קבוצת קורטק חותמת על חוזה שכירות למעבדה

 

קבוצת קורטק חותמת על חוזה שכירות למעבדה

 

אן ארבור, מישיגן, 14 בדצמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, מודיעה כי חתמה על חוזה שכירות עבור מעבדה לניסויים רטובים באותו בניין כמו משרדי החברה שלה ב- MI-HQ באן ארבור, מישיגן.

 

במעבדה יהיה הציוד הדרוש לכימיה רגישה לאוויר כולל קולט אדים, קו שלנק, ותוכן כלי סינתזה נפוצים אחרים כגון מאייד סיבובי וצנטריפוגה. הבנייה על שטח המעבדה מתקדמת והחברה החלה לרכוש ציוד מעבדה. הבעלים של MI-HQ צופה שהשטח יהיה מוכן לאכלוס עד סוף דצמבר.

 

המעבדה תאפשר לקבוצת קורטק לייצר נקודות קוונטניות סיליקון וציקלוהקסיסילן (CHS) וכן לערוך ניסויים. הנתונים שיתקבלו מניסויים אלה יהיו שימושיים כדי לענות על צרכי הלקוחות, כמו גם לפתח חידושים נוספים. בנוסף, המעבדה תהיה כלי שימושי לפיתוח סוללת CHS של החברה.

 

"אני נרגש כי לקבוצת קורטק יהיה שטח המעבדה הרטוב הייחודי הראשון שלה המאפשר לנו לממש את המטרות שלנו של הנדסת סיליקון כדי לשפר את החיים", אמר ד"ר רמז אלגמאל, מנהל טכנולוגיה ראשי בקבוצת קורטק. "חלק מזה יהיה להביא מדען מו"פ ייעודי למסלול מהיר של פיתוח יישומים עבור CHS במגוון שווקים כולל אנודות סוללת ליתיום-יון ופיתוח של הדור הבא של תאורת מצב מוצק. זוהי אבן דרך חשובה לחברה".

 

אודות MI-HQ

MI-HQ היא קהילה יזמית שיתופית עתירת אנרגיה עם יותר מ-160,000 מ"ר בצד המערבי של אן ארבור, המסייעת לחברות מקומיות לצמוח על ידי מתן מרחב פונקציונלי ובמחיר סביר בסביבה שיתופית שמעודדת האצה.

 

למידע נוסף, בקרו באתר החברה https://mi-hq.com

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. עקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

ראו את גרסת המקור באתר businesswire.com:

 https://www.businesswire.com/news/home/20211214006159/en/

 

 

 

אנשי קשר

 

Corporate Contact
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE