התאחדות בולאי ישראל מפרגנת - בולאי השנה

חברת דואר ישראל בחרה בזהר נוי לבצע את עבודת יחסי הציבור של התערוכה הבינלאומית "ישראל 2010". הוטל עליו לקדם את מוצרי השירות הבולאי שהונפקו לקראת התערוכה,  ולמשוך אליה קהל מבקרים רב ככל האפשר.  

 

התקשורת הישראלית ודעת הקהל הכללית אינם מעריכים כיום את התחביב שלנו באותה מידה בה הוערך לפני 20 או 30 שנה. לא קל לאיש יחסי ציבור הפועל במסגרת חברת פרסום ענקית או קטנה, טוב ככל שיהיה, להצליח במשימה.

 

בכישרון יוצא דופן, במאמץ כביר, ובהשקעה רבה של זמן – עורר זהר את תודעת הבולאות בקרב מגוון גדול של כלי תקשורת. הוא הכין סדרת ידיעות מכוונות היטב בעזרתן הצליח לחדור אל מספר ערוצי טלוויזיה, לתוכניות רדיו שונות, לעיתונות הארצית והמקומית, ולמדיה המקוונת. בכתבות הרבות שיזם הוצגו בפני הקהל הרחב המוצרים המעניינים של השירות הבולאי, והופיעו מציגים בכירים ואספנים מן השורה, ילדים ומבוגרים כאחד. פעולות מוצלחות אלו הביאו לחשיפה ללא תקדים של פניה המגוונות  והחיוביות של הבולאות בישראל.

 

זהר הוכיח שהידע  הבולאי וההיכרות העמוקה עם כל רבדיה של הבולאות בישראל תורמים רבות להצלחת משימת יחסי הציבור. אנו מקווים שהוא הצליח לשכנע את הנהלת הדואר ואת השירות הבולאי שעדיף גם בעתיד ליחצן את המוצרים ואת התחביב בכפיפה אחת. 

 

על תרומה זאת לקידום הבולאות, ולחיזוק שיתוף הפעולה החיוני והפורה עם השירות הבולאי, החליט וועד התאחדות בולאי ישראל להעניק לזהר נוי את תעודת בולאי השנה לשנת 2010.