רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- TMC the metals company Inc. f/k/a Sustainable Opportunities Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדי

רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- TMC the metals company Inc. f/k/a Sustainable Opportunities Acquisition Corp.  שצברו עודף הפסדים, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית שהחל המשרד בעניין ניירות ערך– TMC, TMCWW, SOAC, SOAC.U, SOACWS

 

ניו יורק, 29 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע כי הגיש תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של  TMC the metals company Inc. f/k/a Sustainable Opportunities Acquisition Corp.  (נאסד"ק: (TMC, TMCWW (NYSE: SOAC, SOAC.U, SOACWS)  בין התאריכים 4 במרץ 2021 ל- 5 באוקטובר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונך לשמש כתובע ראשי, עליך לפנות לבית המשפט לא יאוחר מ- 27 בדצמבר 2021.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של TMC בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת TMC, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: http://www.rosenlegal.com/cases-register-2173.html, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com , cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 27 בדצמבר 2021. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. בחרו את הגורם המייעץ בתבונה. משרד רוזן עורכי דין רוזן מייצג משקיעים בכל העולם, והעשייה שלו מתמקדת בתביעות ייצוגיות בנושא ניירות ערך ודיונים משפטיים בנושר נגזרות בעלי מניות. משרד רוזן עורכי הדין הצליח להגיע ליישוב הסכסוך הגדול והמורכב ביותר בהקשר של תביעה ייצוגית נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל תקופת המחלוקת מסרו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) החברה שילמה יתר על המידה באופן משמעותי כדי לרכוש את Tonga Offshore Mining Limited  ("TOML") לגורמים פנימיים שטרם נחשפו; (2) החברה ניפחה באופן מלאכותי את הוצאות החיפוש של נאורו אושן משאבים בע"מ ("NORI") כדי לתת למשקיעים היקף כוזב של פעילותה; (3) התעניינותה לכאורה של החברה ב-NORI ב-100% מוטלת בספק לאור גילויים מוקדמים לרשות הבינלאומית לקרקעית הים ("ISA" או "הרשות") כי נורי נמצאת בבעלותה של שתי קרנות בנאורו וכי כל ההכנסות העתידיות מ-NORI ישמשו בנאורו; (4) הנתבעים המעיטו באופן משמעותי בסיכונים הסביבתיים בכרייה במעמקי הים ולא הזהירו כראוי את המשקיעים מפני הסיכונים הרגולטוריים העומדים בפני תוכניות הניצול הסביבתיות של החברה; (5) ההשקעה הפרטית של החברה במימון ההון הציבורי ("PIPE") לא בוצעה במלואה, ולכן לחברה לא יהיה את המזומנים הדרושים לייצור מסחרי בכמויות גדולות; (6) כתוצאה מהאמור לעיל, הערכת השווי של החברה הייתה נמוכה משמעותית מהנתבעים שנחשפו למשקיעים; ו-(7) כתוצאה מכך, התבטאויות פומביות של הנאשמים היו שקריות ו/או מטעות באופן מהותי בכל עת רלוונטית. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד TMC, הכנסו ל- http://www.rosenlegal.com/cases-register-2173.html  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE