מדיסון נדל"ן קפיטל מגייסת יותר מ-2 מיליארד דולר עבור קרן החוב של מדיסון נדל"ן V

  

מדיסון נדל"ן קפיטל מגייסת יותר מ-2 מיליארד דולר עבור קרן החוב של מדיסון נדל"ן V

 

ניו יורק, 11 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Madison Realty Capital (מדיסון) הודיעה על הסגירה הסופית של Madison Realty Capital Debt Fund V LP (Fund V), שגייסה התחייבויות בגובה 2.08 מיליארד דולר בהון עצמי, מעבר ליעד המטרה של 1.75 מיליארד דולר של הקרן.

Fund V קיבלה תמיכה משמעותית ממשקיעים קיימים, שכן כ-70% מה-LP המוסדיים בקרן הקודמת של מדיסון הצטרפו שוב לקרן V. בנוסף, 52% מההון עליו התחייבו בגיוס של לקרן V יגיע משותפים מוגבלים חדשים, מקומיים וגלובליים.

בסיס המשקיעים הגלובלי והמוסדי של מדיסון מבוסס באופן היסטורי על תוכניות פנסיה ציבוריות וארגוניות, קרנות הון ריבוניות, קרנות תרומה ייעודיות וכלליות, חברות ביטוח, משרדים משפחתיים ואנשים בעלי הון רב הממוקמים בארצות הברית, המזרח התיכון, אירופה ואסיה. מדיסון הרחיבה כעת את פיזור המשקיעים שלה כך שהם מגיעים גם מאוסטרליה, אמריקה הלטינית וקנדה, כמו גם אזורים חדשים במזרח התיכון, אירופה ואסיה.

Fund V מרחיבה את אסטרטגיית ההשקעה של מדיסון כדי לשמש מקור יחיד של פתרונות מימון גמישים מותאמים לצרכים הייחודיים של הלווים, תוך שהיא מספקת זאת במהירות ועם ודאות ביצוע. Fund V מייצרת ורוכשת הלוואות בנכסים מסוגים שונים, כולל נכסים רב משפחתיים, שימושים מעורבים, נכסים קמעונאיים, משרדים, תעשייה, קרקע ומלונות. מדיסון משקיעה בהלוואות מעבר ובתרחישים מיוחדים, וכן מספקת מימון לפיתוח ובנייה קרקעית.

בשנת 2021 השלימה מדיסון 72 עסקאות בהיקף עסקאות ברוטו של כ-6.4 מיליארד דולר בכל אסטרטגיות השקעת החוב שלה.

 

אדם טנאלף, מנכ"ל Madison Realty Capital, אמר: "הניסיון הרב שלנו במחזורים מרובים ב-17 השנים האחרונות הוא מה שהוביל משקיעים קיימים וחדשים לשים את אמונם במדיסון בתקופה חסרת תקדים זו.  אנו מודים על האמון שנתנו בצוות שלנו, ומצפים להמשיך ולבצע בשם המשקיעים שלנו".

 

Madison Realty Capital Debt Fund IV LP ביצעה את הסגירה הסופית שלה ב-2019 וגייסה התחייבויות של 1.14 מיליארד דולר בהון. מאז הקמתה, מדיסון השלימה כ-20 מיליארד דולר בעסקאות חוב והון עצמי.

אודות Madison Realty Capital

 

Madison Realty Capital (MRC) מדיסון נדל"ן קפיטל היא חברת השקעות פרטית בנדל"ן משולבת אנכית, אשר נכון ל-31 בדצמבר 2021 מנהלת נכסים בסך של כ-8 מיליארד דולר בשם בסיס משקיעים מוסדיים גלובלי. מאז 2004 השלימה Madison Realty Capital  עסקאות בהיקף של יותר מ-20 מיליארד דולר, המספקות ללווים בעלי מוניטין פתרונות מימון גמישים ומותאמים אישית, יכולות חיתום חזקות וודאות בביצוע. המשרד, שבסיסו בניו יורק, עם משרד בלוס אנג‘לס, מעסיק כ-70 עובדים בכל תחומי ההשקעה, הפיתוח וניהול הנכסים בנדל"ן. Madison MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדל"ן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף. למידע נוסף, עקבו אחרינו בלינקדין או בקרו באתר www.madisonrealtycapital.com.

 

 

למידע נוסף:

 

Nathaniel Garnick/Grace Cartwright

Gasthalter & Co.

+1 (212) 257-4170

madisonrealty@gasthalter.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire