קבוצת האסטרטגיה הקנדית "אורורה" מודיעה על התרחבות למזרח התיכון

 

קבוצת האסטרטגיה הקנדית "אורורה" מודיעה על התרחבות למזרח התיכון

 

הוא פותח נציגויות בישראל ובאיחוד האמירויות הערביות

 

טורונטו, 11 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מר מרסל וידר, נשיא קבוצת האסטרטגיה הקנדי "אורורה" (Aurora Strategy Group), הודיע היום על הרחבת פעילות החברה כך שתכלול את ישראל ואת אזור המפרץ הערבי. "חתמנו שותפות אסטרטגית עם "ביד הלשון תקשורת בע"מ" לייצוג לקוחות בישראל. במקביל, אחד המייסדים של הקבוצה שלנו, קרייג יוסון, מקים נוכחות בדובאי באיחוד האמירויות הערביות כדי לשרת את אזור המפרץ".

 

מר וידר: "הנציגים החדשים נותן לנו נוכחות אסטרטגית בשוק אזורי חשוב עבור חברות קנדיות. אנחנו גם נציע הזדמנויות עבור חברות מזרח תיכוניות לחבור לשוק הקנדי".

 

בראש משרד "ביד הלשון" הישראלית עומד מר דוד מ‘ וינברג, יועץ בכיר ליחסי ציבור וקשרי ממשל. לדברי וינברג, "הסחר בין קנדה לישראל, ובין ישראל ואיחוד האמירויות, גדל משמעותית, וזו הזדמנות לעזור ללקוחות להבין את ההזדמנויות העומדות בפניהם. שיתוף פעולה עם קבוצת ‘אורורה‘, שיש לה טביעת רגל כלל-ארצית בקנדה וצוות מקצועי ומנוסה, יסייע לחברות ישראליות לגשת לשוק הקנדי".

 

"פתיחת משרד בדובאי היא הזדמנות נהדרת עבור אורורה", אמר מר יוסון. "כחברת יחסי הציבור הקנדית היחידה שיש לה טביעת רגל באיחוד האמירויות, אנו נציע ללקוחות גישה לשוק חשוב וצומח. בנוסף, עם הוספת המשרד הישראלי, נבנה על ‘הסכמי אברהם‘ שנחתמו בין איחוד האמירויות לישראל".

 

"הצטרפותו של מר וינברג לשורותינו היא אבן דרך חשובה עבור קבוצת אורורה", אמר מר וידר. "יחד עם מר יוסון בדובאי, זהו צוות מזרח תיכוני חזק שיוכל לשרת לקוחות בשני השווקים".

 

"קבוצת האסטרטגיה אורורה" היא חברת יחסי ציבור וקשרי ממשל שבסיסה בטורונטו (אונטריו), עם משרדים באדמונטון (אלברטה) ומונקטון (ניו ברונסוויק). היא חלק מרשת יחסי ציבור בינלאומית המורכבת מיותר מ-50 חברות ביותר ב-40 מדינות. ללקוחות "אורורה" יש גישה לרשת זו כדי שהמסר שלהם תהדהד גלובלית.

 

ליצירת קשר:

Marcel Wieder Tel: 416-907-2126 info@aurorastrategy.com

David M. Weinberg Tel: 972-54-776-7273 davidw@aurorastrategy.com

Craig Hughson Tel: 971-50-573-3647 craig@aurorastrategy.com

 

***       הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE