אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האירופית עם הוספת חברה לשיתוף פעולה בצ'כיה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האירופית עם הוספת חברה לשיתוף פעולה בצ‘כיה

 

סן פרנסיסקו, 7 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global סיכמה על שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין rutland & partners שבסיסו בפראג, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה שלה באירופה.

 

רוטלנד ושות‘, שהוקמה בשנת 2010 על ידי השותפה המייסדת מוניקה רוטלנד, מתמקדת בתאגידים, נדל"ן ומיזוגים ורכישות, ומספקת שירותים משפטיים לעסקים, גופים זרים ולקוחות פרטיים. המשרד, המוכר על ידי Chambers & Partners  ו- The Legal 500, מציע יכולות שירות מלא בליטיגציה, תעסוקה, הגירה, בנייה, תרופות ושירותי בריאות, בנקאות, נאמנות ודיני IT.

 

"יצירת קשרים ארוכי טווח ומתן פתרונות איכותיים ומקיפים הם היבטים אינטגרליים של שירות ערך המוסף שלנו", אמרה מוניקה. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מצייד אותנו לספק חבילת שירותים חלקה ומשולבת כדי שהלקוחות יוכלו להשיג את היעדים העסקיים שלהם ברמה המקומית והבינלאומית".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן  הוסיף: "Rutland ושותפיה מתחרים עם חברות מובילות בצ‘כיה ופיתחו עמדה חזקה בשוק. הם צוות יוצא מן הכלל המחויב לניהול ולשמירה על יחסי לקוחות יוצאי דופן. סינרגיה טבעית שלנו והניסיון הרב שלהם במשפט הצ‘כי מביאים ערך רב ללקוחותינו."

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-325 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire