חברת ISW Holdings (ISWH) מדווחת על הכנסות שיא, תחזיות של 7 מיליון דולר לחודש

 

חברת ISW Holdings (ISWH) מדווחת על הכנסות שיא, תחזיות של 7 מיליון דולר לחודש

 

ניו יורק, 20 בדצמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) באמצעות InvestorWire 

 

חברת ISW Holdings, Inc (להלן: ISWH) הכריזה היום על הכללתה במאמר מערכת שפורסם על ידי NetworkNewsWire (NNW), אחד מיותר מ-50 מותגים מהימנים של InvestorBrandNetwork (IBN), חברת חדשות פיננסיות ופרסום רב צדדית עבור גופים פרטיים וציבוריים.

כדי להציג את ההודעה המלאה ואת ההצהרות צופות פני עתיד, בקרו בכתובת: https://nnw.fm/YrdIL

ההתפתחויות מתורגמות להכנסות ותזרים מזומנים, משאבים שידגישו את הצמיחה ב-2022 ואילך עם Pod City ופעולות אירוח וכרייה אחרות. במהלך הרבעון השלישי, ISW Holdings Inc (OTC: ISWH) דיווחה על הכנסות מפעילות של 1.075 מיליון דולר (כולל הכנסות נדחות), עלייה של 2,435% במונחים של שנה לשנה. הכנסה זו אינה כוללת שלושה חודשים שלמים של 550 כורים חדשים שנרכשו מ-Minerset, 150 מהם הגיעו כתוצאה מעמידה של ISWH בציוני דרך בביצועים של המניות שלה. סך הנכסים במהלך הרבעון השלישי עלו ב-5,263% במונחים שנתיים עד היום ל-9.56 מיליון דולר, בעוד שסך כל ההתחייבויות ירד ב-73%, וסך ההתחייבויות הנגזרות ירד ב-98% עד מתחת ל-340,000 דולר.

במבט קדימה, ההכנסות ב-Pod City יהיו מורכבות מדמי מנוי עבור שירותי אירוח שאינם מותנים בתמחור של מטבעות קריפטוגרפים. ברגע שהחברה תגיע לפעילות במלוא התפוקה, ההערכה היא שההכנסה השנתית תהיה של יותר מ-7 מיליון דולר לחודש, שיפור אדיר בהשוואה לקיבולת הנוכחית, היתרון הגדול היא היותה הכנסה חוזרת מחוזי שירות.

אודות ISW Holdings

 

ISW Holdings, שבסיסה בנבאדה, היא חברת פורטפוליו מגוונת, המורכבת מקווים עסקיים חיוניים, הנותנים מענה לביקוש בתחום מוצרי הצריכה. המומחיות שלנו טמונה בפיתוח אסטרטגי של מותג, סיוע בצמיחה מוקדמת וכן בזהות מותג. זאת, באמצעות תהליך הרכישה הבלעדי שלנו. יחד עם שותפיה, ISW Holdings  מבקשת לספק מסגרת, העונה לדרישות סילום נרחבות, וכן לצרכי שוק אותם ניתן לצפות. החברה מסוגלת לענות על צרכים אלה באמצעות מגוון תהליכים אסטרטגיים חדשניים. ISWH יוצרת ומנהלת מותגים על פני קשת של תעשיות מפלגות. החברה מלווה את החברות הקנייניות שלה באמצעות בשלבים המכריעים של פיתוח שוק, הכרוכים בהמשגה, אסטרטגיות יציאה לשוק, הנדסה, שילוב מוצר ויעילות בהפצה. החברה גם יצרה שותפות עם חברה ידועה בתחום פיתוח התוכנה והייעוץ, Bengala Technologies LLC, המפתחת שיפורים משמעותיים בתחום ניהול שרשרת האספקה. בידי השותפות ישנו פטנט חיוני ביותר, הממתין לרישום.

 

למידע נוסף אודות החברה, בקרו בכתובת www.ISWHoldings.com.

הערה למשקיעים: החדשות והעדכונים האחרונים הנוגעים ל- ISWH זמינים בחדר החדשות של החברה בכתובת http://ibn.fm/ISWH.

אודות NetworkNewsWire

NetworkNewsWire (NNW) הוא שירות מידע המספק (1) גישה לשרתי צבירה וסינדיקציה של חדשות, (2) NetworkNewsBreaks  המסכמים חדשות ומידע ארגוניים, (3) שירותי הפצת הודעות משופרות לעיתונות, (4) שירותי הפצה ואופטימיזציה של מדיה חברתית, ו- (5) מערך מלא של פתרונות תקשורת ארגונית. כחברת חדשות פיננסיות רבת פנים והפצת תוכן עם צוות נרחב של עיתונאים וסופרים תורמים, NNW ממוקמת באופן ייחודי לשרת בצורה הטובה ביותר. חברות פרטיות וציבוריות המעוניינות להגיע לקהל רחב של משקיעים, צרכנים, עיתונאים והציבור הרחב. ל-NNW יש רשת הפצה גדלה והולכת של יותר מ-5,000 סניפי סינדיקציה מרכזיים ברחבי המדינה. על ידי חיתוך העומס של מידע בשוק של היום, NNW מביא ללקוחותיה נראות שאין שני לה, הכרה ומודעות למותג.

התראות טקסט SMS מ- NetworkNewsWire, שלחו את המילה "STOCKS" ל- 77948 (טלפונים ניידים בארה"ב בלבד). למידע נוסף אנא בקרו בכתובת https://www.NetworkNewsWire.com.

עיינו בתנאי השימוש המלאים ובכתבי הוויתור באתר האינטרנט של NetworkNewsWire, החלים על כל התוכן המסופק על-ידי NNW בכל מקום שבו פורסם או פורסם מחדש: http://NNW.fm/Disclaimer

ליצירת קשר:

NetworkNewsWire (NNW)
New York, New York
www.NetworkNewsWire.com
212.418.1217 Office
Editor@NetworkNewsWire.com

NetworkNewsWire is part of the InvestorBrandNetwork

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE