קבוצת קורטק פותחת מעבדה, שוכרת מדען מחקר לקידום פיתוחי סיליקון

 

קבוצת קורטק פותחת מעבדה, שוכרת מדען מחקר לקידום פיתוחי סיליקון

 

אן ארבור, מישיגן, 24 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, פתחה מעבדה רטובה חדשה ושכרה מדען מחקר.

 

המעבדה החדשה ממוקמת באותו בניין שבו ממוקמים משרדי החברה באן ארבור, מישיגן. קבוצת קורטק מתכננת להשתמש במעבדה כדי לפתח cyclohexasilane (CHS), ליצור נקודות סיליקון קוונטיות, וליצור חומרים פעילים של סיליקון-אנודה עבור סוללות ליתיום-יון. עיצוב המעבדה כולל קולט אדים ותא כפפות, הדרושים לטיפול בחומרים פירופוריים כגון גזי סילאן והידרידים מסוימים.

קבוצת קורטק מהנדסת סיליקון כדי להשיג התקדמות במגוון יישומים כולל ננוטכנולוגיה, תאורת מצב מוצק, מיקרו-אלקטרוניקה וטכנולוגיית סוללה. קבוצת קורטק מתעניינת במיוחד בפוטנציאל של סיליקון מהונדס כדי לשפר את הביצועים של סוללות ליתיום-יון.

החברה מאמינה שהשלב הבא בשיפור הביצועים של סוללות ליתיום-יון הוא החלפת אנודות גרפיט מסורתיות באנודות סיליקון מהונדסות במיוחד. החברה מתכננת להשתמש במעבדה החדשה שלה כדי לערוך מחקר ופיתוח נוספים לקראת התקדמות זו, כמו גם אנודת הסיליקון הקניינית שלה.

החברה שכרה את מדען המחקר נתנאל דאונס להוביל את העבודה במעבדה. לדאונס יש דוקטורט בכימיה אנאורגנית מאוניברסיטת מישיגן עם ד"ר סטיבן מלדונאדו כיועץ שלו. באוניברסיטת מישיגן, הוא למד פיזור אלקטרודות של סרטי סיליקון דקים ויש לו מומחיות בכימיה של סיליקון. הרקע המוצק שלו בכימיה סינתטית אנאורגנית, בשילוב עם אופיו החדשני, הופך את מערך המיומנות שלו למתאים היטב למיקוד הנוכחי של קורטק.

"פתיחת המעבדה שלנו היא צעד משמעותי לקראת הדגמת היתרונות של הסיליקון המהונדס שלנו על ידי ייצור החומרים בעצמנו", אמר המנכ"ל מתיו קפרס. "נתנאל הוא תוספת מושלמת לצוות המדענים המבריק שלנו. הוא מביא ניסיון מעבדה רלוונטי ואנרגיה גדולה לצוות. אנו מצפים להתפתחויותיו במעבדה".

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. עקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

ההצהרות בהודעה לעיתונות זו המתייחסות לציפיותיה של קבוצת קורטק לגבי ההשפעה העתידית על תוצאות החברה מפעילות הן הצהרות צופות פני עתיד, ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מאחר שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובחוסר ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות מהותית מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף את התיקונים הבאים להצהרות צופות פני עתיד. הודעה זו אינה מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של כל ישות.

 

אנשי קשר

 

Corporate Contact
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE