קבוצת זאהיד מחויבת להפסיק את השימוש בפלסטיק חד פעמי עד סוף 2022

קבוצת זאהיד מחויבת להפסיק את השימוש בפלסטיק חד פעמי עד סוף 2022

 

ג‘דה, ערב הסעודית, 3 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

"לא לפלסטיק חד פעמי": יוזמה בהתאם למחויבותה של קבוצת זאהיד לקיימות

 

קבוצת זאהיד (Zahid Group) גאה להכריז על השקת יוזמת "לא לפלסטיק חד פעמי", התחייבות לביטול השימוש בפלסטיק חד פעמי בין חברות הקבוצה בממלכת ערב הסעודית ומחוצה לה עד סוף 2022. כארגון מוביל, קבוצת זאהיד מכירה בחשיבות קביעת הסטנדרט ועושה כל שביכולתה כדי להגן על הקהילות שהיא משפיעה עליהן ועל כדור הארץ.

 

בהתאם לשיפור המתמשך של הקבוצה בפרקטיקות בנות קיימא, זוהה פלסטיק חד פעמי כאזור שבו ניתן להשיג תוצאות משמעותיות. חיסול פלסטיק חד פעמי מכל ההיבטים של כל חברות הקבוצה והחלפתם בפתרונות ידידותיים לסביבה יסייעו להגן על הימים, האוקיינוסים והיבשה שלנו.

 

מר זייד מ. זאהיד, מנכ"ל קבוצת זאהיד, ציין: "כולנו רואים את הנזק שנגרם מפלסטיק חד פעמי על הסביבה שלנו ואנחנו כבר לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות חלק מהפתרון. ההשפעות של פלסטיק חד פעמי הן מרחיקות לכת - מזיקות לסביבה שלנו, מוסיפות לבעיות שינוי האקלים, הורסות את החיים הימיים, פוגעות בנופים ובקווי החוף ובסופו של דבר פוגעות בכל אחד מאיתנו וביקירינו. אם לא נבדוק, ההשפעה המזיקה שאנו עדים לה היום, תהיה לה השפעות הרסניות על כוכב הלכת שלנו ועל הדורות הבאים. בהשגת המטרה המוצהרת שלנו של הסרת פלסטיק חד פעמי מכל הפעילות שלנו, תהיה לנו השפעה משמעותית וחיובית על המשפחות, הקהילות וכוכב הלכת שלנו."

 

המטרה ברורה, המחויבות היא שאין שני לה והעבודה כבר החלה. כל עובד קבוצת זאהיד ובני משפחותיהם הם חלק מהפתרון. למאמציהם תהיה השפעה ישירה בהפחתת הזיהום לכדור הארץ ובהגנה על הסביבה; ובכך להציב דוגמה לאחרים לעקוב.

אודות Zahid Group

קבוצת זאהיד היא ארגון בבעלות פרטית שבסיסו בג‘דה, ערב הסעודית במשך למעלה ממאה שנה. היא מעסיקה יותר מ -5,000 אנשים והיא שחקנית מובילה בתעשיות מרובות הכוללות אנרגיה ושירותים, מכונות כבדות, שירותים פיננסיים, ייצור תעשייתי, תחבורה ואירוח. קבוצת זאהיד משתפת פעולה עם מותגים מובילים בעולם, ביניהם קטרפילר, וולוו ורנו משאיות, ו- Total.

 

תמונה הנלוות להודעה זו זמינה ב-

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a1ee69df-958d-4889-8304-d36522d92f82


למידע נוסף

Mrouj Barefah
SUPLess@zahid.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE