הטכנולוגיה של Crocus משפרת את הדיוק של פתרונות מדידת אנרגיה

הטכנולוגיה של Crocus משפרת את הדיוק של פתרונות מדידת אנרגיה

עיצוב ייחוס של חיישני TMR עם פלט דיגיטלי מפשט את היישום

 

ערכת עיצוב ייחוס של Crocus מאפשרת ביצועי דיוק גבוהים עבור פתרונות מדידת אנרגיה

ערכת עיצוב ייחוס של Crocus למדידת הספק

מילפיטאס, קליפורניה, 24  במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Crocus Technology Inc, מפתחת חיישני XtremeSense® TMR, הודיעה על השקת פתרון מדידת אנרגיה ברמת דיוק גבוהה עם חישת זרם מבודדת ויציאה דיגיטלית. הפתרון מסוגל למדוד הספק, מתח וזרם תוך בידוד ברמה של 1,820 VPK ביישומי AC או DC. התוצאה היא עיצוב קטן ויעיל יותר ללא שימוש בשנאי זרם גדולים. מדובר בפתרון מיטבי עבור מגוון מכשירים חכמים כגון מוניטורים של אספקת חשמל, מטענים לרכבים חשמליים, מכשירי חשמל ביתיים, בקרת מנוע ותאורה חכמה.

הפתרון מורכב מחיישן זרם מבודד CT430 TMR של Crocus, מיקרו-בקר ATtiny426 של Microchip, מעגל מודפס (PCB), קבצי עיצוב, הקושחה של המיקרו-בקר, רשימת עץ מוצר (Bill of Materials), מדריך למשתמש ותמיכה רלוונטית לצורך תכנון פתרון ניטור כוח תפקודי מלא. הפתרון אומת כדי לוודא קריאה וכימות מדויק של ערכי המתח והזרם לפני חישוב רכיבי ההספק ברמה המיידית וברמת ה-RMS, הספק פעיל ותגובתי, כמו גם גורם הספק. ערכי הספק אלו מאוחסנים באוגרים אליהם ניתן לגשת באמצעות מיקרו-בקר חיצוני עם ממשק SPI. על ידי הורדת מאמץ התכנון של המדידה וחישוב ההספק מכתפי המשתמשים, פתרון המדידה של Crocus מפשט את האפשרות להוסיף יכולות מדידה לכל מכשיר חכם.

המפתח למדידות הספק מדויקות הוא חיישן הזרם CT430 המספק רמת דיוק טובה מ-1% במדידת זרם בטווח הפעולה של -40CO עד +125CO. הוא זמין באריזת SOIC-Wide בגודל 16 ליד, המבטלת את הצורך בשנאי זרם מגושמים ומאפשרת עיצובים קומפקטיים יותר. ניתן להתאים את פתרון ה-CT430 גם עם ממשקי פס שונים כגון I2C, SENT ו-CAN. באמצעות מינוף הפתרון הזה יצרנים ומעצבים יכולים לפתח במהירות יכולות ניטור כוח מדויקות וקומפקטיות עבור המוצרים שלהם. ראו את איור תרשים המערכת להלן עבור ערכת הייחוס של Crocus למדידת הספק.

"היכולת למדוד במדויק כוח ולתקשר את הנתונים הללו בתוך מערכת ממשיכה להיות אתגר עבור מעצבים", אמר טים קאסקה קרוקוס סגן נשיא, מכירות ושיווק. "הפתרון של Crocus, עם חיישן הזרם CT430, מספק דיוק משופר לעומת עיצובים קיימים מבוססי חיישנים מגנטיים. עם פתרון עיצוב מאומת וזמן אספקה ​​של 12 שבועות, לקוחות OEM יכולים לשלב במהירות פתרון מדידת אנרגיה במוצרי הקצה שלהם".

קבצי עיצוב הדרושים לייצור או התאמה אישית של PCB מד צריכת חשמל זמינים להורדה. https://crocus-technology.com/powermeter/.

זמין גם להורדה גם מדריך למשתמש AN136 CT430 Power Measurement, https://www.crocus-technology.com/wp-content/uploads/2022/05/AN136-CT430-Power-Measurement-Module-Rev0.0.pdf.

אודות Crocus Technology

טכנולוגיית Crocus מפתחת ומייצרת חיישנים מגנטיים חדשניים ביותר המבוססים על טכנולוגיית חיישני XtremeSense® TMR  המוגנת בפטנט שלה.

טכנולוגיית החיישנים המגנטיים המשבשת של Crocus מביאה התקדמות משמעותית ב-IoT ובמכשירים חכמים, יישומי אלקטרוניקה תעשייתית, צרכנית, רפואית וכלי-רכב הדורשים דיוק גבוה, רזולוציה גבוהה, ביצועי טמפרטורה יציבים וצריכת חשמל נמוכה. המטה של Crocus נמצא במילפיטאס, קליפורניה. לקבלת מידע נוסף, על טכנולוגיות Crocus  וטכנולוגיית ה- TMR המובילה שלה, בקרו בכתובתhttp://www.crocus-technology.com .

למידע נוסף, צרו קשר:

Crocus Technology
Email: info@crocus-technology.com

תמונת יח"צ המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת:

 

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/f66b8a85-82f7-4bd2-892b-6e901877f1d6

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire