האריס רוכשת את סל המוצרים i2 מ-IBM

 

האריס רוכשת את סל המוצרים i2 מ-IBM

 

אוטווה, אונטריו וקיימברידג‘, בריטניה, 4 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

האריס (Harris), ספקית תוכנה גלובלית לשווקים ורטיקאליים, רכשה את פורטפוליו מוצרי האנליטיקה והבינה העסקית i2 של יבמ, כולל הפלטפורמות i2 Analyst‘s Notebook, i2 Enterprise Insight Analysis (EIA) ו-i2 iBase. הרכישה ממצבת את האריס בעמדה שתאפשר להמשיך ולספק עוד יותר יישומים קריטיים בתחומים כמו הגנה לאומית, אכיפת חוק ממלכתית ומקומית, אבטחה ימית, וגם ניהול ראיות.

 

כלי האנליטיקה וניתוח המודיעין המתקדמים של i2, כמו i2 Analyst‘s Notebook המובילה בתעשייה, עוזרים לאנליסטים להפוך נתונים להחלטות כמעט בזמן אמת, לחשוף קשרים נסתרים עם תצוגות חזותיות ולהפוך כמות גדולה של נתונים שונים - ללא קשר למקור - לבינה עסקית שמובילה לפעולה.

 

סל המוצרים של i2, מנהלי i2 והצוותים הגלובליים שלהם יקימו יחידה עסקית חדשה של  האריס בשם i2 Group, שתפעל באופן עצמאי ואוטונומי. ז‘אן סוסי, נשיא קבוצת האריס הצהיר: "הרכישה של i2 חשובה להאריס כי לא רק שהיא עסק מוכח עם צוות בינלאומי מצוין של מומחים, אלא שהיא גם מספקת להאריס פלטפורמת בינה עסקית עשירה בתכונות שנפרסה באופן נרחב בידי בסיס לקוחות בעל השפעה. אנו מצפים לעבוד עם השותפים והלקוחות שלנו כדי להרחיב את היכולות של i2 במרחב חדשני מאוד זה".

 

"חוסן ושיתוף פעולה מעולם לא היו קריטיים יותר עבור ארגונים כאשר הם מתמודדים עם המורכבות הגוברת של ניתוח נתונים מודיעיניים. אנו מחויבים לתת מענה לצרכים הללו על ידי הצעת פורטפוליו האנליטיקה והבינה העסקית השלם ביותר בשוק, מקצה לקצה", אמר ג‘יימי קפרי, מנהל תוכניות ב-i2 Group. "ההתכנסות של נתונים ותהליכים משנה את התעשייה. על ידי שילוב i2 ברשתות הקיימות שלהם, הלקוחות יוכלו למנף טוב יותר את הנתונים שלהם ותהיה להם את העוצמה לשחרר תובנות יקרות ערך אותן ניתן לתרגם להצלחה עסקית".

 

כחלק מ-Constellation Software Inc הנסחרת בבורסה (TSX: CSU), החוסן הפיננסי של האריס, המומחיות בתעשיית התוכנה וההתמקדות בבטיחות הציבור היו גורמים חשובים במציאת בית שיאפשר את אסטרטגיות הצמיחה ארוכות הטווח של i2 Group.

בקרו באתר www.i2group.com כדי לקבל מידע נוסף על פתרונות i2.

לפרטים נוספים צרו קשר:

Jean Soucy
Group President
Phone: +1 581-205-9821
Email: JSoucy@harriscomputer.com

Steve Hammond
Portfolio Leader
Phone: +44 787-486-2811
Email: SHammond@harriscomputer.com

אודות N. Harris Computer Corporation (Harris)

האריס Harris רוכשת עסקי תוכנה לשווקים ורטיקאליים, מנהלת אותם היטב ובונה אותם לעתיד. באמצעות רכישות האריס צמחה באופן משמעותי משורשיה בענפי השירותים, הממשל המקומי, החינוך והבריאות כדי להפעיל למעלה מ-170 עסקים ברחבי העולם על פני יותר מ-20 תעשיות. אנחנו חלק מ-Constellation Software Inc. (TSX: CSU), אחד הרוכשים הפעילים בעולם של עסקי VMS.

אודות Constellation Software Inc.

Constellation Software רוכשת, מנהלת ובונה עסקי תוכנה בשווקים ורטיקאליים.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE