המועד האחרון של LDI: רוזן, יועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- loanDepot, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב 8 בנובמבר המועד האחרון בתביעה ייצוג

 

המועד האחרון של LDI:  רוזן, יועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- loanDepot, Inc.  לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב 8 בנובמבר המועד האחרון בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– LDI

 

ניו יורק, 6 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של loanDepot, Inc. (NYSE: LDI) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף הקשור (ביחד, "הצהרת הרישום") שהונפקה בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של loanDepot ביום 16 בפברואר 2021 ("ההנפקה"). של המועד האחרון החשוב 8 בנובמבר 2021 לתביעה הייצוגית.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של loanDepot בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת loanDepot, או למידע אודות התביעה הייצוגית הכנסו אל: http://www.rosenlegal.com/cases-register-2156.html , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 8 בנובמבר 2021. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. בחרו את הגורם המייעץ בתבונה. משרד רוזן עורכי דין רוזן מייצג משקיעים בכל העולם, והעשייה שלו מתמקדת בתביעות ייצוגיות בנושא ניירות ערך ודיונים משפטיים בנושר נגזרות בעלי מניות. משרד רוזן עורכי הדין הצליח להגיע ליישוב הסכסוך הגדול והמורכב ביותר בהקשר של תביעה ייצוגית נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, בהצהרת הרישום הוצגו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפה כי: (1) מקורות המימון מחדש של LoanDepot כבר ירדו באופן משמעותי בעת ההנפקה בשל קיבולת יתר בענף ותחרות מוגברת; (2) מרווחי הרווח של loanDepot כבר ירדו משמעותית בעת ההנפקה; (3) כתוצאה מכך, ההכנסות והצמיחה של LoanDepot יושפעו לרעה; וכן (4) כתוצאה מהתבטאויות הנ"ל, הצהרות חיוביות של הנתבעים על עסקיה, פעילותה וסיכוייה של LoanDepot היו מטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי המשקיעים ספגו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד LoanDepot, הכנסו ל- http://www.rosenlegal.com/cases-register-2156.html  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com  או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE