בומברדייה מעניקה את פרס ה"פרישה הבטוחה" לשנת 2021 לניק וו. ורדיאה

 

בומברדייה מעניקה את פרס ה"פרישה הבטוחה" לשנת 2021 לניק וו. ורדיאה

זוכה פרס הפרישה הבטוחה לשנת 2021

 

בתמונה: נותנים כבוד לזוכה פרס הפרישה הבטוחה לשנת 2021: (משמאל):ראש צוות הפרישה הבטוחה בבומברדייה, כריס מיליגן; אד קולמן, מנהל, תעופה, רשת המעברים של המערב התיכון` זוכה פרס הפרישה הבטוחה ניק וו. ורדיאה וראש התכנית היוצא של בומברדייה, אנדי נורדין.

 

*ורדיאה, חסיד רב-שנים של הפרישה הבטוחה, הפגין מנהיגות יוצאת מן הכלל בנושא הבטיחות במשך 25 שנות קריירת התעופה שלו.

*פרס בולט ונחשב זה מכיר במאמצים יוצאי דופן לשיפור בטיחות בתעופה בתעשייה כולה.

*תוכנית הפרישה הבטוחה של חברת בומברדייה מציינת 25 שנות בטיחות בתעופה, בדיילות ובחינוך תוך שירות

 

מונטריאול, 4 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ניק וו. ורדיאה, מנהל תעופה מוסמך (CAM)  ואיש מקצוע בתחום המנהיגות העולמית (GLP) נבחר לזוכה פרס הפרישה הבטוחה של חברת בומברדייה לשנת 2021, על ידי חברי הוועדה המייעצת לפרישה בטוחה. ורדיאה, מנהל התעופה והתיירות התאגידית מטעם חברת וויליאמס בטולסה, אוקלהומה, הינו חסיד ומסנגר רב-שנים של אירוע רב חשיבות זה.

 

ורדיאה קיבל את הפרס בתאריך 3 בנובמבר 2021, במסגרת אירוע המציין 25 שנות פרישה בטוחה בוויצ‘יטה, קנזס. כנס הבטיחות ה"חי", שנמשך יומיים, היווה מפגש לאנשי מקצוע בתעשייה, אשר כלל הזדמנויות נרחבות ללמידה, הרצאות מרתקות, מצגות ועוד, ובכך הניח את היסודות להכשרה בתחום הבטיחות ולהתפתחות מקצועית. במשך רבע מאה, בומברדייה נחשבת למובילה בתעשייה, ומעניקה לאנשי מקצוע הכשרת תעופה מכרעת ומבוססת-ידע, לצד הזדמנויות להתפתחות מקצועית לאורך כל החיים.

 

פרס הפרישה הבטוחה של חברת בומברדייה מוענק אחת לשנה לאיש מקצוע בתחום התעופה, אשר מפגין דבקות מופתית במשימה לשפר בטיחות בתעופה תוך שמירה על עקרונות הפרישה הבטוחה – למידה, יישום, שיתוף. ורדיאה נבחר הודות להיותו מנהיג בתחום בטיחות בתעופה לאורך 25 שנות קריירת התעופה שלו, על ידי ריצ‘רד ווסטמורלנד, מנהל התעופה של חברת פירסט הוריזון. בחברת וויליאמס, ורדיאה מפקח על הפעילות היומיומית ועל התיעדוף של צוות בתפקוד גבוה, המונה 13 עובדים ומתפעל את כלי הטיס של התאגיד. חלק נכבד מתחומי האחריות שלו כרוך במימוש ובניהול ביד רמה של תקציב שירותי הנסיעות השנתי, תוך התמקדות בהתאמה מלאה לניסיון בנסיעות ובצמצום עלויות. מחויבותו של ורדיאה למצוינות בבטיחות ראויה להערכה, דבר המשתקף בבירור בתפקידי הניהול הרבים שמילא לאורך הקריירה שלו. הוא לומד בשקדנות ולאורך כל חייו, ומחזיק ברישום טיס ללא רבב, המונה למעלה מ-13,000 שעות טיסה בקוקפיט, ללא תאונות.

 

"בשם חברת בומברדייה, ברצוני לברך את ניק ורדיאה על הצטיינותו בקריירה ועל מקצועיות בלתי מתפשרת בכל רמות התעשיה שלנו, במשך רבע מאה", אמר מנהלה הוותיק של חברת בומברדייה, אנדי נורדין, המלווה את תוכנית הפרישה הבטוחה. "ניק מגלם באופן מדויק את כל הדברים אותם מייצג פרס הפרישה הבטוחה: שבח לאותם יחידים המהווים דוגמא אישית בתחום ושמחוללים שינוי אמיתי יום אחר יום. הוא השגריר האידיאלי למשימת הפרישה הבטוחה שלנו".

 

כנס הפרישה הבטוחה של חברת בומברדייה הוא אחד מכנסי הפרישה הבטחה המקיפים ביותר בתעשייה. האירוע החי של שנה זו ציין 25 שנות ניהול בטוח, והנושא של שנה זו, "למידה, יישום, שיתוף" מהווה תזכורת לאנשי מקצוע ולארגונים בתחום התעו]ה ללמוד מיומנויות חדשות, ליישם אותן ולחלוק את הידע שלהם על מנת להוות השפעה תוך מתן דוגמא אישית.

 

אודות Safety Standdown

 

כנס זה, אשר בשנת 1996 במקום נועד להיות אירוע הכשרת בטיחות הגורם האנושי, עבור צוות הדגמת טיסה במטוס Learjet, צבר עד מהרה מוניטין של מצוינות, אשר חרגה בעבר לגבולות מאגר הלקוחות של בומברדייה. בשנת 1999, כמענה לעניין ההולך וגובר בתעשייה, בומברדייה פתחה את הסמינר לכל הטייסים. בשנת 2010, האירוע "פרישה בטוחה" התרחב מעבר לסמינרים לכדי מסלול גורם אנושי עולמי, אשר נמשך כל השנה. מאז שנת 1996, יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בתחום התעופה – תאגידית, מסחרית וצבאית השתתפו בסמינרים של "פרישה בטוחה" בכל העולם, פנים מול פנים ובמרשתת, לרבות בברזיל, בקנדה, בסין, במקסיקו, בשוויץ ובארצות הברית.

 

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

 

בקרו באתר בומברדייה מטוסים עסקים לקבלת מידע נוסף על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

 

Bombardier ו- Learjet, הם סימנים מסחריים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

תמונת יח"צ הנלווית להודעה זו זמינה כאן:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5720955a-d603-48bb-8597-9964e5b499e2

 

למידע נוסף:

 

Matthew Nicholls
Bombardier
+1 514-243-8214
Matthew.Nicholls@aero.bombardier.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE