חברת הברוקרים המובילה במט"ח ‘TP Global FX’ מציעה למשתמשים את שירותיה ברחבי העולם

 

חברת הברוקרים המובילה במט"ח ‘TP Global FX’  מציעה למשתמשים את שירותיה ברחבי העולם

~ עם נוכחות ביותר מ -5 מדינות ברחבי העולם, הם הרחיבו לאחרונה את שירותיהם לדובאי ~

 

מומבאי, הודו, 1 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

ידועה כחברת ברוקרי המט"ח המובילה, עטורת הפרסים והאמינה ביותר לשנת 2021, TP Global FX  הרחיבה את דריסת הרגל שלה לדובאי ב -24 בספטמבר על ידי חנוכת המשרד החדש שלהם. לחברת TP Global FX יש שורשים ברחבי העולם במדינות כמו אירופה, אפריקה, מאוריציוס, ניגריה, ארמניה, ונואטו ועכשיו החליטו להציע אותו הדבר – בדובאי. המשימה של החברה היא להציע את תנאי המסחר הטובים ביותר למשקיעים ולסוחרים באמצעות ניסיון מסחר חדיש מבוסס AI/ML .

 

מטרתם היא להיות המובילים בתעשייה בהצעת מסחר מבוססת טכנולוגיה מתקדמת כזו ולספק חוויית לקוח ייחודית לחלוטין. המשימה שלהם היא לעזור ללקוחות שלהם להרוויח מההשקעות באמצעות שירותי הדרכה והמנטורינג השונים שלהם, כמו גם על ידי ניצול שירותי השותפים האסטרטגיים שלהם כמו Signal Services, מסחר בהעתקה, מסחר בחוזי קריפטו וכו‘. החידושים הבלתי פוסקים שלהם הובילו אותם לזכות במספר פרסים בתערוכת המט"ח דובאי 2021, תחת הקטגוריות, "תוכנית השותפים IB הטובה ביותר", "ברוקר FX הגלוי ביותר" ו"הברוקר FX המוכשר הטוב ביותר".

 

בהתייחסו להתחלה חדשה נוספת, אמר ניטיש שארמה, מנכ"ל גלובלי, TP Global FX, "ב- TP Global FX תמיד שאפנו לחדש את השירותים שלנו, תוך שמירה על הדרישות של הלקוחות שלנו במרכז הבמה. עם הדרישות הגוברות של תעשיית המסחר, המשתמשים שלנו היו זקוקים לשירותים שלנו יותר מתמיד; לכן החלטנו להרחיב את המומחיות שלנו גם בדובאי. אנו מודים למשתמשים הנאמנים שלנו שנשארו איתנו לאורך כל המסע ויהיו איתנו עוד יותר; כמו כן, נמשיך לחדש את עצמנו ולהרחיב את העולם כדי להגיע לקהלים מקסימליים".

 

הם מוסדרים כיום ב- VFSC Vanuatu, וסוחרים יכולים להתחיל ליהנות מפתרונות המסחר המתקדמים של TP Global FX  באתר האינטרנט שלהם: https://tpglobalfx.com/

 

ליצירת קשר

Khwaish Hingad,

email id-pr@vibesmultientertainment.com

 

מקור: TP Global FX

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE