25 שנות תיקון עולם לנשים: קרן מרי קיי אש חוגגת ציון דרך

 

25 שנות תיקון עולם לנשים: קרן מרי קיי אש חוגגת ציון דרך

 

ארגון צדקה חושף שם, סמליל ואתר מרשתת חדשים, כמו גם מיתוג מחדש ודו"ח קרן ראשון בתולדותיו

 

דאלאס, 10 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

במסגרת חגיגות 25 שנה, ובעקבות חלומה של מרי קיי אש להעשיר את חייהן של נשים ברחבי העולם, Mary Kay Ash FoundationSM  הוציאה את דו"ח הקרן השנתי הראשון בתולדותיה, וכן חשפה שם, סמליל ואתר מרשתת חדשים, לצד מיתוג מחדש. מאז שנת 1996, הקרן תרמה מעל 80 מיליוני דולרים אמריקניים, לארגונים העונים לשליחות הכפולה של הקרן, קרי, מימון מחקר אודות סוגי הסרטן הפוגעים בנשים ועצירת אלימות במשפחה ואלימות מבוססת-מגדר כלפי נשים ונערות.

 

מעל שני עשורים, הקרן מציגה בעקביות חידושים, בהיותה גוף מנהיג ונדיב, המתמקד בנשים. בכדי לציין אבן דרך זה, הארגון הכניס שינוי קל בשמו, מ- The Mary Kay FoundationSM   ל- Mary Kay Ash FoundationSM   . זאת, על מנת לשפר את מיטוב מנוע החיפוש. נוסף על כך, הקרן חשפה סמליל ואתר מרשתת חדשים, מיתוג חדש וכן את הדו"ח השנתי הראשון בהיסטוריה של קרן מרי קיי אש. הדו"ח מציג סקירה של יוזמות בארצות הברית וברחבי העולם לשנת 2020. להלן הממצאים המרכזיים המוצגים בדו"ח:

 

*בשנת 2020, קרן מרי קיי אש חילקה מענקים בסך $1,825,000 לטובת מטרות בארצות הברית, וכאלה שיחוללו שינוי בעולם. זאת, באמצעות מענקים לחקר חדשני/משנה מן הקצה אל הקצה ובאמצעות התוכנית הבינלאומית למענקי מחקר פוסט- דוקטורט בתחום הסרטן. מאז שנת 1996, קרן מרי קיי אש תומכת במחקר חדשני בתחום הסרטן ובניסויים קליניים לשם מציאת מרפא לסוגי סרטן הפוגעים בנשים, תוך מתן 25 מיליון דולרים ליותר מ-250 פרויקטים המהווים את חוד החנית, בבתי ספר מובילים לרפואה ובמכוני מחקר ברחבי העולם.

 

*בשל מגפת הקורונה, דווח על עליה דרסטית בשיעורי האלימות במשפחה בעולם בשנת 2020. מדובר במגפה בתוך מגפה, אשר מתחה את המקלטים לנשים מוכות עד קצה גבול היכולת. קרן מרי קיי אש חילקה מענקי חירום בסך מיליון דולרים, על מנת לתמוך בעובדי קו ראשון בתחום זה, אלו הנותנים את המענה הראשוני לנשים ולילדים. זאת, במסגרת מאמץ לחזק את המחויבות הכלל-עולמית לשירוש אלימות מבוססת-מגדר בתוך המשפחה. מרי קיי בע"מ וקרן מרי קיי אש איחדו כוחות עם קרן הנאמנות של האו"ם לעצירת האלימות נגד נשים ועם הארגון CARE USA, המהווים מובילים עולמיים בתחום הסיוע ההומניטרי.  מאז שנת 2000, הקרן תרמה יותר מ-58 מיליון דולרים לטובת עצירת אלימות מבוססת-מגדר. צעד זה היווה תמיכה למעל שש מיליון נשים ונערות המבקשות מקלט מפני האלימות ושירות כמענה לכך.

 

"לפני עשרים וחמש שנה, סבתי, מרי קיי אש, הקימה את הקרן שממשיכה להישאר בלבה של Mary Kay Inc, עובדי החברה ויועצי יופי עצמאיים השואפים לקיים את חזונה להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור נשים ומשפחותיהן", אמר ריאן רוג‘רס, מנהל השקעות ראשי וסגן נשיא מועצת המנהלים של Mary Kay Ash FoundationSM . "בעוד קרן Mary Kay Ash FoundationSM שתלה את שורשיה בטקסס וצפתה בהם מתפשטים ברחבי ארצות הברית, בדומה לחברה עצמה, עבודת הקרן אינה יודעת גבולות. אנו מדמיינים עולם שבו נשים מועצמות, בריאות ובטוחות. ביום השנה הזה, אנו ממשיכים במחויבות האיתנה שלנו לנשים ברחבי העולם ונזכרים עד כמה אנו מתכבדים להמשיך לעשות את עבודתה של סבתי".

 

למידע נוסף, בקרו באתר marykayashfoundation.org

אודות Mary Kay Ash FoundationSM

 

Mary Kay Ash FoundationSM , שמנחה אותה החלום של מרי קיי אש להעשיר את חייהן של נשים בכל מקום, מגייסת ומחלקת כספים כדי להשקיע במחקרי סרטן פורצי דרך כדי למצוא מרפא לסוגי סרטן שקשורים לנשים, וכדי למגר אלימות במשפחה נגד נשים. מאז 1996, Mary Kay Ash FoundationSM  תרמה יותר מ-80 מיליון דולר לארגונים שמתאימים למשימה הכפולה שלה. בנוסף, הקרן תומכת ביוזמות של מודעות, תוכניות הסברה קהילתיות וחקיקה שתבטיח את הבריאות והביטחון של נשים. יחד נוכל לעשות את העולם לטוב יותר עבור נשים. למידע נוסף על איך להשכיל, לתמוך, להתנדב ולתרום, ולהצטרף לפעילות מצילת חיים כדי לתמוך ולהעצים נשים, בקרו באתר marykayashfoundation.org, תמצאו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם או תעקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר:

marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Ash Foundation

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire