אנדרסן גלובל מתרחבת לפיליפינים

 

אנדרסן גלובל מתרחבת לפיליפינים

 

סן פרנסיסקו, 9 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global - אנדרסן גלובל ממשיכה להוסיף עומק לטביעת הרגל שלה באסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין קרוז מרסלו וטנפרנסיה (Cruz Marcelo & Tenefrancia) הממוקם בפיליפינים.

 

המשרד בשירות מלא פועל עם 23 שותפים ולמעלה מ-160 אנשי מקצוע המשרתים חברות מקומיות ובינלאומיות, יחידות ממשלתיות, ארגונים רב-צדדיים ויחידים. הצעות השירות של המשרד, המוכרות באופן עקבי על ידי Chambers & PartnersThe Legal 500  ו-IFLR1000 , כוללות פרויקטים תאגידיים ומיוחדים, ליטיגציה, בוררות ויישוב סכסוכים, עבודה ותעסוקה, קניין רוחני, כרייה ואנרגיה, טלקומוניקציה, מדיה וטכנולוגיה, תשתיות, תחבורה ושירותים ציבוריים, ומס.

 

"החברים והחברות השותפות של אנדרסן גלובל מביאים משאבים ויכולות משמעותיים ללקוחותינו", אמר השותף המנהל ג‘ו נתן פ. טנפרנסיה. "הערכים והחזון המשותפים שלנו יאפשרו לשתף פעולה בצורה חלקה ולהבטיח שהלקוחות שלנו יקבלו חבילה מלאה של שירותים משולבים ברחבי העולם".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "קרוז מרסלו וטנפרנסיה היא אחת החברות המכובדות ביותר במדינה. הפיליפינים היא שוק אינטגרלי כאשר אנו ממשיכים לטפח נוכחות חזקה באזור. אנו נמשיך לשפר את הפלטפורמה שלנו באסיה עם קבוצות איכות שמאמצות את הערכים שלנו ומחזקות את היכולת שלנו לספק את השירות הטוב מסוגו".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-324 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire