פלואנס מודיעה על סגירת הנפקה ראשונית לציבור ומימוש מלא של אופציית החתמים לרכישת מניות נוספות; מגייסת הכנסות ברוטו של 998,200,000 דולר

 

פלואנס מודיעה על סגירת הנפקה ראשונית לציבור ומימוש מלא של אופציית החתמים לרכישת מניות נוספות; מגייסת הכנסות ברוטו של 998,200,000 דולר

 

ארלינגטון, וירג‘יניה, 2 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Fluence Energy, Inc. (נאסד"ק: FLNC), ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לאחסון אנרגיה ויישומים דיגיטליים לאנרגיות מתחדשות ואחסון, הודיעה היום על סגירת ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 35,650,000 מניות מהמניות הרגילות שלה מסדרה A, כולל מימוש מלא של אופציית החתמים לרכישת מניות נוספות של המניות הרגילות שלה מסדרה A, במחיר הנפקה ראשונית של 28 דולר למניה. ההכנסות מההנפקה הראשונית לציבור עמדו על 998.2 מיליון דולר, לפני ניכוי הנחות חיתום ועמלות והוצאות הנפקה אחרות. המניות החלו להיסחר בשוק הבחירה העולמי של נאסד"ק ב-28 בספטמבר 2021 תחת הסימול "FLNC".

 

ג‘יי.פי מורגן ניירות ערך LLC, מורגן סטנלי ושות‘ LLC, ברקליס קפיטל בע"מ, ו- BofA Securities פועלים כמנהלי חיתום מובילים משותפים להנפקה. סיטיגרופ גלובל שווקים בע"מ, Credit Suisse Securities (USA) LLC, UBS Securities, LLC, Evercore Group L.L.C, HSBC Securities (USA) Inc, ו- RBC Capital Markets, LLC  ישמשו חתמי משנה להנפקה. Nomura Securities International, Inc, Robert W. Baird & Co. Incorporated, Raymond James & Associates, Inc, Seaport Global Securities LLC, Penserra Securities LLC, וסיברט וויליאמס שנק ושות‘, LLC משמשים כמנהלים משותפים עבור ההנפקה.

 

ההנפקה מתבצעת רק באמצעות תשקיף. עותקים של התשקיף הסופי הקשור להנפקה ניתן לקבל, כאשר הם זמינים, מ: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, בטלפון 866-803-9204 או בפנייה באימייל prospectus-eq_fi@jpmorganchase.com; Morgan Stanley & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014; Barclays Capital Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717 או בפנייה באימייל barclaysprospectus@broadridge.com או בטלפון (888) 603-5847; ואצל BofA Securities, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd floor, Charlotte NC 28255-0001, Attn: Prospectus Department, או בפנייה באימייל dg.prospectus_requests@bofa.com

 

הצהרת רישום הנוגעת להנפקה זו הוכרזה בתוקף על ידי הרשות לניירות ערך SEC ביום 27 באוקטובר 2021. הודעה לעיתונות זו לא תהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישה, ולא תהיה מכירה של ניירות ערך אלה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שידול או מכירה כאלה יהיו בלתי חוקיים לפני רישום או הסמכה על פי חוקי ניירות הערך של כל מדינה או תחום שיפוט כאלה.

 

אודות Fluence

 

Fluence, חברה של סימנס ו-AES, היא מובילת שוק עולמית במוצרים ושירותים לאחסון אנרגיה ויישומים דיגיטליים לאנרגיות מתחדשות ואחסון. יש לנו יותר מ-3.4GW  של אגירת אנרגיה שנפרסו או התכווצו ב-29 שווקים ברחבי העולם, ויותר מ-4.5 GW  של נכסי רוח, שמש ואחסון ממוטבים או מכווצים באוסטרליה ובקליפורניה. באמצעות המוצרים, השירותים ופלטפורמת Fluence IQ  התומכת ב- AI שלנו, אנו עוזרים ללקוחות ברחבי העולם להניע רשתות חשמל עמידות יותר ועתיד בר קיימא יותר.

 

 

 

 

ראו את גירסת המקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20211102005783/en/

 

 

ליצירת קשר

 

מדיה

Alison Mickey
alison.mickey@fluenceenergy.com

משקיעים

Samuel Chong
samuel.chong@fluenceenergy.com

 

מקור:  Fluence.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE