iTi Tropicals, Inc. חושפת אתר אינטרנט חדש שמיועד לשפר את חוויית הלקוח, מתן המידע והשירות

יש בו מראה חדש, שימושיות משופרת וסרטון של 90 שניות "הכירו אותנו"

לורנסוויל, ניו ג'רזי, 9 באוקטובר 2015, (Marketwired ):

 iTi Tropicals, Inc. (iTi), הספקית המובילה של תרכיזי ומחיות פירות טרופיים ואקזוטיים בצפון אמריקה, הודיעה היום על ההשקה של אתר אינטרנט חדש www.ititropicals.com שנוצר כדי לספק חוויית משתמש משופרת, משאב מידע והיצע שירותים. באתר, שהוא שדרוג טכנולוגי משמעותי, יש עיצוב גרפי חדש, ניווט ופונקציונליות משופרים וסרטון חדשני על החברה.

האתר המחודש, המתמקד בשימושיות אופטימלית וסגנון עכשווי, משקף את המשימה המתמשכת של החברה לעמוד איתן בחזית החדשנות. המטרות העיקריות הן להציע למשתמש קלות ניווט אופטימלית ומשיכה ויזואלית. העיצוב הגרפי הכולל נועז, מבריק ומודרני, עם צבעים חיים וצילום אמנותי שמפיחים חיים במוצרים. האתר, שנבנה כדי לאפשר חווייה אינטראקטיבית חלקה, נוצר כדי שהמשתמשים יוכלו  לבקר בקלות, למצוא במהירות את המידע שהם מחפשים ומייד לפעול לפיו באמצעות מגוון טפסים ופונקציות מקוונים. כל המידע זמין בקלות כולל דוגמאות של מוצרים ועובדות עליהם, הרקע של החברה והחדשות שלה, משאבים ללקוחות ואפילו הזדמנויות תעסוקה.

"נוסדנו ב-1988 לפני האינטרנט ואנחנו מסתגלים מוקדמים לטכנולוגיה כבר קרוב לשלושה עשורים", אמר גרט ואן מאנן, נשיא iTi Tropicals. "האתר החדש שלנו הוא היוזמה האחרונה שלנו לספק ללקוחותינו מידע קריטי לעסק, מוצרים ושירותים באופן היעיל ביותר".

הסרטון החדש על חברת iTi, שמופעל בו זמנית באתר, הוא סרט של 90 שניות בסגנון אנימציה שנועד להעביר את התרבות של החברה ולספק סקירה קצרה על ההיסטוריה שלה, המבנה הארגוני, המוצרים והשירותים. הסגנון הגרפי, שמשקף את האתר, נקי, אלגנטי ועכשווי. התוכן נוצר במיומנות כדי להעביר את הסיפור של iTi באופן שהוא אינפורמטיבי ומרתק. הקריינות היא של הנשיא גרט ואן מאנן, והקהל לומד ממקור ראשון איך החזון הייחודי שלו, המשימה של החברה ולהט אישי תומכים בהצלחה העסקית של הלקוחות של iTi.

"iTi Tropicals היא לא מתווכת. אנחנו סוחרים מחויבים לחלוטין שעומדים מאחורי המוצרים שלנו במאה אחוז", אמר ואן מאנן. "באופן פעיל לאורך כל התהליך, ממקור הפירות עד הרכיבים המוגמרים, אנחנו יוצרים שותפויות לטווח ארוך עם בסיס יציב של אמון ונאמנות שמופגן באופן כולל".

סוכנים או מתווכים משמשים כמתווכים בין מגדלים ויצרנים. iTi היא סוחרת שפועלת באמצעות מודל עסקי שונה לחלוטין. בפשטות, היא הבעלים של המוצר, ויש לה אינטרס שמבטיח שלקוחותיה יקבלו את המרכיבים והשירות הטובים ביותר שקיימים בכל העולם. יתר על כן, ההשקעה הכי גדולה של iTi היא מחקר ופיתוח ולחברה יש מחלקות מו"פ ואבטחת איכות ייעודיות משוכללות משלה.

"השיפוץ הכללי של אתר האינטרנט שלנו הוא רק השלב הראשון בתוכנית שלנו להעלות את רמת המחויבות שלנו ללקוחות על ידי כך שנציע בעקביות את  החידושים העדכניים בטכנולוגיות, מוצרים ושירותים", אמר ואן מאנן. "אנחנו מעודדים את הלקוחות שלנו לעקוב אחרי ההתפתחויות החדשות המלהיבות שיגיעו בקרוב".

אודות iTi Tropicals

iTi Tropicals Inc., מובילה בקטגוריית מוצרי הפירות הטרופיים האקזוטיים, היא חברה עצמאית שהמטה שלה בלורנסביל, ניו ג'רזי. מאז 1988 iTi Tropicals התפתחה והפכה לספקית אמריקנית מובילה של פירות טרופיים מעובדים. iTi מחזיקה מלאי נרחב של מחיות, מיצים ותרכיזים של פירות טרופיים ואקזוטיים, גם קפואים וגם באריזות אספטיות. העסק היחידי של החברה הוא לייבא מרכיבים טרופיים באיכות גבוהה מיצרנים ברחבי העולם שעומדים בתקני האיכות שלה. המוצרים של iTi כוללים מי קוקוס, שמנת קוקוס, בננות, גויאבות, פפאיה, מנגו, פסיפלורה, אסאי, אסרולה, מנגוסטין, תמר הודי ופרי הדרקון.

איש קשר:
Aurelky Muro
iTi Tropicals, Inc.
+1 609-986-2711
aurelky.muro@ititropicals.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED