חברת מרי קיי תתמוך בפרויקט המובל על ידי יזמיות לטובת שיפור בטחון המים במונטריי בשיתוף עם רשות שימור הטבע

 

חברת מרי קיי תתמוך בפרויקט המובל על ידי יזמיות לטובת שיפור בטחון המים במונטריי בשיתוף עם רשות שימור הטבע

 

מונטריי, מקסיקו, 2 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc חברת מרי קיי בע"מ גאה להכריז על מתן חסות לפרויקט לשיפור בטחון המים במונטריי, בשיתוף עם הרשות לשימור הטבע. הפרויקט, אשר מובל על ידי קבוצות יזמיות, מתמקד בשימור זני עצים מקומיים באזורים סביב מונטריי, על מנת לסייע בשימור שרותי אקוסיסטם, הפחתת סיכון הטמון בשיטפונות והשפעתם בעיר, כמו גם לשקם את היערות ההרוסים באזור.

 

בהווה, העיר מונטריי היא ביתם של ארבעה מיליון איש. מכיוון שהיא שוכנת באזור אשר באופן טבעי מועד לאירועי מים ומזג אויר קיצוניים, כגון סופות הוריקן ושיטפונות, העיר מתמודדת לעיתים קרובות עם אתגרי אספקת מים. סמוך לעיר, שוכן הפארק הלאומי קומברה דה מונטריי, שמורת טבע מוגנת, ממנה מגיעים לעיר כ-60% מהמים. האזור תומך גם בבקרת שיטפונות כתוצאה מסערות גשם כבדות אשר משפיעות על האנשים, על הבקר המקומי ועל התשתית העירונית. בכדי לשמר חוסן סביבתי, יש לשחזר את מעטפת הצמחייה ולהבטיח את גידול הצמחים המקוריים בחממות. אף כי הוועדה הלאומית לאזורי טבע מוגנים במקסיקו (CONANP) יסדה תקנות המחייבות שימוש בזנים מקומיים לחידוש היערות, לחממות היער באזור אין יכולת לעמוד בדרישה זו. זאת ועוד, האזור מציע לחקלאים המקומיים הזדמנויות מעטות לפתח פעילויות כלכליות המבוססות על קיום עצמי.

 

"אנחנו שמחים מאוד שנוכל לסמוך על עזרה כזו, המעודדת אותנו להמשיך לעבוד לטובת הטבע, ושנוכל להפיק משאבים, אשר ישפרו את הכלכלה המקומית שלנו," כך אמרה דוניה אנג‘ליקה, ראש הארגון Mujeres Unidas Para La Conservacion de Laguna de Sanchez, אחד הארגונים השותפים לרשות שימור הטבע במקסיקו. "בזכות עזרה זו, נוכל לצמצם את עלויות הייצור הכרוכות בחידוש היערות בעתיד".

 

מרי קיי ורשות שימור הטבע תומכות בקבוצת יזמיות בקהילת לגונה סנשז, אשר מובילות יוזמה ייחודית על מנת להיאבק באתגרים הללו. קבוצת בעלי אדמות אלו מגדלים מספר זני צמחים מקומיים, וזאת לשימוש פרויקטים לשיקום היערות הפארק הלאומי. הפרויקט לא יעסוק רק בצורך העולה בזנים הללו, אלא גם בשיפור יכולת הפרנסה של משפחותיהן ושל חברי הקהילה הכפרית. חממת היער שלהן טומנת בחובה את היכולת לגדל כ-45,000 עצים בשנה, לרבות אורן לבן (pinus pseudostrobus) ואורן הצנובר (pinus cembroides). הזנים הללו, הנכללים בכלי מדעי שפותח על ידי רשות שימור הטבע לטובת שימור אקולוגי באזור, ידועים כמונעי ארוזיה, כמקדמים חלחול מים, סבילים לבצורת ויכולים לצמוח מחדש.

 

"העצמת נשים ושימור משאבי כדור הארץ מהווים את שני עמודי התווך מבחינת מטרות חברת מרי קיי," כך אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית בחברת מרי קיי בע"מ. "כסנגוריות למען מנהיגות נשית, אנחנו גאות מאוד לראות איך המנהיגות המקומיות הללו מנווטות ומניעות את השינוי בקהילה שלנו, תוך שהן ממלאות תפקיד מכריע בשימור משאב הטבע היקר ביותר שבידינו, וטיפוח עתיד בר קיימא לאלפי משפחות באזור".

 

בכדי לעזור לספר את סיפור ההעצמה ושימור הטבע של אנג‘ליקה וארגון Mujeres Unidas Para La Conservacion de Laguna de Sanchez, מרי קיי בע"מ הפיקה סרט קצר בשיתוף עם רשות שימור הטבע. סרט זה נכתב, בוים והופק על ידי צוות שכולו נשים. "יער התקווה" הוא מסע אל חזיתות הקרב להצלת כוכב הלכת שלנו מפני האיומים המרחפים בדמות שינוי אקלים והתנהגות אנושית הרסנית, בו ניתן לראות איזה שינוי יכולה קבוצת משמרות טבע לחולל. לצפייה בטריילר "יער התקווה", לחצו כאן

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנה כשלה שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום יותר טוב. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם. למדו עוד: www.marykayglobal.com

 

אודות The Nature Conservancy

 

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org  או עקבו אחר@nature_press  בטוויטר.

 

 

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Global Corporate Communications
marykay.com/newsroom
(+1) 972-687-5332 or media@mkcorp.com

תמונות / גלריית מולטימדיה בקישור:

 https://www.businesswire.com/news/home/52520233/en

קרדיט צילומים: © TNC Mexico

מקור: Mary Kay

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire