IIX מקבלת 26 מיליון דולר בסבב גיוס הון שני כדי להאיץ את הצמיחה הגלובלית

משקיעי הון סיכון מובילים מכירים בהזדמנויות של קונסול, פלטפורמה ארגונית חדשנית של תוכנה וחיבור הדדי

סנטה קלרה, קליפורניה, 17 בנובמבר 2015 (GLOBE NEWSWIRE) :

IIX Inc., חברת החיבור ההדדי הגלובלי המוגדר על ידי תוכנה, הודיעה היום שהבטיחה 26 מיליון דולר בסבב גיוס הון שני. Formation 8 הובילה את הסבב הזה עם השתתפות מתמשכת של New Enterprise Associates (NEA). משתתפים גם משקיעי הטכנולוגיה החשובים דרו פרקינס, רג'יב ראמאסוואמי ו-AME Cloud Ventures (שהושקה על ידי המייסד השותף של יאהו! ג'רי יאנג).

החברה תשתמש בהון מסבב הגיוס השני להמשך הגדלת מספר העובדים שלה, הרחבת בסיס הלקוחות שלה בצפון אמריקה ואזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, והאצת ההתרחבות שלה באזור אסיה פסיפיק.

ההון הנוסף הזה מגיע חודשיים בלבד אחרי ש-IIX חשפה את קונסול (Console), פלטפורמת תוכנה ארגונית אוטומטית לחלוטין שמציגה את הרעיון החדש Interconnection 2.0. הפלטפורמה מאפשרת לחברות לעקוף את האינטרנט הציבורית ולהתחבר ישירות לסביבה גלובלית של ספקי תשתית ענן, ספקי תוכנה כשירות ושותפים קריטיים לעסק אחרים פשוט באמצעות לחיצת על לחצן.

הממשק של תוכנת קונסול המאובטחת דומה לפלטפורמה של רשת חברתית. קונסול מאפשרת שיתוף פעולה וחיבורים ישירים בין עסקים, בדומה לאופן שבו פלטפורמות חברתיות אחרות מאפשרות לאנשי מקצוע להתקשר באופן ישיר. קונסול מוציאה את כל מורכבות ההגדרות של שכבה 2 ושכבה 3 כדי שהארגון יחבר את הרשת שלו באופן פרטי וישיר עם אחרים.

"הגידול בשירותי ענן יצרה אצל עסקים צורך לגשת אל לקוחות, ספקים ושותפים באופן מהיר ובטוח יותר, בלי להיות תלויים באינטרנט הציבורית", אמר אל בורגיו, מייסד ומנכ"ל IIX. "אנחנו ממלאים את הצורך הזה על ידי הכנסת עידן Interconnection 2.0, ומציידים ארגונים בפלטפורמה שקופה ואוטומטית לחלוטין לחיבור ישיר עם ספקי ענן כמו ZenDesk, Box, LinkedIn, Amazon Web Services, Microsoft Azure ו-Google Cloud Platform".

סבב גיוס ההון האחרון הזה מביא את סך כל ההון שגייסה IIX לכ-65 מיליון דולר, הכולל חוב ומניות. החברה צמחה במהירות מאז השלמת סבב גיוס ההון הראשון שלה ב-2014, ומפעילה עכשיו משרדים בארה"ב, קנדה, בריטניה ואוסטרליה, וגם נוכחות גלובלית של קישור הדדי שכוללת 150 נקודות נוכחות (PoPs) בכל העולם.

"באופן מסורתי חיבור הדדי היה רעיון שהעלויות והמורכבות מנעו יישום מוצלח שלו", אמר ג'ים קים, שותף מייסד של Formation 8. "אנחנו שמחים שקונסול מסירה את המחסומים האלה עם הפתרון האינטואיטיבי שלה שמיועד לאפשר את המעבר של הארגון לשירותי ענן וטכנולוגיות אחרות. Formation 8 ממשיכה בתמיכתה האיתנה באנשים המוכשרים של קונסול ובמאמציהם לספק פתרונות שמוגדרים על ידי השוק".

כדי להבטיח חדשנות מתמשכת ותמיכה בלקוחות, החברה יצרה לאחרונה את תוכניות השותפים של קונסול, שכוללות מפעילי מרכזי נתונים, ספקי שירותי רשתות וחברות טכנולוגיה מובילים בענף. "עם ריבוי בעיות האבטחה והביצועים, האינטרנט הציבורית נעשתה מקום יותר ויותר פגיע לשיתוף פעולה בין ארגונים והספקת שירותים", אמר שיריש סאתיה, שותף כללי ב-Formation 8. "פלטפורמת הדור הבא של קונסול היא המסגרת לאופן שבו עסקים מתחברים, מתקשרים ועושים עסקאות באופן בטוח בכלכלה של ענן תחילה".

החברה גם הודיעה היום שג'ים קים הצטרף למועצת המנהלים של IIX. ג'ים הוא שותף מייסד של Formation 8. לפני Formation 8 ג'ים היה שותף כללי ב-Khosla Ventures, שם הוביל השקעות והקים חברות טכנולוגיה במגוון של ענפים, ביניהם טכנולוגיית המידע, חומרה וטכנולוגיות מגוונות. לפני Khosla Ventures, ג'ים היה שותף בכיר ב-CMEA Capital. ג'ים התחיל את הקריירה שלו בקבוצת המימון המובנה של GE Capital שם עבד במגוון של מימונים בתחומי טכנולוגיית המידע ותקשורת לפני שהצטרף לצוות של מימון אנרגיה ופעל להגדלת התיק שלהם לנכסים בשווי 15 מיליארד דולר. ב-GE ג'ים היה מייסד שותף של היוזמה GE Ventures והוביל השקעות ב-China High Speed Transmission, ComScore, A123 Systems, Danger ומספר חברות בשלב מאוחר יותר במגזרי טכנולוגיה מגוונים.

אודות IIX

IIX היא חברת חיבור הדדי גלובלי המוגדר על ידי תוכנה, שהמטה שלה בעמק הסיליקון של קליפורניה. פלטפורמת קונסול של החברה מאפשרת חיבור הדדי ניתן לתכנות בין רשתות שמאפשר ללקוחות להשיג יותר שליטה, לשפר את האבטחה, למטב את ביצועי הרשת ולהרחיב את ההגעה של הרשת ברחבי העולם. במרץ 2015 IIX רכשה את IX Reach Limited, והרחיבה עוד את נוכחות החיבור ההדדי הגלובלי שלה ליותר מ-150 נקודות נוכחות (PoPs) ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון. IIX היא חברה פרטית ובין המשקיעים New Enterprise Associates (NEA), Formation 8, DOT Capital, AME Cloud Ventures ודרו פרקינס. למידע נוסף, בקרו באתר www.iix.net.

אודות קונסול

Console Inc., חברה של IIX, נוצרה כדי לשנות את האופן שבו ארגונים ועסקים מתחברים ללקוחות, הספקים והשותפים שלהם. הפלטפורמה הארגונית של תוכנה וחיבור הדדי של קונסול מאפשרת שיתוף פעולה גלובלי רשת לרשת וארגון לארגון. הפלטפורמה של קונסול מספקת אבטחת רשת משופרת, ביצועים משופרים וחיבור ישיר מהיר יותר עסק לעסק. למידע נוסף, בקרו באתר http://www.console.to.

Walker Sands
312-651-4024
Will.Kruisbrink@walkersands.com
iMiller Public Relations
+1.866.307.2510
console@imillerpr.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE