דירקטוריון חברת Panduit מינה את שאנון מק'דניאל כמנכ"ל הבא

 

דירקטוריון חברת Panduit מינה את שאנון מק‘דניאל כמנכ"ל הבא

 

דניס רנו יפרוש ב-31 בדצמבר 2021

 

 

טינלי פארק, אילינוי, 7 בדצמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת Panduit הודיעה היום כי מועצת המנהלים שלה מינתה את שאנון מק‘דניאל כמנכ"ל והנשיא הבא של החברה, החל מה-1 בינואר, 2022.

 

מק‘דניאל, אשר כעת מכהן כסמנכ"ל הכספים של החברה, יחליף את המנכ"ל והנשיא הנוכחי, דניס רנו, אשר יפרוש בסוף שנת 2021.

 

"בהיותו מנהיג ממוקד-תוצאה, שאנון מביא לתפקיד את הגישה השיתופית שלו, אשר נגזרת מהרקע המסחרי והפיננסי שלו, ובד בבד ממנף את כוחה של חברת Panduit להצעיד את החברה קדימה", אמר יו"ר הדירקטוריון אנדרו קווני. "שאנון גם בנה את אמון העובדים שלנו, והדירקטוריון בטוח שיישם את הידע המעמיק שלו בתעשייה ואת החוש העסקי החריף שלו בהובלת חברת Panduit".

 

קווני הוסיף כי מק‘דניאל נוטל לידיו את שרביט המנכ"ל בעיתוי אידיאלי. "אופק ההשקעות ארוכות הטווח שלנו, העובדים המצטיינים והתהליכים העסקיים הגמישים שלנו מאפשרים לנו לבנות מומנטום עסקי גם בתקופה של ירידה", הוא הסביר. "הכלכלה הדיגיטלית, השאיפה לאפס פליטות פחמן ומגמות החשמול משפיעות עמוקות על השווקים שלנו. חברת Panduit נמצאת בעמדה טובה ונכונה להחיל את גישת פתרון הבעיות שלה בכדי להתגבר על אתגרים טכניים כאשר טכנולוגיות חדשות משנות את מרכז הנתונים, המיזם ואת העסקים התעשייתיים שלנו".

 

"אני נרגש לנוכח ההזדמנות לכהן כמנכ"ל חברת Panduit ולהוביל אותה אל שלב הצמיחה הבא שלה", אמר מק‘דניאל. "יש לנו אסטרטגיה נהדרת וכוח עבודה מוכשר ומסור בצורה יוצאת מן הכלל, כמו גם תרבות חששנית שתמיד שואפת לייצר ערך עבור הלקוחות שלנו. אני נרגש מאוד לנוכח העתיד וההזדמנויות שעוד לפנינו".

 

מק‘דניאל כיהן במגוון תפקידי ניהול ב-30 שנות הקריירה שלו. לפני שהצטרף אל חברת Panduit כסמנכ"ל כספים, מילא בהצטיינות תפקידי הנהלה פיננסית גלובלית ב-14 שנותיו בתאגיד איטון, לרבות תפקיד כמנהל הכספים של החברה עבור עסקי החשמל שלה באיזור EMEA, וכסגן נשיא למימון בקבוצת אמריקס מערכות ושירותים. מק‘דניאל הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות מאוניברסיטת צפון אילינוי בדה-קלב, אילינוי.

 

לאחר פרישתו המתוכננת רנו ימשיך ללוות את המעבר כיועץ עד הרבעון הראשון של שנת 2022. 

 

"לכבוד אישי ומקצועי היה לי לשרת את חברת Panduit במשך 10 שנים, ובארבע שנותיי האחרונות כמנכ"ל. מורשתה הייחודית של חברת Panduit, הטומנת בחובה חדשנות, איכות, שירות ושיפור תמידי היא זו שמניעה את הצמיחה העסקית שלנו." אמר רנו. "אני גאה בכך שאנשי החברה מגלמים לכידות, שילוב, שינוי ושאיפה למצוינות וחדשנות בתקופת כהונתי. עם שאנון, החברה תהיה בידיים מנוסות וראויות, כמו גם עם ההנהגה והעובדים המצטיינים שלנו".

 

"אני מודה לדניס על תרומתו להצלחת החברה. לאורך הקריירה שלו, הוא אתגר את הצוות שלנו לכדי מיקוד וחדשנות מתמדת," אמר קווני. "הוא השפיע עמוקות על התרבות הארגונית שלנו, אם זה בזכות תמיכתו הנלהבת בתוכנית הרב גוניות והשילוב שלנו, ואם זה ברצון שלו ליישם את עקרונות 80/20. דניס גם הפגין מנהיגות אדירה בזמנים חסרי תקדים אלה, בכך שהעמיד את העובדים ואת הלקוחות שלנו בראש מעייניו ופעל בשקיפות".

 אודות Panduit

מאז שנת 1955, תרבות הסקרנות של חברת Panduit והתשוקה לספק פתרונות לבעיות אפשרו חיבורים משמעותיים יותר בין המטרות העסקיות של חברות ובין הצלחתן בשוק. חברת Panfuit מייצרת תשתית פיזית, חשמלית ורשתית מן השורה הראשונה  עבור סביבה מיזמית נרחבת, החל ממרכז הנתונים וכלה בחדר התקשורת. מהמחשב האישי ועד רצפת המפעל. מטה החברה שוכן בטינלי פארק, אילינוי, ארצות הברית, והיא מפעילה סניפים ב-112 מקומות בעולם. המוניטין המוכח של חברת Panduit מבחינת איכות ומנהיגות טכנולוגית, לצד אקוסיסטם שותפים איתן, תורמים לתמיכה, לתחזוקה ולהעצמה של צמיחה עסקית בעולם מחובר ומקוון. למידע נוסף, בקרו באתר:  www.panduit.com.

 

 קובץ מצורף

קשרי מדיה

 

Dawn Leach
Panduit Corp.
224-558-4199
dawn.leach@panduit.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE