8fig מגייסת 50 מיליון דולר באופן משולב בסדרה A כדי לספק למוכרי מסחר אלקטרוני כלי הון וכלי שרשרת אספקה גמישים

 

8fig מגייסת 50 מיליון דולר באופן משולב בסדרה A כדי לספק למוכרי מסחר אלקטרוני כלי הון וכלי שרשרת אספקה גמישים

סבב הגיוס האחרון בא בעקבות שנה חזקה של צמיחה במספר הלקוחות בעת שתשתית המסחר האלקטרוני העולמית פורחת

 

אוסטין, טקסס, 18 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

8fig, ספקית כלי מימון וניהול שרשרת אספקה ​​גמישים ללא הון עבור מוכרי מסחר אלקטרוני, הכריזה על השלמת סבב גיוס של 50 מיליון דולר מסדרה A. 8fig תשתמש בכספים כדי להאיץ את הצמיחה ולהרחיב את יכולת נתינת ההלוואות שלה לעוד עסקי מסחר אלקטרוני המחפשים לממש את הפוטנציאל שלהם. המשקיעים בסבב כוללים את Battery Ventures, LocalGlobe ומאט רובינסון, יזם סדרתי ומייסד שותף של Nested ו-GoCardless. כחלק מהגיוס, Silicon Valley Bank יספק גם מסגרת אשראי כדי להאיץ את צמיחתה של 8fig ולהרחיב את יכולות המימון שלה למוכרי מסחר אלקטרוני נוספים.

"על ידי המצאה מחדש של הדרך בה מוכרי מסחר אלקטרוני מנהלים את שרשרת האספקה ​​שלהם, 8fig עוזרת לעסקים הללו לגדול בביטחון", אמר ירון שפירא, מייסד שותף ומנכ"ל 8fig. "הצמיחה המהירה שלנו - יותר מ-200% תוך שישה חודשים בלבד מאז סבב הגיוס הראשון שלנו - מוכיחה את יעילות טכנולוגיית תכנון הצמיחה של 8fig. עם התמיכה החדשה הזו אנו מצפים להגביר את קצב הפעילות בזמן שאנו מסירים את הפחד ממימון עבור מוכרי מסחר אלקטרוני".

8fig, שנוסדה בידי קבוצת של מומחי שרשרת אספקה ומהנדסים, הציגה קטגוריה חדשה לגמרי של מימון הכוללת טכנולוגיית תכנון צמיחה. היא מאפשרת למשתמשי קצה לנהל בצורה חכמה את שרשראות האספקה ​​שלהם, למטב את תזרימי המזומנים ולקבל הזרמות הון מתמשכות המותאמות לתוכניות הצמיחה היחסיות שלהם. באמצעות ניתוח ואימות מסלול הצמיחה של כל מוכר, 8fig מספקת מימון מדויק ניתן להתאמה בתנאים אטרקטיביים יותר, כל זאת מבלי צורך בהון עצמי. מודל זה מספק את הגמישות להתאמת הון הצמיחה ותשלומים לאירועים בזמן אמת לפי הצורך, כולל משלוחים דחויים ותנודות בביקוש. הגישה המותאמת למימון התקבלה היטב על ידי רשימת המוכרים ההולכת וגדלה של 8fig, כאשר הם מנווטים בין שיבושי משלוח גלובליים, חווים תנודות בעלויות הובלה ומעריכים הזדמנויות להתרחבות.

"האירועים של 18 החודשים האחרונים הביאו לעלייה במספר המוכרים המתעוררים של הדור הבא של מסחר אלקטרוני", אמר רועי ילין, מייסד שותף ו-CRO. "הלוואות מסחריות הן קשיחות באופן מסורתי במבנה ונושאות בעלות גבוהה של הון, מודל שאינו תורם לפיתוח מוכרי מסחר אלקטרוני. הטכנולוגיה החדשנית שלנו בשילוב עם הון גמיש ובלתי מוגבל מעניקה למוכרים מקוונים מתעוררים את קו הראייה והביטחון שהם צריכים כדי להרחיב במהירות".

 

חיזוק גודל השוק הפוטנציאלי של 8fig, והצמיחה המוערכת של המכירות המקוונות, eMarketer צופה כי הצרכנים בארה"ב צפויים להוציא 933 מיליארד דולר על מסחר אלקטרוני בשנת 2021. נתון זה משקף עלייה של 17.9% משנה לשנה ומשווה ל-15.3% מסך המכירות הקמעונאיות המקומיות.

 

"תוכנית הצמיחה שלנו ל-8fig אפשרה לנו לקנות מלאי על בסיס רבעוני. זה מוריד את העלויות שלנו, ומשפיע ישירות על השורה התחתונה שלנו", אמרה אלכסנדרה ויאטר, מוכרת אמזון ולקוחה נוכחית של 8fig בקטגוריית היופי והבריאות. "והכי חשוב, אנחנו אף פעם לא צריכים לדאוג אוזל המלאי שוב, מה שאומר שאנחנו יכולים להמשיך לבנות מומנטום ולהרחיב את רוחב מבחר המוצרים שלנו".

 

8fig גייסה בעבר 6.5 מיליון דולר בגיוס Seed מוקדם יותר השנה, אותה הובילה גם באטרי ונצ‘רס בהשתתפות Hetz Ventures, LocalGlobe וזרוע ההשקעות של משפחת ג‘סלסון.

 

 

אודות 8fig

 

8fig היא פלטפורמת פינטק המתאימה הון מתמשך וגמיש לדרישות שרשרת האספקה. טכנולוגיית התכנון והמימון החדשנית של החברה נבנתה בידי מומחי עיבוד תשלומים וניהול סיכונים בשרשרת האספקה ​​ירון שפירא, אסף דגן ורועי ילין. 8fig מספקת תוכניות צמיחה בשילוב עם הון בעלות נמוכה, תחזיות מכירה, כלכלת יחידה ופירוט רווחים עבור מותגי מסחר אלקטרוני כדי לבטל חסמי צמיחה ולמחוק את מצוקת תזרים המזומנים. לחברה משרדים בתל אביב ובאוסטין, טקסס. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו 8fig.co.

 

ליצירת קשר:

Aidan O’Connor
Prosek Partners
646.818.9283
aoconnor@prosek.com

מקור: 8fig

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire