אדאלום מכריזה על ממשל המידע הארגוני מבוסס הענן מהדור הבא

אדאלום משתפת פעולה עם Salesforce.com כדי לספק ממשל, ציות ואבטחת מידע ארגוניים מיוחדים "כשירות"

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 2 באוקטובר 2014 (Marketwired):

 

אדאלום הודיעה היום על הצטרפותה לתוכנית השותפים של salesforce.com כדי להביא אבטחת מידע ארגונית מבוססת ענן ל-Salesforce. אדאלום תספק את שירות ממשל המידע הארגוני שלה ללקוחות בענפים הנתונים לרגולציה שמשתמשים ב-Salesforce לעבודה משותפת כלל ארגונית.

"אדאלום מעצימה עכשיו את הלקוחות של Salesforce באמצעות המומחיות שלנו בענף והרקורד המוכח בהספקת כלי אבטחת מידע, ממשל וגילוי אלקטרוני (eDiscovery) ללקוחות בענפים הנתונים לרגולציה", אמר אסף רפפורט, מנכ"ל אדאלום. "Salesforce כפופה לאותן דרישות ציות לרגולציה כמו כל צורה אחרת של תקשורת עסקית. אדאלום יכולה לעזור לחברות ללכוד, לנהל, לארכב ולאחזר תקשורות שנשלחו באמצעות שירותי תקשורת עסקית".

 

Adallom for Salesforce עוזרת למשתמשים לבקר, לנתח, לארכב ולאבטח באופן חלק פעולות Salesforce, כגון אחסון קבצים, פוסטים, פתקים, הערות, שיתוף תוכן, הודעות פרטיות, סקרים או שינויים באמצעי בקרת גישה והרשאות משתמשים. באמצעות אדאלום, הלקוחות יכולים להגן על תקשורת של עובדים ופעולות עבודה משותפת שמתאימות למדיניות ציות שהוגדרה מראש או מהוות סיכון לארגון.

 

"חברות מעוניינות לשנות את אופן הקשר שלהן עם לקוחות, שותפים ועובדים כדי לשגשג בעולם המקושר של היום", אמר רון הדלסטון, סגן נשיא בכיר, AppExchange גלובלי ותוכנית השותפים, salesforce.com. "באמצעות הגדלת העוצמה של Salesforce1 Platform, אדאלום מספקת ללקוחות את טכנולוגיות הענן החברתיות, הניידות והמחוברות המוכחות כדי להאיץ את ההצלחה העסקית".

 

Adallom for Salesforce זמינה עכשיו ב-AppExchange בכתובת www.appexchange.com.

למידע נוסף על אדאלום, בקרו בבקשה באתר www.adallom.com

 

אודות Salesforce AppExchange

Salesforce AppExchange הוא השוק המוביל בעולם של אפליקציות ארגוניות שמעצים חברות למכור, לתת שירותים, לשווק ולפעול באינטרנט של הלקוחות. עם יותר מ--2,200 אפליקציות של שותפים ויותר מ-2.4 מיליון התקנות אצל לקוחות, זה המקור המקיף ביותר של אפליקציות ענן חברתיות, ניידות ומחוברות לעסקים.

 

Salesforce, Salesforce1, AppExchange ואחרים הם בין סימני המסחר של salesforce.com, Inc..

 

אודות אדאלום

 

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, היא חלוצה בממשל מידע בענן שמתמקדת בפיתוח האופן שבו ארגונים מנהלים ומאבטחים מידע ביישומי ענן. אדאלום זמינה בענן פרטי או כפתרון מבוסס תוכנה כשירות. אדאלום נתמכת על ידי חברות הון הסיכון מהמעלה הראשונה Index Ventures ו-Sequoia Capital. למידע נוסף על אדאלום, בקרו ב-Adallom.com

מידע ליצירת קשר

איש קשר למדיה:
Mike Spinney
CHEN PR for Adallom
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED