רוברט ג'יי ג'ופרה ג'וניור וסקוט מילר הופכים ליו"ר משותפים של סאליבן וקרומוול LLP

רוברט ג‘יי ג‘ופרה ג‘וניור וסקוט מילר הופכים ליו"ר משותפים של סאליבן וקרומוול LLP

 

ניו יורק, 3 בינואר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Sullivan & Cromwell LLP הודיעו היום שרוברט ג‘יי ג‘ופרה ג‘וניור וסקוט מילר הפכו ליו"רים משותפים של החברה, החל מה-1 בינואר 2022.

 

מר ג‘ופרה ומר מילר מכהנים כסגני יו"ר המשרד מאז ינואר 2021. הם מחליפים את ג‘וזף סי. שנקר, יו"ר המשרד משנת 2010, שימשיך לכהן בוועדת הניהול של המשרד כיו"ר בכיר בנוסף להמשך פעילותו כאחראי לפעילות הטיפול בלקוחות.

 

"מאז ימי המייסדים שלנו, סאליבן & קרומוול יש מחויבות בלתי מעורערת ללקוחות שלנו, לאנשים שלנו ולקהילות שלנו", אמר מר שנקר. "בוב וסקוט מדגימים את התכונות הללו, ומבססים את עצמם מזמן כיועצים מהימנים שחוזקם המשלים בליטיגציה ובדיני תאגידים משקפים את היקף העבודה הרחב שאנו עושים עבור לקוחותינו ברחבי העולם".

 

"העיסוק הבינלאומי של משרדנו והיכולת לספק שירות לקוחות משולב באמצעות הרשת שלנו המונה 13 משרדים בארבע יבשות הן קריטיות להצלחתנו", אמר מר מילר. "יותר ממחצית מלקוחות המשרד שלנו נמצאים מחוץ לארצות הברית, ובוב ואני בילינו את הקריירה שלנו בטיפול בעניינים המורכבים ביותר של לקוחותינו. ככל שהעולם הופך להיות משולב עוד יותר והנושאים שלקוחות מתמודדים איתם הופכים למורכבים יותר, אנו מצפים שהפרקטיקה הגלובלית שלנו תהיה מניע להצלחה המתמשכת של משרדנו".

 

"לכבוד הוא לי לעבוד עם סקוט ושותפינו כדי לבנות על התרבות החזקה של המצוינות, החדשנות והמחויבות של החברה שלנו ללקוחותינו וזה לזה", אמר מר ג‘ופרה. "במשך 143 שנים, המודל שלנו נוסה ונכון: לגייס ולהכשיר את עורכי הדין הטובים ביותר לעבוד יחד כדי לעזור ללקוחותינו לפתור את האתגרים הקריטיים ביותר שלהם וללכוד את ההזדמנויות בעלות הערך הגבוה ביותר שלהם."

 

מר ג‘ופרה, לייטיגטור בולט ברמה הלאומית, הצטרף ל- S&C בשנת 1989 לאחר שכיהן כעוזר משפטי לנשיא בית המשפט העליון ויליאם רנקוויסט מבית המשפט העליון של ארצות הברית ולשופט ראלף וינטר מבית המשפט לערעורים של המחוז השני של ארצות הברית. היה פעיל בניו יורק, והוא חבר בוועדת הניהול של סאליבן וקרומוול מאז 2007. עמית של המכללה האמריקאית למשפט עורכי דין ואקדמיה בינלאומית למשפט עורכי דין, הוא ייצג בהצלחה את לקוחות המשרד במשפטים בשווי מיליארדי דולרים, ליטיגציה וחקירות ממשלתיות. הוא מילא תפקיד משמעותי בניווט בכמה מהמשברים התאגידיים הגדולים ביותר ב-20 השנים האחרונות, כולל פשיטת הרגל של אנרון, ההונאות החשבונאיות ב- Computer Associates ותאגיד HealthSouth, המשבר הפיננסי ומשבר פליטות הדיזל של פולקסווגן שעבורו שימש כיועץ התיאום הלאומי של יצרנית הרכב. בין לקוחותיו הנוכחיים נמנים Allianz, גולדמן זאקס, סטאנטיס, UBS ופולקסווגן. הוא ייצג דירקטוריונים ודירקטורים של חברות, מנכ"לים, פקידי ציבור בכירים, משפחות בולטות, משרדי עורכי דין וקבוצות ספורט מקצועיות.

 

מר מילר, יועץ תאגידי מוביל, הצטרף ל- S&C בשנת 1986 לאחר שכיהן כעוזר משפטי לשופט ויליאם א. נוריס מבית המשפט לערעורים של המחוז התשיעי של ארצות הברית. הוא מטפל באופן שגרתי במיזוגים ורכישות בשווי מיליארדי דולרים, בשווקי הון ועסקאות אסטרטגיות אחרות, בחקירות פנימיות וממשלתיות ומשברים תאגידיים אחרים. כיום, הוא נמצא בניו יורק, חבר בוועדת הניהול של המשרד מאז 2014 ומתאם את שיטות העבודה התאגידיות שלנו בארה"ב ובאירופה. הוא עבד על עסקאות מיזוגים ורכישות ועסקאות בניירות ערך ביותר מ-20 מדינות, כולל ההפרטה הראשונה באיטליה וה-LBO הגרמני הראשון. הוא ייצג את פיאט קרייזלר במיזוג שלה עם פיג‘ו בשווי 60 מיליארד דולר, ששינה את תעשיית הרכב העולמית באמצעות הקמת סטפנטיס. מוקדם יותר, הוא ייצג את פיאט בקשר לחילוץ קרייזלר, פרארי בהנפקה ב-2015, ואלקן במאבק נגד הצעת השתלטות עוינת מ- Alcoa וברכישתה ב- 46 מיליארד דולר על ידי ריו טינטו. הוא ייצג את DISH Network  במשך שני עשורים ולאחרונה בסדרת עסקאות שעזרו לה להקים ולממן את רשת התקשורת האלחוטית הארצית שלה. הוא גם היה לאחרונה בחזית שוק SPAC, וייצג בין היתר DraftKings ברישום דה-SPAC ורכישות ומימון אחרים כדי ליצור את אחת מחברות הבידור והגיימינג הדיגיטליות הגדולות בעולם ואת קבוצת Ermenegildo Zegna  במיזוג שלה עם SPAC בחסות Investindustrial שבאמצעותו הפכה Zegna  לחברה הרשומה ב- NYSE, עם שווי שוק ראשוני של מעל 3 מיליארד דולר.

 

מר ג‘ופרה הוא בוגר אוניברסיטת פרינסטון ואסכולת המשפטים של ייל. הוא כיהן כיועץ הראשי של ועדת הבנקאות של הסנאט של ארה"ב וכנשיא מועצת עורכי הדין הפדרלית. הוא חבר בוועדה הקבועה של ניו יורק לגישה לצדק והוועדה המתמדת לכללי עיסוק והנהלים של בתי המשפט בארה"ב. הוא יו"ר הקרן השוויצרית האמריקאית.

 

מר מילר הוא בוגר אוניברסיטת מדינת אריזונה ואסכולת המשפטים של קולומביה. הוא היה שותף מנהל במשרד פאלו אלטו של סאליבן וקרומוול ושוהה במשרדי החברה בלונדון ובלוס אנג‘לס. הוא נאמן של מועצת ארצות הברית לעסקים בינלאומיים.

 

אודות Sullivan & Cromwell LLP

 

Sullivan & Cromwell LLP הוא משרד עורכי דין גלובלי המייעץ בנושאי ליטיגציה משמעותית, חקירות תאגידיות ורגולציה מורכבת, מיזוגים ורכישות מקומיים וחוצי גבולות, מימון, תאגידים ועסקאות ארגון מחדש, ענייני תכנון מס ועיזבון. לסאליבן וקרומוול שנוסדה בשנת 1879,  יש כ- 900 עורכי דין הממוקמים במשרדים בניו יורק, וושינגטון, לוס אנג‘לס, פאלו אלטו, לונדון, פרנקפורט, פריז, בריסל, הונג קונג, בייג‘ינג, טוקיו, מלבורן וסידני.

 

לפרטים נוספים

 

Matthew J. Corrigan
corriganm@sullcrom.com
+1 (212) 558-4906

 

מקור: Sullivan & Cromwell LLP.

קרדיט צילום מצורף: Photo: Sullivan & Cromwell LLP

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE