט בכימיה במכון הטכנולוגי של קליפורניה (CalTech) כעמית מחקר ובעל תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת מרכז מישיגן, שם היה חוקר מרכזי.

 

"מישל ורמז הם שחקני מפתח בצמיחה של קבוצת Coretec. הידע המשולב שלהם, הקשרים בתעשייה והמומחיות שלהם הם ללא תחרות, אבל חשוב מכך- הם חולקים את הרוח היזמית המניעה את הצוות שלנו", אמר מתיו קפרס, מנכ"ל הקבוצה.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison L. Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE