Veza, פלטפורמת אבטחת הנתונים הבנויה על כוח ההרשאה, מכריזה על שותפות עם Google Cloud

 

Veza, פלטפורמת אבטחת הנתונים הבנויה על כוח ההרשאה, מכריזה על שותפות עם Google Cloud

 

ההסכם החדש, ושילוב המוצר, מספקים פתרון אבטחת מידע חדש, ממוקד נתונים, שדורש קודם כל הזדהות ומבוסס על מערכות יחסים ללקוחות Google Cloud

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 19 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Veza, פלטפורמת אבטחת הנתונים הבנויה על כוח ההרשאה, הודיעה שהחברה חתמה על הסכם שותפות עם Google Cloud, כולל שילוב המוצר שמאפשר כעת ללקוחות Google Cloud לרתום את היכולות של פלטפורמת אבטחת הנתונים של Veza לשימוש במרחבי האקו סיסטם מרובה העננים שלהם.

 

Veza, שנחשפה באפריל 2022 לאחר שנתיים של היבנות בחשאי, מאפשרת להבין, לנהל ולשלוט בקלות בהחלטה מי יכול וצריך לבצע איזו פעולה על אילו נתונים. עם השילוב החדש הזה, לקוחות Google Cloud יכולים כעת לגשת ישירות ליכולות של פלטפורמת אבטחת הנתונים מבוססת ההרשאות של Veza, המשולבת עם Google Cloud Policy Analyzer, כדי לזהות, לנהל ולשלוט בזהויות חיצוניות וחשבונות שירות לשירותי Google Cloud (Looker, BigQuery ועוד). שותפות זו מעודדת את מערכת היחסים בין גוגל ל-Veza, שהחלה בשנת 2021 כאשר GV הובילה את ההשקעה מסדרה B ב-Veza והשותף קארים פאריס של GV הצטרף לדירקטוריון Veza.

 

"הענן הופך במהירות לטביעת הרגל העיקרית של ארגונים. על ידי מתן עדיפות והשקעה באבטחה, Google Cloud זכתה למעמד מובדל בשוק", אמר טארון ת‘אקור, מייסד משותף ומנכ"ל Veza. "שילוב המוצר הראשוני בין Veza ל-Google Cloud, שהוצג בפומבי במאי השנה, ב-Google Cloud Security Summit , הוא דוגמה חזקה לאופן שבו מודיעין המבוסס על Authorization Graph של Veza יכול לחזק את אבטחת הנתונים של לקוחות Google Cloud. הוא מראה כיצד ניתן למשוך ישירות תובנות על היחסים בין זהויות לנתונים אל Google Cloud Policy Analyzer, מה שמאפשר ללקוחות לאבטח את הנתונים ב-Google Cloud (Looker, BigQuery, Google Storage Buckets וכדומה) אליהם לזהויות מרובות עננים (AD, Azure AD, Okta וכדומה) יש הרשאות ונתונים מרובי עננים (AWS, Snowflake וכדומה) שאליהם ניגשים באמצעות זהויות של Google Cloud".

 

"אבטחה של סביבות ענן ונתונים מפני פשעי סייבר ואיומים נמצאים בראש סדר העדיפויות של ארגונים ברחבי העולם", אמר סוניל פוטי , מנכ"ל וסגן נשיא, אבטחת ענן, Google Cloud. "עם הפלטפורמה של Veza שזמינה כעת לצד התשתית המאובטחת והגלובלית של Google Cloud, לקוחות יוכלו לפרוס במהירות את הפתרונות שהם צריכים כדי להבין, לשלוט ולנקוט פעולה בצורה מאובטחת וטובה יותר על הנתונים שלהם בסביבות מרובות העננים שלהם".

 

פלטפורמת אבטחת הנתונים של Veza אוספת נתוני זהות מבני אדם, חשבונות שירות וישויות IAM בענן, ונתוני הרשאות מאפליקציות ומערכות נתונים, ומעניקה לארגונים פאנל בקרה מרכזי בגישה של תוכנה כשירות להמחיש, לנהל ולשלוט בבקרות הגישה לנתונים באמצעות Authorization Graph של Veza. Veza משתלבת עם ספקי זהות בענן, תוכנות כשירות, אפליקציות מותאמות ומערכות נתונים, ומתרגמת הרשאות מוגדרות למערכת לשפה עסקית משותפת, מובנת לאדם, המוצגת בפלטפורמה כהרשאות יעילות. הפלטפורמה מביאה גישה חדשנית לאבטחת מידע בכך שהיא מאפשרת לארגונים לטפל בתרחישי השימוש העיקריים באבטחת המידע על פני סקירות והסמכות גישה לאפליקציות תוכנה כשירות ומערכות נתונים, ניהול גישה מועדפת לנתונים ואפליקציות, אבטחה ומשילות באגמי נתונים, ניהול זכויות בענן, ועוד הרבה יותר. היא מספקת תובנות עם עדיפות, מספקת תזרימי עבודה להגדרת גישה, ומעניקה המלצות מובילות לפעולה לתיקון חשבונות בהם יש הרשאות יתר. בכך היא מאפשרת לצוותי האבטחה וה-IT לתקן חריגות ולבצע התאמות בהרשאות הארגון שלהם כדי להגן מפני תוכנות כופר ופריצות אחרות לנתונים.

 

כשארגונים ממשיכים להסתגל לדרישות המתפתחות של עבודה היברידית מרחוק ובמשרד, סביבות מרובות עננים ועננים היברידיים - אלה שמשתמשים במספר ספקים של מערכות נתונים, אפליקציות, מחשוב ותשתית שונות - הופכות לנורמה. לפי  Flexera 2022 State of the Cloud Report, 89% מהחברות שנסקרו משתמשות בריבוי עננים, כאשר רק 2% פועלות בעננים פרטיים יחידים ו-9% בעננים ציבוריים יחידים. מגמה זו מובילה לרשת מבוזרת של נתונים, יחסים ונקודות גישה שמשתנה כל הזמן ומקשה על המעקב והאבטחה.

 

ל-Veza ול- Google Cloud יש כבר מספר לקוחות משותפים הפרוסים בתעשיות של תוכנות SaaS, טכנולוגיית שיווק ומדיה, כולל Vox Media.

 

"כדי לתמוך בצמיחה של Vox Media ובהגדלת פעילות המיזוגים והרכישות מבלי לפגוע באבטחה, עלינו להבטיח שבכל המשרדים שלנו למשתמשים הנכונים תהיה גישה רק לנתונים שהם צריכים גישה אליהם, ושיש לנו נראות מלאה לגבי מה שהם יכולים לעשות עם הנתונים האלה", אומר אטיב אחמד, מנהל בכיר, תשתיות IT, Vox Media. "עם Veza ו-Google Cloud שעובדים יחדיו, הצלחנו לנהל בצורה חלקה את בקרות הגישה לנתונים שלנו עבור המיזוג הגדול ביותר שלנו עד כה, ולהפוך את היקף הרשאות הזהות לנתונים למהודק יותר גם כאשר טביעת הרגל שלנו ב-Google Cloud וטכנולוגיות אחרות גדלה".

 

"המתנות הגדולות ביותר של ריבוי העננים והשינוי הארכיטקטוני הדורי של מערכות הנתונים המודרניות הן גם הסיכונים הגדולים ביותר שלהן: אבטחת נתונים, יכולת התאמה, גמישות ושיתוף פעולה חלק", אומר ת‘אקור. "כאשר ארגונים מאפשרים לעובדים לעבור מענן אחד למשנהו כדי למנף נתונים על פני כל האקו סיסטם מרובה העננים שלה, הם מטפחים צמיחה, מאפשרים יותר חוכמה ומקדמים זריזות. עם זאת, באפליקציות ובמערכות נתונים כאלה יש יותר חורים והן ונמצאות בסיכון מוגבר לפשעי סייבר ותוכנות כופר. בנינו את Core Authorization Platform של Veza במיוחד לסביבות עבודה מרובות עננים כך שארגונים יוכלו ליישם מדיניות ניהול גישה חזקה - Veza מעריכה באופן רציף את המדיניות הזו ומאפשרת תזרימי עבודה ממוכנים עבור סקירות גישה, הסרת גישה אוטומטית עבור שילובים רעילים ומיושנים, ומקלה על הענקת ובקשות גישה עבור כל אפליקציה, נתונים ושירות".

 

ל-Veza ול- Google Cloud יש כבר מספר לקוחות משותפים הפרוסים בתעשיות של תוכנות SaaS, טכנולוגיית שיווק ומדיה, כולל Vox Media.

למידע נוסף

פסגת אבטחת הענן של Google - שיטות עבודה מומלצות להגדרה ואכיפה של מדיניות בסביבת Google Cloud שלך

* קישור למצגת

*קישור לסרטון

 

Veza for Google Cloud demo
Veza for Google Cloud
Veza לניסיון חינם - הירשמו כאן

אודות Veza

Veza היא פלטפורמת אבטחת מידע הבנויה על כוח ההרשאה. הפלטפורמה שלנו נבנתה במיוחד עבור סביבות היברידיות מרובות עננים כדי לעזור לכם להשתמש ולשתף את המידע  שלכם בבטחה. Veza מאפשרת להבין, לנהל ולשלוט בקלות במי שיכול וצריך לבצע איזו פעולה על אילו נתונים. אנו מארגנים מטא נתונים של הרשאות בין ספקי זהות, מערכות נתונים, ספקי שירותי ענן ואפליקציות - והכל כדי להתמודד עם אתגרי אבטחת המידע הקשים ביותר של העידן המודרני. החברה, שנוסדה בשנת 2020, ממומנת על ידי משקיעים מהשורה הראשונה כולל Accel, Bain Capital, Ballistic Ventures, Blackstone, GV, Norwest Venture Partners ו-True Ventures.

למידע נוסף, אנא בקרו אותנו בכתובת veza.com  או עקבו אחרי Veza בלינקדאין או בטוויטר @vezainc.

ליצירת קשר

Aircover PR
veza@aircoverpr.com

 

מקור: Veza

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire