ReWalk Robotics ממנה את דבורה דיסנזו למועצת המנהלים שלה

קריירה מצטיינת בענף המכשירים הרפואיים; לשעבר מנהלת העסקים הראשית של Philips Healthcare

 

 

יוקנעם עילית ומרלבורו, מסצ'וסטס, 16 בספטמבר 2015 (GLOBE NEWSWIRE):

 

ReWalk Robotics Ltd. (Nasdaq:RWLK), המפתחת והיצרנית המובילה בעולם של שלדים חיצוניים, הודיעה היום שדבורה דיסנזו ( Deborah DiSanzo ) מונתה למועצת המנהלים שלה, בתוקף מיידי.

 

"אנחנו מאוד שמחים לקבל את פניה של דבורה דיסנזו למועצת המנהלים שלנו ולהיעזר במומחיות שלה כמנהלת מנוסה במכשירים רפואיים ומובילה בענף שלנו כשאנו פועלים להרחיב את פעילות המסחור של השלד החיצוני של ReWalk ולבנות ערך לבעלי המניות", אמר לארי ג'ניסקי, מנהל עסקים ראשי.

 

"דבורה היא מובילה מכובדת בענף והעומק של המומחיות התפעולית הגלובלית שלה יביא תובנות בעלות ערך כשאנו מבקשים להרחיב את הנוכחות הגלובלית שלנו ולהביא את התקווה לשוב וללכת  ליותר אנשים ברחבי העולם. עושר הניסיון של דבורה יוסיף נקודת מבט חשובה למועצת המנהלים שלנו כש-ReWalk Robotics ממשיכה להיות ממוצבת להצלחה מסחרית גלובלית. אני בטוח שדבורה תתרום תרומה משמעותית ומיידית למועצת המנהלים הנכבדה שלנו", הוסיף ג'ף דייקאן, יו"ר מועצת המנהלים של ReWalk.

 

דבורה דיסנזו אמרה: "אני גאה הצטרף ל-ReWalk בנקודה זאת של מסעה, כשהחברה מקדמת את פעילות המסחור שלה כדי לשנות את החיים של עוד הרבה אנשים עם נכויות בגפיים התחתונות. אני מצפה לעבודה עם הנהלת ReWalk ועם עמיתיי הנכבדים במועצת המנהלים כדי להרחיב את תחום ההגעה של השלדים החיצוניים של ReWalk ברחבי העולם".

 

לדבורה דיסנזו הייתה קריירה מצטיינת בענף המכשירים הרפואיים. בין 2012 ו-2014 דבורה הייתה מנהלת העסקים הראשית של Philips Healthcare. קודם לכן ב-Philips Healthcare, היא הייתה מנהלת העסקים הראשית של טיפול במטופלים ומידע קליני (PCCI), מנהלת העסקים הראשית של מידע רפואי וניטור מטופלים ומנהלת כללית של ניטור מטופלים. דבורה הצטרפה לפיליפס ב-2001 כשפיליפס רכשה את קבוצת הפתרונות הרפואיים של אג'ילנט. יש לה תואר B.S. מקולג' מרימק ותואר M.B.A מקולג' בייסבון.

 

מידע צופה פני עתיד

 

בנוסף למידע היסטורי, ההודעה לעיתונות הזאת כוללת "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995, בסעיף 27A של חוק ניירות הערך 1933 ובסעיף 21E של חוק הבורסות לניירות ערך 1934. מידע צופה פני עתיד זה עשוי לכלול תחזיות לגבי הביצועים העתידיים של ReWalk, ובמקרים מסוימים ניתן לזהות אותו באמצעות מילים כמו "צופה", "מניחה", "מאמינה", "ממשיכה", "יכולה", "אומדת", "מצפה", "מתכוונת", "עשויה", "מתכננת", "פוטנציאלי", "חוזה", "עתיד", "מעוניינת" ומונחים או צירופי מילים דומים. המידע הצופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על הציפיות הנוכחיות של ההנהלה, שנתונות לאי ודאות, סיכונים ושינויים בנסיבות שקשה לחזות ורבים מהם מחוץ לשליטה של ReWalk. גורמים חשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל של ReWalk יהיו שונות באופן מהותי מאלה המצוינות במידע הצופה פני עתיד כוללים, בין היתר: הציפיות של ReWalk לגבי צמיחה עתידית, כולל היכולת שלה להגדיל את המכירות בשווקים הג"ג הקיימים שלה ולהתרחב לשווקים חדשים; היכולת של ReWalk לשמור על ולהגדיל את המוניטין שלה ואת הקבלה בשוק של המוצרים שלה; היכולת של ReWalk להשיג שיפוי ממשלמים צד שלישי עבור המוצרים שלה; הציפיות של ReWalk לגבי תוכנית המחקר הקליני והתוצאות הקליניות שלה; היכולת של ReWalk לשפר את המוצרים שלה ולפתח מוצרים חדשים; היכולת של ReWalk לקיים הגנה מספיקה על הקניין הרוחני שלה ולהימנע מהפרת זכויות הקניין הרוחני של אחרים; היכולת של ReWalk לקבל ולשמור על אישורים רגולטוריים; היכולת של ReWalk לשמור על הקשרים עם לקוחות קיימים ולפתח קשרים עם לקוחות חדשים; וגורמים אחרים שנדונים תחת הכותרת "גורמי סיכון" בדוח השנתי האמריקני על גבי טופס 20-F עבור השנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2014 שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך ב-27 בפברואר 2015 ומסמכים אחרים שהוגשו או סופקו לרשות האמריקנית לניירות ערך. כל מידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת נכון רק לתאריך שלה. גורמים או אירועים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל של ReWalk יהיו שונות  מהמידע הכלול בזאת עשויים להופיע מעת לעת, וזה לא אפשרי מבחינת ReWalk לחזות את כולם. פרט למה שמחייב החוק, ReWalk לא נוטלת על עצמה שום התחייבות לעדכן בפומבי מידע צופה פני עתיד כלשהו, בין אם כתוצאה ממידע חדש, התפתחויות עתידיות או אחרת.

אודות  ReWalk Robotics Ltd.

ReWalk Robotics Ltd. מפתחת, מייצרת ומשווקת שלדים חיצוניים רובוטיים לבישים לאנשים עם פגיעה בחוט השדרה. המשימה של ReWalk היא לשנות באופן יסודי את הבריאות וחוויות החיים של אנשים עם שיתוק בגפיים התחתונות. ReWalk הוקמה ב-2001 ויש לה מטות בארה"ב, ישראל וגרמניה. למידע נוסף על המערכות של ReWalk, בקרו בבקשה באתר http://www.rewalk.com

 

ReWalk(R) הוא סימן מסחר רשום של ReWalk Robotics Ltd. בישראל.

 

ליצירת קשר:

משקיעים:

         Lisa M. Wilson

         President

         In-Site Communications, Inc.

         Investor Relations

         Tel: (212) 452-2793

         lwilson@insitecony.com

 

מדיה:

         Jennifer Wlach

         Mercury LLC

         Tel: (202) 551-1454

         jwlach@mercuryllc.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE