2013 שנה של צמיחה מואצת עבור BWise

פלטפורמת התוכנה המשולבת לממשל, ניהול סיכונים וציות המובילה בענף מדווחת על שיפורים שיתמכו בהמשך הצמיחה והביקוש של הלקוחות

 

ניו יורק ודן בוס, הולנד, 19 בדצמבר 2013,  (GLOBE NEWSWIRE):

 

BWise, חברה של NASDAQ OMX והספקית המובילה של תוכנת ממשל, ניהול סיכונים וציות לתאגידים (eGRC), הודיעה היום על ההישגים של 2013 שקובעים את המסלול לשנה הבאה.

 

"מאז ש-BWise נרכשה על ידי NASDAQ OMX Group במאי 2012 הרחבנו והגדלנו את סדר הגודל שלנו בשירות לקוחות, מו"פ מוצרים ושילוב וגם במכירות על בסיס גלובלי. השנה הזאת הייתה שנה מאוד חיובית כשאנחנו מתחילים למנף את העוצמה והתועלת שנובעות מהרכישה. ב-2013 ביצענו שיפורים אסטרטגיים בעסקים ובפתרונות כדי להשלים את הצמיחה הזאת והסינרגיה עם הרכישה תומכת בתוכניות שלנו לעתיד", אמר רוברט פיסלמן, מנכ"ל BWise.

 

ב-2013 BWise גישרה על פערים גיאוגרפיים כדי להשיג כיסוי שירות ותמיכה גלובלי מלא עם ההוספה של ייצוג מקומי בשני האזורים האחרונים, אסיה פסיפיק והמזרח התיכון / אפריקה. זה הושג באופן ישיר באמצעות עובדים חדשים ומשרדים חדשים וגם באמצעות תוכנית שיתוף הפעולה הגלובלי של BWise. תוכנית שיתוף הפעולה היא תוכנית עם תועלת הדדית שמאפשרת למומחי GRC גלובליים ואזוריים להשתתף בתוכנית שבה הם עוברים הכשרה ומקבלים הסמכה לייצג את BWise כמקור ראשון כלפי הלקוחות כמשווקים או כשותפי התקנה ושירות.

 

בנוסף, פיתחנו שילוב בין הפלטפורמה למעקב עסקאות NASDAQ OMX / SMARTS ובין BWise. כתוצאה מכך התקנו בהצלחה כמה פרויקטים משותפים, מתיחום פרויקטים ועד ליישום עבור צוותי ציות.

 

בינתיים, הרבה אפשרויות חדשות של תמיכת לקוחות משופרת בלקוחות קיימים הוצגו ב-2013. ראשית, על בסיס שירות עצמי, הלקוחות של BWise יכולים עכשיו להשתתף בקהילת הלקוחות החדשה שפותחה כדי לעודד יותר אינטראקציה בזמן אמת בין מומחים ומשתמשים. שנית, כמענה לבקשת הלקוחות, BWise הנהיגה הודעות רבעוניות חדשות שהן תיאורים ברמת הסיכום של שיפורים פונקציונאליים בתוכנה ומידע טכני עבור משתמשי BWise בין מהדורות.

 

בנוסף, נוצר תפקיד חדש בשם מנהל שירות לקוחות כדי לעזור ללקוחת של BWise אחרי שלב המכירה וההתקנה כנקודת מגע קבועה עם החברה במסע ה-GRC שלהם. נקודת המגע הייעודית הזאת עם BWise היא גם הייעוץ ללקוחות על שיפורים פונקציונאליים מבוססי תפקיד וחידושים עתידיים כדי לעזור להם להתעדכן בפרקטיקות מיטביות.

 

לבסוף, 2013 הייתה גם שנה של שיפורים טכנולוגיים בפלטפורמת ה-GRC BWise(R). בהתחלת השנה  הוגדרו עוד יכולות ניתוח נתונים שמפגישות שני עולמות בפתרונות מבוססי התפקידים. פונקציית הניטור הרציף/ הביקורת הרציפה של BWise(R) מאפשרת איסוף אוטומטי של נתונים ממערכות ומסדי נתונים מרובים, וגם ניתוח אוטומטי של המידע הזה. היא מאפשרת למחלקות הביקורת, ציות, בקרה פנימית וניהול סיכונים להפעיל אמצעי בקרה ולמדוד סיכונים בכל הארגון. השילוב הזה מאפשר לנטר ולנתח נתונים של מערכות ותהליכים ולהודיע לצוותי התמיכה על כל חריגה. פונקציית הניטור הרציף (CM)/ הביקורת הרציפה (CA) של Bwise מאפשרת עכשיו ללקוחות לנטר ברציפות מיליוני ביטים של מידע לצורך ציות מדי יום.

 

BWise הציגה שלושה פתרונות התקנה מהירה ב-2013. הפתרונות לביקורת פנים, ניהול סיכונים ובקרה פנימית מבוססים על תוכן פרקטיקות מיטביות של BWise שנצבר ביותר מעשרים שנה בענף. הפתרונות האלה יכולים לעזור ללקוח במהירות להגן על עצמו מפני הסיכונים של אי ציות לרגולציה וסיכוני מוניטין. לקוחות שמתחילים עם פתרון מהיר אחד יכולים בקלות להוסיף אחד מהאחרים כי כל מהם מתוכנן להשתלב באופן חלק.

 

הראשון ממספר ספקי תוכן משולבים משותפים מובילים בענף התווסף ל-BWise. שלא כמו פתרונות אחרים, BWise יכולה לשלב עכשיו באופן ישיר התראות על רגולציה ממשלתית שכבר מותאמות אישית מבחינת רלבנטיות והשפעה עסקית ספציפית.

 

BWise חתמה שנה חשובה עם מהדורה ראשית של הפלטפורמה שלה שמתמקדת בתמיכה באנשי GRC בהרבה מחלקות ותפקידים בארגון. התכונות והפונקציות חדשות מתרכזות בייעול זרימת העבודה הרגילה ובכך מפנות זמן למשימות חשובות יותר.

 

"השנה הזאת הייתה שנת צמיחה סופר טעונה עבור BWise. אלפיים ושלוש עשרה תהיה שנה שנחשוב עליה כשנה שהניעה אותנו לרמות חדשות של פיתוח צוותים ותמיכת לקוחות, וגם ליותר הזדמנויות עסקיות. אני מצפה להביט לאחור על השנה הזאת כסוף העלייה להובלת ענף ה-GRC", אמר לוק ברנדט, מנהל הטכנולוגיות הראשי והמייסד של BWise.

 

אודות BWise

 

BWise, חברה של NASDAQ OMX, היא ספקית גלובלית מובילה בתוכנת ממשל תאגידי, ניהול סיכונים וציות (GRC). פלטפורמת ה-GRC BWise(R) המבוססת על מורשת חזקה בניהול תהליכים עסקיים, מספקת לחברות פתרונות תוכנה מוכחים נחשבים מאוד לניהול סיכונים, בקרה פנימית, ביקורת פנימית, ניהול ציות ומדיניות, GRC של מיחשוב וניהול ביצועי קיימות.

 

הפתרונות מקצה לקצה של BWise תומכים ביכולת של הארגון להבין, לעקוב, למדוד ולנהל סיכונים ארגוניים חשובים. BWise עוזרת לחברות להיות באמת בשליטה על ידי איזון הביצועים מול הסיכונים הפיננסיים וסיכוני המוניטין שלהן, שיפור האחריות התאגידית והגדלת היעילות הפיננסית, האסטרטגית והתפעולית. באמצעות BWise, ארגונים יכולים לציית ביעילות לתקנות נגד שחיתות כגון FCPA וחוק השוחד הבריטי, חוק סרבנס-אוקסלי, חוקי המימשל התאגידי האירופאים, ISAE3402/SAS-70, PCI-DSS, Solvency II, באזל II ו-III, דוד-פראנק, תקני ISO ורבים אחרים.

 

משרדי המכירות, השירות והתמיכה של BWise ברחבי העולם דואגים לצרכי ה-GRC של מאות לקוחות, ביניהם:

adidas, AEGON, AG2R La Mondiale, Ahold, AngloGold Ashanti, Carnegie, Health Alliance Plan (HAP) of Michigan, Liebherr, Marathon Oil, Southern Company, Swiss Life, Transcontinental.

 

למידע נוסף, בקרו באתר www.bwise.com. עיקבו אחרינו בלינקדאין, פייסבוק וטוויטר.

 

 

מידע נוסף

לחצו כאן כדי לראות את חדר החדשות שלנו למידע נוסף על BWise.

 

ליצירת קשר: BWise, חברה של NASDAQ OMX

Clarinda Dobbelaar

סגנית נשיא לשיווק

Clarinda.dobbelaar@bwise.com

 

+31 (0)73 6464915

 www.bwise.com

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE