Elektros, Inc. (OTC: ELEK) רואה סינרגיה ופוטנציאל עם כניסתה לעסקי השכרת רכב. היא מתעתדת לתפוס תפקיד בולט בחברה על ידי השכרת רכבים אלקטרוניים

 

Elektros, Inc. (OTC: ELEK) רואה סינרגיה ופוטנציאל עם כניסתה לעסקי השכרת רכב. היא מתעתדת לתפוס תפקיד בולט בחברה על ידי השכרת רכבים אלקטרוניים

תקציר

עסקים מתרחבים בזירת השכרת הרכב המתפתחת. Elektros מסתכלת כעת אל מעבר לאופק כדי לשלב את חטיבת הרכבים האלקטרוניים שלה עם השכרת רכב. זה קורה בעת שיותר אנשים בוחרים שלא לרכוש רכבים. Elektros תיכנס לעסקי השכרת רכב חשמלי, עם האאוטלט הראשון שלהם בסאני איילס, פלורידה. Elektros תגדיר המגמה החדשה עם צי שמורכב לראשונה רק ממכוניות חשמליות. הסיכוי בזירה הזו הוא עצום. השכרת EV תתניע את המעבר אל משפחת קווי ה-EV של Elektros, עם השילוב של ייצור, ועכשיו השכרת רכבים חשמליים.

סאני איילס ביץ‘, פלורידה, 3 בינואר 2022, (ACCESSWIRE) :

Elektros Inc חושפת שהיא לא רק מתכננת רכבים אלקטרוניים, מעתה היא גם תשכיר אותם, יחד עם התאמת ההרכבה של מערכת ריבוי נקודות הטעינה הממתינה לפטנט. Elektros מוכנה לקחת על עצמה יותר אחריות חברתית עם כניסתה לתחום ההשכרה של רכבים אלקטרוניים. יוזמת האנרגיה הירוקה עוררה תנועה ברחבי העולם. אנשים מחפשים כעת לשכור מכוניות או לרכוש מנוי עבורן, במקום בעלות.

הדרך הברורה יותר לדורות הבאים היא באמצעות מודלים להשכרה ומנויים. אם מפרידים את הצרכים מהרצונות, יש צורך ב-Elektros שתיכנס לשוק הזה. רבים בחברה כיום לא רוצים בנטל של בעלות על רכב, אבל הם רוצים משהו שנמצא בין ליסינג לבין השכרת רכב. כאן נכנס לתמונה מודל המנויים. דור המילניום ודור ה-Y מתבגרים ואיתם ההבנה שהוויתור על החזקת מכונית הוא יתרון. בניגוד לליסינג של רכב הם לא יצטרכו לדאוג לגבי ביטוח, תחזוקה כלשהי, וגם לא פחת. לבסוף, מדובר במנויים שהם קצרים יותר, נעים בין חודש לשנתיים, וגמישים יותר מאשר חוזה שכירות.

"שינוי קורה, זה קבוע יצירה, וזה  כמעט ברור עם חברה שנעה בקצב מהיר והולכת ונהיית מורכבת יותר מיום ליום. אם זה לא חלק מהמודל העסקי שלך, אתה כבר בפיגור", אומר שלמה בלייר, מנכ"ל Elektros. "Carpe Diem, נצל את היום. זה המוטו שלנו. שינוי הפרדיגמה בחברה כיום נובע מהמנטליות של שימוש אך ללא בעלות, ואנו רואים בכך הזדמנות. שוק הרכב האלקטרוני הוא המוקד שלנו. אנו בוחרים את ההתמקדות הזו בכדור ארץ ירוק כדי לפרוץ אל השוק, ולהשתמש בליבת הפעילות שלנו עם EV. אנחנו נקבע את העקומה, ואנו נהיה החלוצים שאחרים ילכו אחריהם. Elektros Rentals תהיה הראשונה להשכיר EV בלבד".

אודות Elektros, Inc.

Elektros היא חברת רכבים חשמליים אמריקאית אשר מחדשת ומציעה פתרונות ניידות עבור צרכנים ועסקים. נוף הרכב עומד בפני שינוי מהותי שיתרחש במהלך העשור הבא כדי להגיע למצב של ניטרליות פחמן. Elektros מטפל בשינוי הפרדיגמה הזו עם טכנולוגיות ניידות התומכות בקיימות ומציעות חוויית משתמש מובילת שינוי. חברת Elektros שואפת להציג לצרכנים חווית רכב חשמלי משכנעת וחדשה לחלוטין החל משנת 2023. החברה מתכננת חשיפת מוצר בתחילת 2022.

הודעת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד" הכוללות מידע הנוגע לאירועים עתידיים ולביצועים פיננסיים ותפעוליים עתידיים. המילים "עשוי", "היה", "יהיה", "מצפה", "מעריך", "יכול", "מאמין", "פוטנציאל", וביטויים דומים וריאציות שלו נועדו לזהות הצהרות צופות פני עתיד. אין לקרוא הצהרות צופות פני עתיד כערובה לביצועים או לתוצאות עתידיים, ולא בהכרח יהיו סימנים מדויקים לזמנים שבהם יושגו ביצועים אלה או תוצאות אלה. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע הזמין בעת ביצוען ו/או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון לאותה תקופה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאויות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני עתיד. גורמים חשובים שעלולים לגרום להבדלים אלה כוללים, אך אינם מוגבלים: תנודות בביקוש למוצריה של Elektros, Inc, הכנסת מוצרים חדשים, יכולת החברה לשמור על קשרים עסקיים בין לקוחות ואסטרטגיים, השפעת מוצרים תחרותיים ותמחור, צמיחה בשווקים ממוקדים, ההתאמה של הנזילות והאיתנות הפיננסית של החברה לתמיכה בצמיחתה, ומידע נוסף שעשוי להיות מפורט מעת לעת בהגשות של Elektros, Inc. לרשות ניירות ערך של ארצות הברית. דוגמאות להצהרות צופות פני עתיד כאלה בהודעה זו כוללות הצהרות לגבי מכירות עתידיות, עלויות וקבלת מוצרים בשוק וכן פעולות רגולטוריות ברמה המדינה או הפדרלית. לקבלת תיאור מפורט יותר של גורמי הסיכון וחוסר הוודאות המשפיעים על Elektros, Inc, עיינו במסמכי רשות ניירות ערך של החברה, הזמינים באתר www.sec.gov. Elektros, Inc אינה מתחייבת לעדכן בפומבי או לתקן הצהרות צופות פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

ליצירת קשר

Elektros, Inc. IR and Media Inquiries
David Maddox
Email: dmaddox@bullsimedia.com
Website www.bullsimedia.com
Phone: 813-687-5257

מקור: Elektros, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE