1 מיליון יחידות! המותג ZOVOO השיג בהצלחה ציון דרך במכירות

 

1 מיליון יחידות! המותג ZOVOO השיג בהצלחה ציון דרך במכירות

 

שנזן, סין, 10 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

ZOVOO, שנוסדה ב-2019 והפכה לסוס השחור בתעשיית הסיגריות האלקטרוניות, השיקה לאחרונה את המוצר האחרון שלה Dragbar, והשיגה ציון דרך במכירות של למעלה מ-1,000,000 יחידות בשוק העולמי תוך פחות מחודש אחד, מה שממחיש במלואו את העוצמה יוצא הדופן של ZOVOO.

 

מתמקד במשתמש ומציע בידול שעונה לביקוש השוק

 

על פי ניתוח המכירות הגלובלי של ZOVOO, ל-ZOVOO נרשמו ביצועים מרשימים בדרום מזרח אסיה, צפון אמריקה ואירופה. הצלחה זו אינה מיוחסת רק ליכולות המצוינות של Dragbar, אלא גם לניתוח השוק המעמיק והמפורט שביצוע אנשי ZOVOO אודות האזורים השונים.

 

קבוצת החדשנות והמחקר של Dragbar השתמשה בסיבי פולימר ובעיצוב תחושת שפתיים ארגונומי כדי לטפל בבעיות שהדאיגו יותר מכל את הצרכנים כמו דליפת שמן והתחממות יבשה, תוך שהם מבטיחים את הטעם וההתאוששות של המוצר. באמצעות שימוש בתהליך ההזרקה הכפול הפופולרי ביותר והתנגשות של צבעים מרהיבים במיוחד, המוצר האיכותי אטרקטיבי ואסתטי, ועד מהרה זכה להכרה מצד הצרכנים.

 

ההעדפה למוצר משתנה בין השווקים השונים, כך שהצוות ערך מחקרי עומק לגבי המראה והגדלים של המוצרים המועדפים, וסיפק סדרות שונות של Dragbar כדי לתת מענה למשתמשים באזורים שונים, ולבסוף השיג ביצועי מכירות שעלו בקנה אחד עם היעד שהוגדר בידי אנשי ZOVOO.

 

יצירת מוצרים מדהימים בעבודת אומנות קיצונית

 

צוות העיצוב של ZOVOO, עם ניסיון בן עשר שנים, מורכב מאנשי יצירה בולטים ובכירים, אמני קונספט, מעצבים חזותיים ומהנדסים טכניים. כמוצר הראשון של ZOVOO שמיועד לשיווק מעבר לים, צוות העיצוב נדרש לשנה שלמה כדי להכין את Dragbar. גם לאחר אלפי התאמות, בדיקות ושיפורי מראה, החברה לא התחילה בייצור המוני עד שהצוות היה בטוח ב-100% לגבי המוצר הסופי.

 

בנוסף, מאז הקמת ZOVOO, הקבוצה מתמקדת בטכנולוגיה, משיגה כל הזמן פריצות דרך ומנסה ליצור פטנטים וטכנולוגיות חדשות. במהלך התהליך הארוך, החל מהמחקר והפיתוח ועד לתכנון, הייצור והבדיקה לפני השקת כל מוצר, קבוצת החדשנות והמחקר מקפידה על כל פרט ופרט במוצר, כדי להביא לצרכנים חוויה נוחה ובטוחה לשימוש.

 

נפח המכירות של 1,000,000 יחידות Dragbar, שהושג בפרק זמן קצר, הוכיח במלואו את התובנה המדויקת של אנשי ZOVOO לגבי צרכי המשתמשים, את יכולות המחקר והפיתוח המצוינות שלו, כמו גם את העוצמה של עיצוב המוצר עם הפנים לעתיד. עם הביצועים המצוינים של Dragbar, ZOVOO נכנסה בהצלחה לשווקים ביותר מ-50 מדינות ואזורים בצפון אמריקה, אירופה ודרום מזרח אסיה. בעתיד, אנשי ZOVOO ימשיכו לפתח מוצרים חדשים בהתאם למגמות השוק כדי לענות על הצרכים החדשים של המשתמשים.

 

אודות ZOVOO

 

ZOVOO הקימה שותפויות אסטרטגיות עם יצרני ICCPP על בסיס אמון הדדי. ZOVOO מאפשרת ניהול שרשרת אספקה יציבה בזכות תמיכה בתקני בטיחות, ערכים חברתיים וידידותיות לסביבה. עם המוטו "היצירה היא אינסופית", ZOVOO מחויבת להוסיף השראה לחיים הצבעוניים של האנשים באמצעות טכנולוגיה, ולחפש שותפים ברחבי העולם כדי לשרת טוב יותר את הצרכנים.

 

אזהרה: ניתן להשתמש במוצר זה עם מוצרים נוזליים אלקטרוניים המכילים ניקוטין. ניקוטין הוא חומר כימי ממכר. המוצר מיועד רק למעשנים מבוגרים בגיל רכישה חוקי.

 

האתר הרשמי של ZOVOO : https://www.izovoo.com/

 

אינסטגרם:  https://www.instagram.com/zovoo_tech/

 

פייסבוק: https://www.facebook.com/zovootechofficial

 

VK: https://vk.com/zovootech

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים בקישור הזה: https://www.businesswire.com/news/home/52547046/en

אנשי קשר

Business:
sales@voopoo.com

Media:
Ke Zhang
Senior PR Officer
nical.zhang@voopootech.com
16635003093

 

מקור: Shenzhen Woody Vapes Technology

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire