אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה

 

סן פרנסיסקו, 18 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה בשוק האסייתי באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Varners, אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בסרי לנקה.

ההסכם הוא בהובלת השותף המנהל מהינדה הרדסה, מתמחה בתחום הבנקאות והפיננסים, המסחר, הקניין הרוחני, הליטיגציה, הנדל"ן והטלקומוניקציה, סחר בינלאומי ויישוב סכסוכים. המשרד ממוקם בקולומבו, ופועל עם שמונה שותפים ולמעלה מ-50 אנשי מקצוע, המשרתים לקוחות ברמה המקומית והבינלאומית.

לדברי מהינדה, "הידע והמחויבות הנרחבים של אנשי המקצוע שלנו בתעשייה אפשרו למשרדנו לעמוד ללא הרף בדרישות הנוף המשפטי המתפתח ללא הרף. שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל הוא אבן דרך עבורנו כאשר אנו מחפשים להגדיל את התפוצה הגלובלית שלנו ולענות על הצרכים חוצי הגבולות של לקוחותינו".

"המחויבות של Varners להשקיע באנשים שלה ולספק ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם מהדהדת את הערכים והתרבות של הארגון שלנו", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הכישורים והמומחיות של מהינדה וצוותו מבדילים אותם מחברות אחרות בשוק וממצבים אותנו לצמיחה עתידית בעודנו ממשיכים לחזק את המשאבים שלנו באזור".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-9,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-326 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire