אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה באפריקה עם חברת מיסים שבסיסה בנמיביה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה באפריקה עם חברת מיסים שבסיסה בנמיביה

 

סן פרנסיסקו, 2 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global - אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הפלטפורמה האפריקנית שלה כאשר הארגון נכנס להסכם שיתוף פעולה עם חברת החשבונאות והמיסים Windhoek שבסיסה בנמיביה.

 

חברת Windhoek, שנוסדה בשנת 2015, מציעה יכולות שירות מלא בשירותי מס, משכורות, הנהלת חשבונות, ייעוץ עסקי, רישום עסקים, קניין רוחני ושירותי הגירה. המשרד, בהובלת השותף המנהל יוליוס דוד, ממוקם בווינדהוק, ומספק שירותים ליחידים ולעסקים בעלי פעילות בנמיביה ומחוצה לה.

 

לדברי יוליוס, "המטרה העיקרית שלנו היא לעזור ללקוחות להשיג הצלחה באמצעות פתרונות חלקים ואיכותיים. "לחברות החברות ומשתתפות הפעולה של אנדרסן גלובל יש עומק ומגוון רחב של ניסיון בתחומי השיפוט שלהן, ואנו מצפים לשתף איתם פעולה כדי להביא את המשאבים והמומחיות של חברה גלובלית ללקוחותינו."

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף, "הידע הנרחב של יוליוס וצוותו בתקנות מקומיות ומחויבות לספק ללקוחות שירות הטוב מסוגו מחזקים את הפלטפורמה הקיימת שלנו בנמיביה על ידי הוספת יכולות מס משלימות ליכולות המשפטיות של משרד שיתוף הפעולה הקיים שלנו בשוק. תוספת חשובה זו שומרת על דריסת הרגל שלנו במדינה ומציבה אותנו להמשך התרחבות באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-323 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire