ExaGrid צוינה כמועמדת בגמר פרסי האחסון של 2022

 

ExaGrid צוינה כמועמדת בגמר פרסי האחסון של 2022

 

חברת האחסון והגיבוי השכבתי מועמדת ב-11 קטגוריות ב-The Stories XIX

 

מרלבורו, מסצ‘וסטס, 18  באפריל 2022, (BUSINESS WIRE):

 

ExaGrid®, חברת פתרון האחסון והגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה ​​ כי היא מועמדת ב-11 קטגוריות בפרסי האחסון השנתי המוענקים זו השנה ה-19.

ExaGrid נבחרה להיות מועמדת בגמר בקטגוריות הבאות:

*ספק השנה בקיבולת אחסון

*תוכנית השנה עבור השותפים בערוץ

*חברת השנה בהגנה על מידע

*ספק השנה עבור חומרת גיבוי ארגוני

*ספק השנה לאחסון היברידי

*ספקי אחסון בלתי ניתן לשינוי

*חברת השנה להגנת מפני תוכנות כופר

*חברת האחסון של השנה

*חדשני האחסון של השנה

*חברת השנה למיטוב ביצועי אחסון

*מוצר האחסון של השנה

ההצבעה לקביעת הזוכים בכל קטגוריה מתנהלת כעת ותיסגר ב-30 במאי 2022. הזוכים בפרסים השנה יוכרזו בטקס פרסי The Storries XIX שייערך בלונדון ב-9 ביוני 2022.

"אנחנו מרגישים כבוד להיות מועמדים בכל כך הרבה קטגוריות בקרב מנהיגים אחרים בתעשייה", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "אנו שמחים שארכיטקטורת האחסון השכבתי לגיבוי שלנו עם התכונה Retention Time-Lock for Ransomware Recovery (RTL) מיקמה את ExaGrid בקטגוריות חדשות לקראת פרסי האחסון בשנה הנוחכית. תכונת ה-RTL שלנו מאפשרת לארגונים להתאושש מהתקפת תוכנת כופר".

אחסון גיבוי שכבתי של ExaGrid - בנוי לגיבוי

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי שכבתי עם אזור נחיתה קדמי עם מטמון מבוסס כונן, שכבת ביצועים אשר כותבת נתונים ישירות לכונן כדי להציע את הגיבויים המהירים ביותר, ומשחזרת ישירות מהכונן כדי לקבל את השחזורים ואתחולי המכונות הווירטואליות המהירים ביותר. נתונים הנשמרים לטווח אורך מוצמדים למאגר נתונים ללא שכפולים, שכבת השמירה, כדי להקטין את כמות אחסון השמירה והעלות הנובעת מכך. גישה דו-שכבתית זו מספקת את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר עם עלות האחסון הנמוכה ביותר.

בנוסף, ExaGrid מספקת ארכיטקטורת התרחבות בה התקנים פשוט מתווספים ככל שכמות הנתונים גדלה. כל התקן כולל מעבד, זיכרון ויציאות רשת, כך שככל שהנתונים גדלים, כך שכל המשאבים הנדרשים זמינים לשמירה על חלון גיבוי באורך קבוע. גישת האחסון המתרחבת הזו מבטלת שדרוגי פיצול יקרים, ומאפשרת לערבב התקנים בגדלים ודגמים שונים באותה מערכת מתרחבת, מה שמבטל התיישנות מוצרים תוך הגנה על השקעות IT מראש ולאורך זמן.

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, אזור בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ‘ילה, חבר העמים, קולומביה, צ‘כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איבריה, ישראל, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו.

 

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של   ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של המחזיקים בהם.

 

 

ליצירת קשר:

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire