אירוע הפרישה הבטוחה של בומברדייה מקדם בברכה את המנכ"ל החדש: העברת השרביט מידי כריס מיליגן לידי אנדי נורדין במסגרת אירוע מרכזי בתחום הבטיחות בתעשי

 

אירוע הפרישה הבטוחה של בומברדייה מקדם בברכה את המנכ"ל החדש: העברת השרביט מידי כריס מיליגן לידי אנדי נורדין במסגרת אירוע מרכזי בתחום הבטיחות בתעשייה

 

מנהל בומברדייה המנוסה, כריס מיליגן, ימשיך לגבש את מוניטין המצוינות הנגזר מבטיחות בתעופה

 

אירוע הפרישה הבטוחה של בומברדייה מציין 25 שנות דיילות וחינוך לבטיחות בתעופה

האירוע הבולט מקדם הזדמנות רבת שנים להדגיש את הידע החדש ביותר בתחום הבטיחות בתעשיה.

 

אירוע הבטיחות בתעופה של חברת בומברדייה

בראש צוות אירוע הבטיחות בתעופה של חברת בומברדייה: (משמאל) ראש מערך הבטיחות החדש כריס מיליגן, סמנכ"ל, שירותי מטוסים ותפעול טיסה מראש; ג‘יי.סי גלאגר, סמנכ"ל בכיר לשירותים, תמיכה ואסטרטגיה; ואנדי נורדין, מנהל שירות לקוחות ותיק ומנהל התוכנית במשך יותר מ-15 שנה, שפורש ב-2022.

*כריס מיליגן, מנהל בומברדייה ותיק, ימשיך לבנות על המוניטין של עמידה בבטיחות למצוינות

*אירוע הבטיחות של בומברדייה חוגג 25 שנות ניהול וחינוך לבטיחות תעופה

*אירוע בולט מקדם הזדמנויות למידה לכל החיים כדי להדגיש את הידע העדכני ביותר בתחום הבטיחות בתעשייה

 

מונטריאול, 2 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

אירוע הבטיחות בתעופה של חברת בומברדייה, אחד מכינוסי הבטיחות המקיפים ביותר בתעשיית התעופה, יכבד את מנהל בומברדייה המסור, אשר שימש במשך שנים רבות נותן שירות ומוביל בעל להט בהקשר של אירוע זה, ויכריז על יורש חדש להובלת תכנית זו.

 

כריס מיליגן מבומברדייה, סגן נשיא, אשר שימש בעבר כבעלים של שירותי כלי טיס ומבצעי ותפעול טיסה, ייקח לידיו את המושכות מידיו של מנהיג הפרישה הבטוחה הוותיק אנדי נורדין, אשר עמד בראש צוות תפעול הטיסה של חברת בומברדייה, האחראית על ארגון כנס בטיחות שנתי זה. אנדי תכנן לפרוש בסוף שנת 2022, וכעת מתמקד בהשלמת העברה חלקה של ניהול הפרישה הבטוחה אל כריס. אנתוני קורס קודם לסגן נשיא לענייני תמיכת לקוחות ויירש את מקומו של אנדי בתפקידי מתן המענה הישיר ללקוחות מטעם בומברדייה.

 

"אני שמח מאוד להציג את כריס מיליגן כראש הצוות החדש של צוות אירוע הפרישה הבטוחה ורוצה להודות לאנדי מכל הלב על מחויבותו העזה ועל עבודתו הקשה על מנת לטפל את צמיחתו של אירוע זה בתעשייה, שאין לו ערוך", כך אמר ז‘אן-כריסטוף גלאגר, סגן נשיא בפועל לענייני שירותים, תמיכה ואסטרטגיה ארגונית בחברת בומברדייה. "במשך 25 שנה, בומברדייה הובילה את התעשיה בכך שתרמה אנשי מקצוע בתחום התעופה, בעלי הכשרה מבוססת-ידע ומכרעת, בתחומי מפתח רבים, ואנדי מילא תפקיד מרכזי בצמיחה זו. אני סמוך ובטוח כי תחת שרביטו של כריס, נמשיך לתרום אנשי מקצוע בתחום התעופה בכך שנעניק להם יותר הזדמנויות ללמידה מתמדת, ונתמקד בהפצת סטנדרטים גבוהים יותר של בטיחות ומקצועיות בתעשייה".

 

לרגל חגיגות 25 שנה, צוות תפעול Learjet מבית בומברדייה ייסד את אירוע הפרישה הבטוחה בשנת 1996, כסמינר להכשרת בטיחות הגורם האנושי. אף כי אירוע זה התרחב ומשגשג מאז, מטרתו עומדת בעינה, קרי, טיפול קהילת אנשי מקצוע בתחום התיופה, המחויבים ללמידה מתמדת ולהעמיד סטנדרטים גבוהים יותר של בטיחות ומקצועיות בתעשייה. באמצעות הנושא המרכזי של כנס מיוחד זה, "למידה - יישום – שיתוף", אשר יימשך יומיים, מציע הזדמנויות למידה רבות, סדנאות מרתקות, מצגות ועוד, ובכך יניח את היסודות לעוד שנים רבות של הכשרה בתחום הבטיחות.

 

אודות Safety Standdown

 

כנס זה, אשר במקום נועד להיות אירוע הכשרת בטיחות הגורם האנושי, עבור צוות הדגמת טיסה במטוס Learjet, צבר עד מהרה מוניטין של מצוינות, אשר חרגה בעבר לגבולות מאגר הלקוחות של בומברדייה. בשנת 1999, כמענה לעניין ההולך וגובר בתעשייה, בומברדייה פתחה את הסמינר לכל הטייסים. בשנת 2010, האירוע "פרישה בטוחה" התרחב מעבר לסמינרים לכדי מסלול גורם אנושי עולמי, אשר נמשך כל השנה. מאז שנת 1996, יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בתחום התעופה – תאגידית, מסחרית וצבאית השתתפו בסמינרים של "פרישה בטוחה" בכל העולם, פנים מול פנים ובמרשתת, לרבות בברזיל, בקנדה, בסין, במקסיקו, בשוויץ ובארצות הברית. לאורך השנים, הרישום לאירוע פרישה בטוחה נשאר חינם לכל אנשי המקצוע בתחום התעופה, מאחר שהמחויבות לבטיחות חיונית ביותר כלפי ציבור הטסים.

 

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

 

בקרו באתר בומברדייה מטוסים עסקים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

Bombardier, Learjet, ו- Global 7500, הם סימנים מסחריים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה כאן:

 https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/850faa97-1ed5-42e5-b46d-f89bb5b87250

 

 

למידע נוסף:

 

Matthew Nicholls
Bombardier
+1 514-243-8214
Matthew.Nicholls@aero.bombardier.com

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE