מותגים בעלי פרופיל גבוה נותנים חסות ל- JWA דובאי 2022

מותגים בעלי פרופיל גבוה נותנים חסות ל- JWA דובאי 2022

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות - Media OutReach

21 בפברואר 2022:

 

האירוע שנחשב לפרסים העסקיים הראשונים המכבדים יחידים וחברות מענף התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון, JWA Dubai 2022  חבר למערך מכובד של נותני חסות למעמד ההשקה שלו. ביניהם, שותף רשמי Dubai Multi Commodities Centre  (DMCC), נותני החסות קבוצת תכשיטי צ‘או טאי פוק ותכשיטי ג‘והרה, ושותפה לוגיסטית, קבוצת פרארי.

 

לטישה צ‘או, יו"ר ומייסדת JWA ב-Informa Markets Jewellery, בירכה את נותני החסות ואמרה: "לעונג רב לנו  לעבוד עם שותפים מוערכים כאלה - שכולם מגלמים את האידיאלים של מצוינות, חדשנות ומנהיגות שאנו מזהים באירוע JWA דובאי 2022 הראשון".

 

DMCC, השותפה הרשמית, נחשבת לחברה שמאחורי אחד האזורים החופשיים הקשורים ביותר בעולם, מפתחת קהילות בנות קיימא המאזנות בין עסקים לפנאי. בין הפרויקטים הבולטים ביותר שלה הם מגדלי אגמי ג‘ומיירה ו- Uptown Dubai הצפויה.

 

נותנת החסות הראשית, קבוצת תכשיטי צ‘או טאי פוק, לעומת זאת, מוכרת על מחויבותה לאיכות ואותנטיות גבוהה, כפי שניתן לראות בהצלחת מותג הדגל הידוע שלה, כמו גם של Hearts on Fire, Enzo  ושאר מותגי המשנה שלה.

 

בינתיים, נותנת החסות ג‘והרה ממשיכה לקדם את התרבות והמורשת של תכשיטים מזרח תיכוניים עם הפורטפוליו הנרחב של תכשיטי יהלומים וזהב, אותו היא נושאת ב-240 חנויות הממוקמות ברחבי העולם.

 

ואחרונה חביבה, קבוצת הלוגיסטיקה של פרארי מביאה את מומחיותה בהובלת חפצי ערך ומוצרי יוקרה ל- JWA דובאי 2022 באמצעות רשת של מעל 102 סניפים ב -68 מדינות.

 

יחד, שותפים אלה יסייעו לכבד את מקבלי הפרסים בארוחת ערב חגיגית ב- JGT דובאי ביום שני, 21 בפברואר 2022. האירוע ישמש גם כאחד משיאי המהדורה הפותחת של תכשיטים, אבני חן וטכנולוגיה דובאי (JGT דובאי), אשר יתקיים בין ה -22 ל -24 בפברואר 2022 במרכז הסחר העולמי של דובאי (DWTC).

 

JGT דובאי, המאורגן במשותף על ידי Informa Markets Jewellery וקבוצת התערוכות האיטלקית, הוא אירוע ה-B2B הבינלאומי הראשון בתעשייה. היריד בן שלושת הימים — המפגיש ספקים ממדינות שונות תחת קורת גג אחת — זכה לתמיכה עצומה מאנשי התעשייה, ביניהם שותף רשמי DMCC, שותפת התעשייה דובאי גולד וקבוצת תכשיטים ומספר איגודי סחר רלוונטיים.

 

למידע נוסף, בקרו בכתובת jgtdubaijewelleryshow.com

 

קשרי מדיה:

 

info@JWADubai.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach