קבוצת קורטק תקיים שיחת ועידה עם משקיעים

 

קבוצת קורטק תקיים שיחת ועידה עם משקיעים

 

 

אן ארבור, מישיגן, 29 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, הודיעה על קריאה לבעלי מניות ל-17 בנובמבר 2021 בשעה 10:00 EST (17:00 שעון ישראל). החברה תארח שיחת ועידה עם שאלות ותשובות כדי לדון בהישגי החברה וביוזמות עתידיות.

 

מתיו קאפרס, המנכ"ל, מתיו הופמן, סמנכ"ל הכספים, וסיימון קלטון, המנהל, ידונו בהישגים האחרונים של החברה ובתוכניות העתידיות שלה, וכן יענו על שאלות מקהילת ההשקעות ומתקשורת החדשות.

 

כפי שמתואר בהודעות האחרונות לעיתונות, קבוצת Coretec התקדמה משמעותית כולל השקעה של 6 מיליון דולר בחברה. היא חתמה על הסכמי מחקר עם שותפים מרכזיים והרחיבה את תיק הפטנטים שלה. בנוסף, החברה ביצעה תוספות מפתח לצוות הניהול והדירקטוריון שלה. הצלחות אלה יוסברו עוד יותר בשיחה.

 

במועד מאוחר יותר, החברה תספק את המידע הדרוש להשתתפות בשיחת בעלי המניות.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

 

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

אנשי קשר

 

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE