קבוצת קורטק חותמת על הסכם אספקת CHS עם ריצ'מן כימיקל

קבוצת קורטק חותמת על הסכם אספקת CHS עם ריצ‘מן כימיקל

 

 

אן ארבור, מישיגן, 16 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, חתמה על הסכם עם ריצ‘מן כמיקל בע"מ (RCI) לאספקת ציקלוהקססילן (Cyclohexasilane) של קבוצת קורטק (CHS) ללקוחות בצפון אמריקה.

 

בשל קשיי שרשרת האספקה הגוברים ועיכובים במשלוחים בחו"ל עקב מגפת קוביד-19, היה חשוב שקבוצת קורטק תעבוד עם חברה אמריקאית כדי לספק לשותפינו בצפון אמריקה CHS. ב-15 בנובמבר, קבוצת קורטק חתמה על הסכם אספקה עם ריצ‘מן כימיקל להפעלה הראשונה של CHS וכן לעיבוד ניסיוני. ריצ‘מן, כשותף האספקה המקומי של קבוצת קורטק, יאיץ את זמני האספקה המקומיים של CHS ללקוחות ושותפים בארה"ב.

 

"המומחיות של ריצ‘מן בסינתזה מותאמת אישית ממעבדה ועד ייצור חיונית להצלחתה של קורטק. בנוסף, אנו מצפים ליחסים שיתופיים, בעבודה ישירה עם הכימאים והמהנדסים שלהם באתר בהתאם לצורך", אמרה מישל טוקארז, סמנכ"לית שותפויות וחדשנות בקבוצת קורטק.

 

כריסטופר קולפ, מנהל מסחרי ראשי של RCI, הוסיף: "טכנולוגיית הסיליקון המהונדסת של קבוצת קורטק משנה את כללי המשחק עבור שוקי האנרגיה, התצוגה והאלקטרוניקה הניתנים להדפסה. אנו גאים לספק פתרון פיתוח מקומי והרחבה העונה על הדרישות הטכניות הקפדניות של החברה. בסופו של דבר, אנו שואפים לדחוס צירי זמן של מסחור עבור הלקוחות שלנו, וזו העדיפות הקשתית שלנו עבור CRTG".

 

אודות Richman Chemical

 

ריצ‘מן כימיקל, שנוסדה בשנת 1988, מציעה פתרונות לפיתוח תהליכים, סיוע רגולטורי, ייצור בקנה מידה קטן עד גדול וניהול פרויקטים מומחים. Richman Chemical הוא משאב מצוין עבור חברות וירטואליות וסטארט-אפים הנתמכים על ידי קרנות הון סיכון עם תקציבים מוגבלים ולוחות זמנים מוגבלים למסחור, והיא גם סופרת חברות פורצ‘ן 500 רבות כלקוחותיה.

 

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.richmanchemical.com. עקבו אחר ריצ‘מן כימיקל בלינקדאין , פייסבוק , ובטוויטר

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

Corporate & Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE