קודי פטריק מונה למנהל מכירות ישיר של OEM בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

קודי פטריק מונה למנהל מכירות ישיר של OEM בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

טמקולה, קליפורניה, 16 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי שמחה להודיע כי קודי פטריק (Cody Patrick ) מונה למנהל המכירות הישירות של OEM עבור Nikkiso ACD, חלק מיחידת המשאבות הקריוגניות של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso

.

קודי הוא בוגר תוכנית ההפצה התעשייתית של מכללת A&M  להנדסה של טקסס. השילוב של השכלתו וניסיונו עם משאבות קריוגניות לשוק הגזים התעשייתיים, הופכים אותו למתאים היטב לסייע בהגדלת השוק האמריקאי. הוא ינהל ויפתח אסטרטגיות והזדמנויות עסקיות וכן יסייע בפיתוח תוכניות הכשרה והדרכה עבור לקוחות הקבוצה. קודי יישב ביוסטון וידווח לאיאן גאת‘רי, מנהל קו העסקים של יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

 

"בהתחשב בהתלהבותו ובהבנתו של קודי את שוק המשאבות הקריוגניות, אנו נרגשים לצרף אותו לקבוצה", אמר דריל לאמי, נשיא ומנכ"ל יחידת המשאבות של הקבוצה. "אנו מצפים לתמיכתו בהמשך פיתוח ההזדמנויות בשוק זה".

 

עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה את מחויבותה להיות נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE