קבוצת קורטק נכנסת לשותפות מחקרית עם אוניברסיטת אדלייד

קבוצת קורטק נכנסת לשותפות מחקרית עם אוניברסיטת אדלייד

 

אן ארבור, מישיגן, 11 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG) ("החברה") שיתפה פעולה עם אוניברסיטת אדלייד, אחת האוניברסיטאות המובילות בעולם בתחום מדעי הזכוכית והפוטוניקה היישומית, כדי לפתח לשימוש ב- CSpace של קבוצת Coretec, טכנולוגיית תצוגה נפחית סטטית תלת-ממדית. פרויקט זה ימומן במשותף על ידי אוניברסיטת אדלייד.

 

פרופ‘ הייקה אבנדורף-היידפריים מאוניברסיטת אדלייד, סגנית מנהל המכון לפוטוניקה וחישה מתקדמת (IPAS) ומנהל מרכז Optofab אדלייד במתקן הייצור הלאומי האוסטרלי (ANFF) תוביל את המחקר. פרופ‘ אבנדורף-היידפריים היא אחת החוקרים המובילים בעולם בתחום פיתוח משקפיים אופטיים חדשניים, סיבים, תפקוד פני השטח וגישות חישה.

 

עבודות קודמות בתצוגות תלת מימד נפחיות בחנו את השימוש במשקפי פלואוריד באנרגיה נמוכה של פונון כמוZBLAN , אולם משקפיים אלו הוגבלו מאוד בגלל הקושי לייצר אותם בגודל גדול ובאיכות גבוהה", אמרה פרופ‘ אבנדורף-היידפריים.

פרויקט מחקר זה יבחן משקפי אנרגיה אלטרנטיביים בעלי פונון נמוך כגון משקפי טלוריט ומשקפי germanate בעלי פוטנציאל גדול יותר לייצור בקנה מידה גדול. את פיתוח המשקפיים תוביל ד"ר ינלה וויי, מדענית עדשות בצוות של פרופ‘ אבנדורף-היידפריים. הפרויקט יכלול אפיון הביצועים לתצוגה נפחית. שימוש במשקפיים אלה בתא התמונה C-Space עשוי להוביל למגוון רחב יותר של יישומי C-Space.

"על מנת לפתח משקפיים חדשים לתא תמונה, אנו מסתמכים על מומחים כמו פרופ‘ אבנדורף-היידפריים וצוותה שיש להם את המומחיות המדעית ואת הניסיון לייצר משקפיים חלופיים כדי להמשיך את השיפורים שלנו בתצוגה נפחית 3D שלנו", אמר מתיו קפרס, מנכ"ל קבוצת Coretec.

אודות המכון לפוטוניקה וחישה מתקדמת של אוניברסיטת אדלייד (IPAS)

המכון לפוטוניקה וחישה מתקדמת (IPAS) מטפח מצוינות במחקר במדעי החומרים, הכימיה, הביולוגיה והפיזיקה ומפתח כלים חדשים ומשבשים למדידה. IPAS נוצר כדי לאחד פיזיקאים ניסיוניים, כימאים, מדעני חומרים, ביולוגים, מדענים תיאורטיים מונעים ניסיונית, וחוקרים רפואיים כדי ליצור טכנולוגיות חישה ומדידה חדשות.

לקבלת מידע נוסף אודות IPAS אנא בקרו www.adelaide.edu.au/ipas/

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. עקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זו המתייחסות לציפיותיה של קבוצת קורטק לגבי ההשפעה העתידית על תוצאות החברה מפעילות הן הצהרות צופות פני עתיד, ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מאחר שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובחוסר ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות מהותית מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף את התיקונים הבאים להצהרות צופות פני עתיד. מהדורה זו אינה מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של כל ישות.

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE