סינכרונוס מינתה את טיילור ס. גרינוולד למנהל הכספים הראשי

 

סינכרונוס מינתה את טיילור ס. גרינוולד למנהל הכספים הראשי

 

מוביל פיננסי המביא יותר מ -20 שנות ניסיון בחברה ציבורית לסינכרונוס

 

ברידג‘ווטר, ניו ג‘רסי, 2 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

סינכרונוס טכנולוגיות בע"מ Synchronoss Technologies, Inc. (נאסד"ק: SNCR), מובילה עולמית וחדשנית בענן, שירותי מסרים ומוצרים דיגיטליים ופלטפורמות, הודיעה היום כי טיילור ס. גרינוולד מונה לאלתר לסגן נשיא בכיר ומנהל כספים ראשי. בתפקידו החדש בסינכרונוס, גרינוולד יפקח על הפעילות הפיננסית הגלובלית של החברה, לרבות חשבונאות, כספים, תכנון וניתוח עסקי, פיתוח תאגידי וקשרי משקיעים.

 

גרינוולד מביא לסינכרונוס ניסיון רב בניהול כל הפונקציות הפיננסיות של ארגונים ציבוריים גלובליים גדולים. לאחרונה כיהן כסמנכ"ל כספים בכיר ומנהל כספים ראשי, ב- Endurance International Group, חברת שירותי IT. לפני כן, הוא היה 18 שנים בתאגיד Convergys שם הוא מילא כמה תפקידי הנהלה בכירים, כולל סגן נשיא בכיר לכספים, בקרה ומנהל חשבונות ראשי.

 

"אני שמח לקבל בברכה את טיילור לצוות ההנהלה הבכיר שלנו", אמר ג‘ף מילר, נשיא ומנכ"ל סינכרונוס. "טיילור מביא לשולחן ניסיון משמעותי בהנעת צמיחה ורווחיות בהכנסות עבור חברות גדולות בתעשיות הטכנולוגיה והשירות העסקי. בנוסף, הוא מציע ידע עמוק בפיתוח תאגידי, כולל רכישות ודיווידנדים, מיומנות מוכחת עם אסטרטגיות תפנית ורקע טכני חזק. אני בטוח שמומחיותו וחוכמה פיננסית שלו ישפיעו באופן מיידי ככל שנמשיך למקם את Synchronoss לעתיד ולהבטיח שללקוחותינו ברחבי העולם יהיו המשאבים הדרושים להם כדי ליצור קשר עם מנויים בדרכים אמינות ומשמעותיות".

 

מילר הוסיף כי לו פררו, שכיהן כממלא מקום סמנכ"ל הכספים ברבעון האחרון, יישאר בחברה כסמנכ"ל תפעול פיננסי ומנהל משאבי אנוש ראשי, המדווח לטיילור. "לו עשה עבודה פנטסטית לאחר שהתבקש לקחת את תפקיד סמנכ"ל הכספים בפועל מוקדם יותר הקיץ בנוסף לאחריות האחרת שלו. הדירקטוריון ואני מצפים למנהיגות המתמשכת שלו איתנו בהמשך", אמר מילר.

 

גרינוולד אמר שהוא נרגש להצטרף לחברה. "העבודה שסינכרונוס השיגה בשנה האחרונה כדי לשפר את מסלולה העסקי מרשימה, ומתכבד להצטרף לחברה בתקופה כה חשובה. אני מצפה לעזור לסינכרונוס לבנות מומנטום לצמיחה בהכנסות ולספק את היעדים האסטרטגיים שלה ללקוחות ולבעלי העניין האחרים שלה", הוא אמר.

 

גרינוולד סיים תואר שני במנהל עסקים מהמכון הטכנולוגי של מסצ‘וסטס – בית הספר לניהול סלואן ותואר ראשון בהנדסה מהמכון הטכנולוגי של ג‘ורג‘יה.

אודות Synchronoss

Synchronoss Technologies (נאסד"ק: SNCR) בונה תוכנה המאפשרת לחברות ברחבי העולם להתחבר למנויים שלהן בדרכים מהימנות ומשמעותיות. אוסף המוצרים של החברה מסייע לייעל את הרשתות, לפשט את תהליך השימוש הראשוני של המשתמשים, ולייצר מעורבות גבוהה יותר של מנויים במטרה להפיק זרמי הכנסות חדשים, להפחית עלויות ולהגדיל את מהירות ההגעה לשוק. מאות מיליוני מנויים סומכים על מוצרי סינכרונוס על מנת להישאר מסונכרנים עם האנשים, השירותים והתוכן שהם אוהבים. זו הסיבה שיותר מ-1,500 העובדים המוכשרים של סינכרונוס ברחבי העולם שואפים בכל יום לדמיין מחדש עולם מסונכרן. לקבלת מידע נוסף: www.synchronoss.com

קשרי מדיה:

For Synchronoss:
Anais Merlin, CCgroup UK
Diane Rose, CCgroup US
E: synchronoss@ccgrouppr.com 

קשרי משקיעים:

For Synchronoss: 

Todd Kehrli/Joo-Hun Kim, MKR Investor Relations, Inc., E: investor@synchronoss.com 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE