מטוס הסילון Challenger 3500 של בומברדייה שהושק לאחרונה זכה בפרס הבינלאומי המוביל למצוינות בעיצוב מוצר

 

מטוס הסילון Challenger 3500 של בומברדייה שהושק לאחרונה זכה בפרס הבינלאומי המוביל למצוינות בעיצוב מוצר

 

בומברדייה זכתה בפרס Red Dot  לשנת 2022

 

 

המטוס Challenger 3500 של בומברדייה זכה בכבוד עם האות Red Dot: Best of Best ב- Red Dot Award: Product Design לשנת 2022

 

*מטוס העסקים Challenger 3500 של בומברדייה זכה בפרס Best of Best של Red Dot Award: Product Design ל-2022

*המטוס החדש מציע מאפיינים טכנולוגיים חדשניים מתא הטייס ועד תא הנוסעים שמגדירים עוד יותר את המעמד המוביל של ה-Challenger

*המטוס Challenger 3500 כבר קובע את הסטנדרט כמטוס העסקים הסופר-בינוני המוביל בתעשייה

 

מונטריאול, 14  באפריל 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Bombardier (בומברדייה) שמחה לבשר כי מטוס העסקים החדש ביותר שלה, Challenger 3500, זכה בהצטיינות באות Red Dot: Best of Best של Red Dot Award: Product Design ל-2022. Red Dot Award היוקרתי הוא אחד מפרסי ההכרה הבינלאומית המבוקש ביותר עבור מצוינות עיצוב וחדשנות.

 

האות Red Dot: Best of the Best מוענק על עיצוב פורץ דרך והוא הפרס הגבוה ביותר בתחרות, והוא שמור למוצרים הטובים ביותר בקטגוריה נתונה. הפרס הוא עדות להצלחת פלטפורמת ה-Challenger של Bombardier והוא מייצג את הרוח החדשנית והגישה של החברה שדורשת שיפור מתמיד. מטוס העסקים Challenger 3500 זכה להכרה כ-Red Dot: Best of Best בקטגוריית רכבות ומטוסים.

 

"צוותי העיצוב של בומברדייה הם מומחים אמיתיים במלאכתם ואני גאה שהעבודה שלהם על מטוס הסילון Challenger 3500 זכתה להכרה מצד חבר המושבעים של Red Dot כשייך לטובים ביותר בקטגוריה שלו", אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל Bombardier. "פלטפורמת מטוסי ה-Challenger תמיד סיפקה ביצועים מרשימים, עם אמינות עקבית וטיסה חלקה, ואני שמח שהעיצוב הפנימי והמאפיינים הטכנולוגיים החדשים שמשפרים את חוויית תא הנוסעים במטוס זכו להכרה עם הפרס היוקרתי הזה".

 

בומברדייה הגתה את הדור הבא של מטוס העסקים Challenger 3500 דרך עדשת הקיימות, והציגה מתחם פנימי מעוצב מחדש עם תכונות תא נוסעים חכמות שמאחוריהן חשיבה על קיימות שנועדו לשלב נוחות עם תפקוד. מתוך רצון לשפר עוד יותר את חוויית הנוסע, המושב Nuage הבלעדי והרשום כפטנט של Bombardier כלול בתצורה הסטנדרטית של המטוס - הפעם הראשונה שמושב בקנה מידה זה זמין במגזר המטוסים הסופר בינוניים.

 

"חבר המושבעים שלנו התרשם במיוחד מהמוצרים שזכו ב-Red Dot: Best of Best. הבחנה זו היא שם נרדף לעיצוב פורץ דרך באופן מובהק. רק אחוז קטן מאוד מהזוכים בתחרות קיבלו את התואר המיוחד הזה מכיוון שמוצר צריך להיות משהו מסוים כדי לזכות בפרס העליון הזה. ההבחנה הזו היא הוכחה ש-Bombardier יצרה עיצוב מבריק!" אמר פרופסור ד"ר פיטר זק, מייסד ומנכ"ל פרס Red Dot.

 

בנוסף לחתימת הקיימות שלו, מטוס הצ‘לנג‘ר 3500 מציג גם תכונות טכנולוגיות חדשות וחדשניות, כגון תא הנוסעים הראשון בתעשייה הנשלט על ידי קול לניהול מערכות תאורה, טמפרטורה ובידור, מטענים אלחוטיים בכל תא הנוסעים וצג ה-4K  היחיד מסוגו בגודל 24 אינץ‘.

 

פרס Red Dot  הוא אחד מפרסי העיצוב היוקרתיים ביותר ברחבי העולם ומכבד חדשנות, מושגים וחזונות. הזוכים השנה יחגגו במהלך טקס הענקת הפרסים ב-20 ביוני באסן, גרמניה, ויוצגו בספר השנתון של  Red Dot Design.

 

אודות בומברדייה

 

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ‘לנג‘ר וגלובל של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם בתפקידי משימה מיוחדת.

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, ארצות הברית ומקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה כוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות, סינגפור, סין ומתקן אוסטרלי שנפתח בשנת 2022.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, בקרו בכתובת bombardier.com . קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה businessaircraft.bombardier.com. או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

Bombardier  ו- Challenger 3500הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

 

למידע נוסף:

 

Anna Cristofaro 
Bombardier
+1 514-855-8678
anna.cristofaro@aero.bombardier.com

 

תמונת יח"צ הקשורה להודעה זו:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/15eff45e-05ef-48e1-8999-999e1190bd7c

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE