מרי קיי חוגגת נטיעת יותר מ -1.2 מיליון עצים ברחבי העולם

מרי קיי חוגגת נטיעת יותר מ -1.2 מיליון עצים ברחבי העולם

 

דאלאס, 8 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

כאשר מנהיגים עולמיים מתכנסים בוועידת שינוי האקלים של האו"ם (COP 27) החודש, Mary Kay Inc, תומכת גלובלית בקיימות תאגידית ובניהול, הודיעה על השלמת פרויקט ייעור מחדש של 69 דונם כדי להחיות את אזור ניהול חיות הבר אקונפינה קריק בפלורידה בשותפות עם קרן Arbor Day. עד כה, מרי קיי נטעה יותר מ -1.2 מיליון עצים עם שותפים ברחבי העולם.

 

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20221108005288/en

 

בשיתוף פעולה עם מחוז ניהול המים של צפון-מערב פלורידה, קרן Arbor Day ומרי קיי חברו יחד כדי לשתול 43,000 אורן לונגליף שיסייעו בהגנה על משאבי מים קריטיים במחוז ביי פלורידה. היתרונות העיקריים של פרויקטים סביבתיים ומגוון ביולוגי כוללים:

 

*שיקום ושימור המקור העיקרי של מי שתייה במחוז ביי, פלורידה

*שתילה מחדש של מיני עצים מקומיים כדי להחזיר את האזור הזה למצבו הטבעי

*שיפור בית הגידול של חיות הבר באזור, כולל צבאים, שליו בובוויט, סנאים שועלים של שרמן וצבי גופר

 

"שותפים כמו מרי קיי עוזרים לנו להשיג את קנה המידה הגלובלי הדרוש כדי להניע השפעה משמעותית באמצעות עצים", אמר דן לאמב, מנכ"ל קרן Arbor Day. "אנו אסירי תודה על תרומתם למשימה שלנו ומצפים לטפל בנושאים בוערים כמו בירוא יערות ושיקום מערכות אקולוגיות יחד גם בעתיד".

 

קרן Arbor Day  מעריכה* כי ההשפעה על פני 40 שנה תביא ל:

 

*57,387.3 טון מטרי של פחמן דו-חמצני נטו

*165.6 טון זיהום אוויר הוסרו

*2,455,300 גלונים של גשמים יורטו

 

"עצים הם באמת הדבר הקרוב ביותר שיש לכוכב הלכת שלנו לגיבורי-על", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של Mary Kay Inc. "הם סופגים פחמן, משפרים את איכות המים ומייצרים חמצן חיוני. הכוחות שלהם הם ללא תחרות, וזו הסיבה ש- Mary Kay Inc משקיעה כל כך הרבה בפרויקטים של ייעור מחדש ברחבי העולם".

 

מוקדם יותר השנה, מרי קיי פרסמה גם דו"ח המפרט את השותפות ארוכת השנים שלה עם Arbor Day Foundation. יחד, Mary Kay Inc.  וקרן Arbor Day  נטעו יותר מ-1.2 מיליון עצים ברחבי העולם, מה שהשפיע באופן מדיד על מערכות אקולוגיות חיוניות של יערות.

 

כדי לקרוא עוד על מחויבותה של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainability והורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של Mary Kay: העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא.

 

*אומדני השפעה שנעשו באמצעות i-Tree, חבילת תוכנה חדשנית שעברה ביקורת עמיתים משירות היערות של USDA המספקת ניתוח ייעור עירוני וכפרי וכלי הערכת הטבות.

 

אודות Arbor Day Foundation

 

קרן Arbor Day, שנוסדה בשנת 1972, גדלה והפכה לארגון החברות הגדול ביותר ללא מטרות רווח המוקדש לנטיעת עצים, עם יותר ממיליון חברים, תומכים ושותפים מוערכים. במהלך 50 השנים האחרונות, כמעט 500 מיליון עצי קרן Arbor Day  ניטעו בשכונות, קהילות, ערים ויערות ברחבי העולם. החזון שלנו הוא להוביל לעבר עולם שבו עצים משמשים לפתרון בעיות קריטיות להישרדות.

 

כאחת מקרנות השימור הפועלות הגדולות בעולם, קרן Arbor Day, באמצעות חבריה, שותפיה ותוכניותיה, מחנכת ומערבת בעלי עניין וקהילות ברחבי העולם לערב את עצמם במשימתה לשתול, לטפח ולחגוג עצים. מידע נוסף זמין בכתובת arborday.org.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ראו את הגרסה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221108005288/en/

 

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc.
Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.comמקור: Mary Kay Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire