זינגה מודיעה על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2021

 

זינגה מודיעה על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2021

 

תוצאות מקדימות את הצפי, כולל שיא מכירות והזמנות ברבעון השלישי

 

מגדילה את ההכנסות, ההזמנות והרווחיות לשנה מלאה לשנת 2021

 

על המסלול לסיום 2021 עם הביצועים השנתיים הטובים ביותר אי פעם של זינגה והקהל הגדול ביותר בהיסטוריה של החברה

 

קיימים מספר זרזי צמיחה כדי להניע את המשך ההתרחבות בשנת 2022 ואחריה

 

סן פרנסיסקו, 8 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Zynga Inc. (נאסד"ק: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2021, על ידי פרסום המכתב הרבעוני של ההנהלה על הרווח ברבעון השלישי של 2021 באתר קשרי המשקיעים שלה. ראו בבקשה את המכתב הרבעוני על הרווח המצורף או בקרו בכתובת http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results כדי לגשת למכתב.

 

"סיפקנו תוצאות רבעוניות חזקות לקראת צמיחה, כולל הכנסות שיא ברבעון השלישי והזמנות המונעות בעיקר על ידי רבעון בולט נוסף מתיק ההיפר-קז‘ואל של רוליק", אמר פרנק גיבו, מנכ"ל Zynga. "היום, אנו מעלים את הצפי שלנו לשנה המלאה 2021 ועל המסלול לסיים את השנה עם הביצועים הטובים ביותר אי פעם של Zynga וקהל המובייל הגדול ביותר בתולדות החברה. אנו ממוקמים היטב לשנת 2022 ומעבר לה עם זרזי צמיחה מרובים במקום כדי להניע את המשך ההתרחבות שלנו".

 

ההנהלה של זינגה גם תארח שיחת ועידה בשעה 14:00 שעון החוף המערבי (17:00 שעון החוף המזרחי) היום כדי לדון בתוצאות של החברה. אפשר יהיה לשאול שאלות בשיחה וזינגה תענה על כמה שאלות שיתאפשר.

 

אפשר לגשת לשיחת הוועידה בכתובת http://investor.zynga.com -- והשמעה חוזרת שלה תהיה זמינה דרך האתר אחרי השיחה -- או דרך מספרי החיוג של הוועידה שלהלן:

 

מספר חיוג לשיחה חינמית: (800) 537-0745

מספר חיוג בינלאומי:  (253) 237-1142

מספר הזיהוי של הוועידה:  7239807

אודות זינגה

זינגה Zynga  היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים והם כוללים את המשחקים CSR Racing™, Empires & Puzzles™,  Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™, Golf Rival™ ו-Zynga Poker™. עם Chartboost, פלטפורמת פרסום ומונטיזציה מובילה במכשירים ניידים, Zynga היא פלטפורמת הדור הבא המובילה בתעשייה עם היכולת למטב פרסום ותפוקות פרוגרמטיות בקנה מידה גדול. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בקליפורניה עם אתרים בצפון ארה"ב, אירופה ואסיה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו כוללת הצהרות צופות פני עתיד במשמעותו של חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים מ-1995, לרבות הצהרות הנוגעות, בין היתר: הפעילות והיוזמות הנוכחיות והעתידיות של Zynga, לרבות פוטנציאל לצמיחה עתידית בבסיס העסקים והשחקנים שלנו. הצהרות צופות פני עתיד כוללות לעתים קרובות מילים כגון "מוקרן", "מתוכנן", "מתכוון", "יהיה", "לצפות", "להאמין", "יעד", "לצפות", והצהרות בלשון העתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. הצהרות צופות פני עתיד אלה אינן ערובה לביצועים עתידיים ומשקפות את הציפיות הנוכחיות של ההנהלה. ההישג או ההצלחה של הנושאים המכוסים בהצהרות צופות פני עתיד אלה כרוכים בסיכונים משמעותיים, אי-ודאויות והנחות, והתוצאות בפועל שלנו עשויות להיות שונות מהותית מאלה החזויות או משתמעות. אין להסתמך על הצהרות צופות פני עתיד כאלה, המבוססות על מידע העומד לרשותנו בתאריך זה. איננו מתחייבים לעדכן הצהרות כאלה. מידע נוסף על סיכונים, אי-ודאויות והנחות וגורמים אלה העלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות הם או יתואר בפירוט רב יותר בהגשות הפומביות שלנו לרשות לניירות ערך (SEC), עותקים מהם עשויים להתקבל על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו http://investor.zynga.com או באתר האינטרנט של ה- SEC www.sec.gov.

 

הערת העורך

 

כדי להוריד חומר B-roll של זינגה וגרפיקה חשובה למשחקים שלה, בקרו בבקשה: https://bit.ly/ZyngaQ321

 

אנשי קשר

 

Investor Relations:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Media Relations:
Kenny Johnston
Press@zynga.com

 

מקור: Zynga

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769